Kızlık zarım acil!

Arkadaslar bugun erkek arkadasimlla beraber oldum kizlik zarim yirtildi azicik bir agrri var bide pihti pihti kan geliyo az az sizce nee olabilirt

Güncellemeler:
Bayramdan sonra evleniyoruz imam nikahimiz var ve anidn oldu

0|0
8|25

En İyi Kız Görüşü

• Şu insanlar yeni gelinin çüke atlaması gibi herşeye gereksiz bir sekilde atlamayi ve burnunu sokmayi ne cok seviyor. Canim hic kafana takma sonucta bir zar yirtiliyor yara durumu var bir arkadasin dedigi gibi ped tak. Günlük pedlerden kullan kanama olur bence minimum 1 hafta iliskiye girme masturbasyonda yapma. Hatta daha fazla bile bekleyebilirsin. Senin yapdiklarinla ne ben yanacagim ne bu gereksiz konusanlar sadece sen sorumlusun yasadiklarindan ve yapdiklarindan bos insanlari takma agzi olan konusuyor sonucta burası dalga yeri değil soru sitesi. Sen özgürsün hangi cağda yasıyoruz ki? 2 Aylık liseli bebeye versen tamam dicemde 3 Senedir birlikte oldugun biriyle yasiyosun bunu sonucta. Evlenme durumunuz olmadan bunu yapsan bile yargılamam :) Korkmana gerek yok ağrıların olabilir cok normal korkma agrı kesiciyede atlama sürekli sıcak havlu falan koy. Bence sevgilinin seni sevmeme durumuda yok burdaki yorumları okudumda. Böyle bir sorumlulugu üstlendigine göre seni istiyor ve evleneceksiniz :) Hayırlı olsun , Mutluluklar..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Bir hafta sonraki sorunun konusu:) arkadaşlar lütfen yardım edin , biliyorum yaptığım doğru değil ama çok pişmanım, erkek arkadaşımla ilişkiye girip, kızlığımı kaybettim bla bla bla...

1|0
    0|0
  • En sonunda düdüklettin kendini nefsine hakim olamadın yazık sana adam biraz daha düşünelim daha yaşımız genç evlenmeyelim derse görürüm ben seni unutma imam nikâhı kurtarmaz seni.

0|0
    1|0
  • O zaman rahat ol !... Ama ileride kızlığım gerdek gecesinde değil de sıradan bir yerde oldu deyip sızlanmazsın inşaallah...

0|0
    0|0
  • bişey olmaz yarın kalanıda yırtılır daha kolay birlikte olursunuz çocuk dört gözle yarını bekliyordur nasıl olsa engle kalktı:)

0|0
    0|0
  • tebrik ederim kızlıktan kadınlığa attiğin ilk adimdir. bundan sonraki durumunu yanı kadınlığında başarılar dilerim.

0|0
    0|0
  • olduda biti maşalah :)

0|0
    0|0
  • mumunu yak bir yere

0|0
    0|0
  • Ne kadardır çıkıyorsunuz bir sakıncası yoksa çünkü benim için önemli bu cevap.

0|0
    0|0
  • Bir kız daha gitti Ks ailesi ! hadi bakalım !

0|2
    0|0
  • git kına yak geçer

0|0
    0|0
  • Bişi olmaz ! Zar gitti o kadar yani.. Bunu dert etmiyorsan hiç bir sorun yok rahat ol !

0|0
    0|0
  • senle evlenecek olan adam senle evlenmeden once ılskıye gırmnez senle.o adam senle evlenmez kızım. imam nıkahı degıl dıger nıkah onemlı olandır.

0|0
    1|0
  • Ee sen simdi neyin yardimini istiyorsun?

0|0
    0|0
    • Kanama oluyo pihti pihti normalmi diyorum

• Normal bir kac gun surer korkma yirtildi ya zarin bir haftaya falan kendini anca toplar yara kisim gecene kadar idare etcen korkmana gerek yok..

• kızlık zarın yırtılmış

0|0
    0|0
  • evet acır hadi hayırlı olsun bakirelik gitti

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun yapacak birşey yok devam sex yapmaya

0|0
    0|0
  • kadınlığa hoş geldin zardaki kan geliyo yani wajinandan

0|0
    0|0
  • Eşşeğin ziki olmuş gitmiş işte

0|0
    1|0
  • Bayramdan sonraya kadar sabredinde iyice iyileşsin.

0|0
    0|0
  • 10 puan 10 puan 10 puan... verdin kurtuldun mutlusun demi:)):)

0|0
    0|0
  • bayramdan sonra evleniyoruz diyede kendini temize çıkarmaya çalııyor,yarına çıkacağı belliymiş gibi ks ye yeni bir kadın yeni sorularıyla ve yeni aşklarıyla hoşgeldi diyelim

0|0
    1|0
  • oo batlatmış senii kan gövdeyi götürmüş anlaşılan hadi hayırlısı :)

0|0
    0|0
  • geçer 2günsonra o işallah evlenirsinizde başın arımaz ilerde

0|0
    0|0
  • Aynı sorunu bir hafta önce biz yaşadık sevgilimle ilk ilişkimizi yaşadık aynı şeyler sevgilimde de var doktora sorduk bir sorun olmadığını söyledi herşey normalmiş.

0|0
    0|0
    • bende sevgilimle evleneceğim zaten sevgilim güvendiği için kızlığını verdi

• artık erkekler bekarete falan bakmıyo :) dünya ne biçim oldu ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• veriyorsun sonra yırtıldı yardım diyosun burası 112 değil

3|7
    2|2
  • Zarın yırtılmış. Tebrik ederim artık kız değil kadın olmuşsun. Hem de evlenmeden! Kutlayın bu durumu.

1|6
    1|2
  • Tamam evleniyirsanız sorun değil, o gelen kan zarın yartılmasının ardından dölyolundaki doku parçasının zedelenmesiyle gelen kandır. Normal bir kanama, yani her cinsel ilişkide olur. Kızlık zarın delinmiş. Hafif ağrı olması doğaldır gerdek sancısıdır, dert etme.

0|2
    0|0
  • Canım sen burayı 112 ile mi karıştırdın kan görünce acillll yazmanın bir faydası olmaz artık vermişsin vereceğini almışsın alacağını

0|2
    0|0
  • zedelenmıs olabılır ama yırtılmısta olabılır gecmıs olsun ınsallah degen bırıdır

0|0
    0|0
  • öncelikle burdaki kimseye hesap vermek zorunda değilsin, kimseyi ilgilendirmez ne şekilde ve ne sebeple olduğu, takma kimseyi. soruna gelirsek 1-2 gün boyunca vajende biriken kan ara ara gelebilir, ağrı yapabilir normaldir. tuvalete gittiğinde de aniden kan gelebilir vs olası şeyler. ped tak ve minimum 4-5 gün ilişkiye girme ki vajinan iyileşsin. aksi takdirde kanama devam edebilir ve ilişkide acı çekebilirsin. bundan sonra yapacağın 4-5 cinsel ilişkine kadar kanaman olabilir, korkulacak birşey yok. hepsini deneyimledim öyle yazıyorum. sonrasında da bir sıkıntı olmaz. geçmiş olsun :)

0|0
    0|0
  • Acil diye llll harfini doldurmana gerek yok. durumda aciliyet de yok geçmiş olsun olay bitmiş. sen onu o esnada diyecektin kızlık zarımmmm diye

1|1
    0|1
    • Neresi acil ben anlamadım şahsen hem gönüllü vereceksin bir de acilllllll diyeceksin :))

• Bende anlamadım sanki olay şu an cereyan ediyor sanki gidip adamın elinden alıcaz kızı

Yükleniyor...