Lezbiyen değilim ama bir kızla çıkıyorum yardım lütfen

Çok ilginç bir sorunum var internetten biriyle tanışmıştım bir kaç ay çıktık ilk defa internetten çıktım zaten daha sonra kız olduğu ortaya çıktı ama çok bağlanmıştım vazgeçemedim buluştuk sonra çok güzel şeyler yaşadık iyi vakit geçirdik 1 yıl oldu ilişkimizde, ama annelerimiz öğrendi yaşımız çok küçük olmamasına rağmen haliyle karıştırlar tabi şimdi gizlice konuşuyoruz ama gerçekten seviyorum ne yapmalıyım sizce ? bide daha önce hiç bir kıza aşık olmadım

0|0
7|17

En İyi Kız Görüşü

• Herkesin cinsel tercihlerine saygı duyan bir insan olduğumu öncelikle söylemek istiyorum. Bazen o kadar ilgiye, şefkate, merhamete aç oluyoruz ki ancak günümüz erkekleri bu isteklerimize karşılık veremiyor mu? diye düşünmeden de edemiyorum :D Sen aradığın ilgiyi , aşkı , tutkuyu ,şefkati onda bulmuşsun. Seviyorsanız vazgeçmeyin derim :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Olası bir durum. Gençler arasında heyecan ve marjinal deneyimler sıkça görülebiliyor. Sizin ki gibi gizli olarak takılan çiftlerde vardır. Bu deneyime sahip olmak seni lezbiyen yapmaz. Kimliğini bulman için önünde 4-5 sene daha var.

Bunu baskı olarak görmek yerine sıkılacağın ya da bunun sonucunu göreceğin zamanı beklemelisin. Biseksüel olabilirsin. Zaten toplumun %70 i biseksüel deniyor. eşcinseller % 7 gibi birşeydi.

Bu nedenle korku ve heyecandan gelen hayranlığını bırakıp sakin ve kendin olarak gerçekten ne istediğini ne hissettiğini kendine açıklamalısın. Gerçekten bu durum sana mutluluk veriyor ise arkadaş gibi takılarak ilişkinizi yaşayabilirsiniz. Zamanla zaten bir erkeği deneme merakı ile ufak tefek yönelimlerin olacaktır ve bu da seni asıl kimliğine kavuşturacaktır. Rahat ol hayat hala aynı şekilde akıyor.

1|0
    0|0
    • bundan önce ilişkilerim erkeklerleydi zaten ve eminim şuan ayrılsak yine erkeklerden hoşlanırım ama onu çok seviyorum işte hayat o sanki benim için

• bunlar olur, çok takma kafana. Erkeklerimiz insan olsalar kadın ve erkekler rahat rahat fikir alışverişi ve arkadaşlık kurabilseler zaten hetero tercihler ( kadın ve erkek arasındaki ilişki ) çok daha yaygın olacaktır. İleride tatlı bir anı olacaktır. Cİnsel olarakta birbirinizi rahatlatmaya kadar gidebilecek bir durumdur ama senin buna bakış açını dostluk olarak belirlemen kimliğini buna göre yöneltir. Fakat buna odaklanıp yaşın 30 u geçtiğinde Biseksüel bir bayan olma ihtimalinde var.

• ben daha önce bir kıza aşık oldum :)

neyse şöyle diyim avrupa ülkelernde nikah kıyılan yerler var araştır googleden sığınma talebi iste .

0|0
    0|0
  • Bu şekilde devam ettireceksiniz gidebildiğiniz yere kadar... Akışına bırakın efenim... Eğitiminizi tamamlayın öncelikle...

cut.

0|0
    0|0
  • Senin içindeki lezbiyen duygular ortaya çıkmış.Mutluluklar :))

0|0
    0|0
  • oy oyyy neler duyacağız neler, kızım senin annen baban ne iş yapıyor sana hiç mi bakmadılar, senle hiç mi ilgilenmediler. ne biçim bir aşk ne biçim bir ailen var kusura bakma ya

1|0
    0|0
  • vay bee böyleleride varmış ilk defa duyuyorum

0|0
    0|0
  • yoh artık enteresting :D

0|0
    0|0
  • Lezbiyen değilsin ama bir kızla çıkıyorsun ilginçmiş :)

0|1
    0|0
  • Ulan bizim hakkımızı yiyorsunuz, çabuk terkedin birbirinizi

0|0
    0|0
  • Hollanda yolu gözüktü :). Şaka bir yana nasıl mutluysan öyle yaşa kimsenin malı değilsin.

1|0
    0|0
    • Evlenme gibi bir düşünce yok ama ikimzde çok seviyoruz anlatılabilir gibi değil ve eskiden bende bu konuya karşı olmama rağmen bütün fikrim değişti ama ailem çok karşı çıkıyo napıcam :(

• Belirli bir yaşı geçtiyseniz sorumluluk sahibisiniz ve kanunen size kimse karışamaz. Nasıl isterseniz öyle yaşayın..

• sen bide benle benle çıkmayı dene aradki 100 küsür farkı görürüsün :)

0|0
    0|0
  • "gay değilim ama erkekle çıkıyorum" gibi bir şey olmuş bu :D

1|0
    0|0
  • Bence bir mahsuru yok bacım.

0|0
    0|0
    • ailem çok karşı çıkıyo napıcam bilmiyorum

• neler yaptınız yahu yakınlasma anlamında degılsen nasıl o sevıyeye gırdın ne hıssettın )

0|0
    0|0
    • Yakınlaşma oldu biraz

• ne farkedicek ki

• benım ıcın belkı)

• Süper bir soru :D

0|0
    0|0
  • Kuku kukuya değer mi hiç ?

0|0
    0|0
  • Bir sey yapmana gerek yok. Hissettigin gibi yasa.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sen onu sevmiyorsun ki erkek olarak hayal ettigini seviyorsun onu erkek sanarkendi snn sevgin ogrrndikten snrasi ise aliskanlik

0|0
    1|0
    • ama vazgeçemiyorum gerçekten aşığım

• bilmiyorum olabilir ama öyle ya da böyle vazgeçemyiorum

• Vazgecilmeyecek kiimse yoktur bn yorumumu kendime gore yapcam yni bir kizin unutamayacagi erkek yoktur 1-2 ay aglar zirlar snra unutr ve bin pisman olursn niye boyle bir hata yaptm dersin cnku ann iliskin bizzat lezbiyen ama sen kabullenemiyosun cnku sana ters iyi duaun derim

• Çıktığın kişinin kız olduğunu öğrenmek... Arkadaş kalabilirsiniz bence ayrılın :D Anotomiye aykırı yani...

0|0
    1|0
  • beddua edenin allah belasını versin

demek gibi birşey bu

0|1
    0|0
  • ona duydugun hissin aşk olduğuna emin misin...

0|0
    0|0
  • Olabilir bence Tercih senindir.. Yasın kac ayrıca?.. Seni cok iyi anlayabiliyorum cunku ben de yasadıgını yasadım..:(

2|0
    0|0
    • gerçekten çok kötü durumdayım ailemin karşı çıkması çok canımı sıkıyor :(

• Ben yapardım da ondan bisey gelmeyince ben de yapmadım haklıydı zaten.. Bosver sakın bırakma elinizden geleni yapın.. Tebrik ederim arkadasım sizi.

• Umarım ömrümün sonuna kadar onunla olabilirim

• Gönül bu herşey olabilir akışına bırak

1|0
    0|0
    • Bu durumdan rahatsız değilim ama ailem çok karşı çıkıyor napıcam bilmiyorum

• çok kötü hissediyorum kendimi ya çok zor bir durumdayım birbirimizi çok seviyoruz yani ne biliyim hep onunla olmak istiyorum onun için seçim yapmam gerekirse ailemden de vazgeçerim eskiden ben çok normal bulmazdım bu tür ilişkilri ama yaşayınca herşey eğişiyo bir anda büyük konuşmamak lazımmış

• Seviyorsan vazgeçme bence umarım tercih yapmak zorundada kalmazsın ama sevginize sahip çıkın :)

Yükleniyor...