Bence bunların idam edilmesi lazım

linkteki haberi okuyun ve yorum yapın.böyle bir şerefsizlik olurmu arkadaş. link

0|0
25|30

En İyi Kız Görüşü

• Konu çok geniş...

İslamın suçu yok biliyoruz da Neden İslamiyet olan ülkelerde tecavüz, taciz, işkence özellikle kadına ve çocuğa dair daha fazla..?

İslamiyet e sığınıp insanları kandırıp sömürüyor bu ülkeler kadınlara pislik muamelesi yapıyor..

Kuranda böyleydi Peygamberimiz de böyle evlenmiş diyerek yalan söyleyip suçlarına kılıf uyduruyorlar..

Suudi bir kadın yalnız başına araba kullandığı için ceza almıştı. Ve bu link>> link

Araplardan ve hayranlarından nefret ediyorum..!

Allah belalarını versin batsın sizin müslümanlığınız !

Milliyetçilik dinsizlik sayılıyorken Arap kelimesi geçince ağzının suyu akanlar :

*Dünyadaki Türklerin %95 i Müslüman Arapların %65 i müslüman...!

2|2
    2|1
    • canları cehenneme

• Zaten Peygamber efendimiz ben arabım ama arap benden değildir.Sanırım bu herşeyi açıklayacaktır.

Kızlar Ne Diyor 24

• Bununda kaburgalarini kirip tirnaklarini söküp basini ezeceksin , dötünede sokacaksin jopu anliyacak sucunu !

1|1
    0|0
  • rezalet gercekten iğrençler

0|1
    0|0
  • böyleleri insan olamaz. bu haberi okumuştum internette dhaa önce ve nasıl insanlar diye düşündüm. cahiliyeden çıkamamış pislikler..

0|1
    0|0
  • baba kelimesi buu adam için kullanılmamalı bu diğer babalara hakarettir ve araplar artık ne yapacaklarını şaşırmışlar sapkınlıkları yüzünden yaptıkları tüm bu şeyler de ne yazıkki islam a mal oluyor ama elden ne gelır ki.bu zihniyet eğer o kız ölmemiş olsa beş yaşında bile olsa tecavüze uğradığı için halk önünde recm cezası olurdu :%100 ama adama verdikleri cezaya bak.

1|1
    0|0
  • Bekaretinden şüphe etmiş.. Nedense hep biz müslüman ülkelerinde bu tip sorunlar oluyor, Müslüman olmaktan utanır oldum töbe Yarabbimm ya.. hayvan herif cezaya bak 8 yıl 800 kırbaç idam olacak idammmm böylelerine yaşamak haram olur. vicdansız haysiyetsiz. Allaha havale bunlar.

0|1
    0|0
    • onu idam etmeyen şerefsizlerde bence onun kadar suclu.kıyamet günü görücez bu arapları.bokuyla oynayacak şerefsizler.peygamberden şefaat umarlar bide utanmadan.

• 12 imamlar yoldaşın olsun.de haydi.:D

• Aminnnn.. :)

• 8 Yıl çok az ölmeleri lazım

1|1
    0|0
  • Kafam karıştı babası mı yapmış bunları :o

0|1
    0|0
  • Yok artık ne şerefsizler var ya

0|1
    0|0
  • İdam değil,o kıza yapılanlarında adama yapılası lazım.

Allah bildiği gibi yapsın,şimdi bişey yazıcamda terbiyem müsait değil,nasıl babaysa o

1|1
    0|0
  • idam edilmeliydi ya da ağırlaştırılmış müebbet almalıydı toplum içinde böyleleri barınmamalı.

2|1
    0|0
  • Önce hadım, sonra eziyet en son da idam !

1|1
    0|0
  • suudların böyle bir vahşete 8 sene vermesi çok ilginçççç çünkü şeriatte böyle bir suçun cezası halk önünde idamdır.. a ma en azından 800 kırbaç ceza almış işkence olur inşaAllah, keşke o kırbaçları ben vursaydımmmm!

0|1
    0|0
  • yuh oha çüşşş

0|1
    0|0
  • keşke ceza olarak onu 8 yıl türkiyeye yollasalar gerekeni biz yapardık

1|1
    0|0
  • Bazen düsünüyorum da bazısına idam bile ödül olur iste oyle igrenc bir dünya

0|1
    0|0
  • Allah belasını versin hayvan herif!

0|1
    0|0
  • bazıları cidden kafayı yemiş :(

0|1
    0|0
  • Çok fazla insan var daha kötülerinin olduğuna emin ol

0|1
    0|0
  • ohaaa hayvana bak sen ya

0|1
    0|0
  • okudum

0|1
    2|0
  • bence kesmek lazım şeyini ki acı çeke çeke gebersin

1|1
    0|0
  • Allah boyle ınsanlara evlat nasıp etmesın ya.idam az bıle bunlara.işkenceyel öldürceksın.yavaş yavaş ızdırap çektıre çektıre

0|1
    0|0
  • Vahşet bee şerefsizleri idam ediceksin pislik

0|1
    0|0
  • islamı karalamanın bir anlamı yoktur. burda arapların kadına olan bakışın islam diniyle bile değişmediğni gösterir. demek ki bir topluluğu yola getirmek sadece dinle mümkün değil. her zaman erdem ve ahlak ön planda olmalı, din ise bunu geliştirici etken olmalı. aksi halde böyle sapıklıkları görmek normaldir. bu boku yiyen insan Allah'tan cezasını bulacaktır.

0|3
    0|0
    • cok güzel söylemişsin.ama burdan benim iselamı kötülediğim gibi bir sonuç cıkarmayın lütfen.ben bilakis islamın böyle serefsizlerden kurtulup hakkettiği değere ulaşmasını isteyen bir insanım.böyle insanlar olduu sürece islamda dışardan hep kötü algılanacaktır.ama bunlar idam edilse ."haa " diyecekler.demkki islam böyle insanlara müsamaha göstermiyor.

Erkekler Ne Diyor 30

• Dün okudum bu haberi kırbaç cezasından bahsetmiyorlardı aralıksız vurulan 800 kırbaç tahminim öldürebilir öldürürse güzel lakin net olarak idam edilmesi gerekiyor.islam ülkelerinde yaşanan bu tür olaylarda islama hakaret olmamalı olaya insan gözüyle bakılmalı nasıl ingilterede bir olay olduğunda hristiyanlar şöyle böyle denmiyorsa bu tür olaylarda da denmemeli soruda denmiyor ama cevaplarda söyleyenler çıkacaktır yani soru sahibi olarak söylemimde seni kastetmiyorum.ve arabistan bir an önce masonluk üyesi vahhabi zihniyetten acilen kurtulmalı arabistan işgal altındadır

1|1
    0|0
    • vahhabilik dediğin gibi ingilizlerin islamı yok etmek için ortaya cıkardıkları ve genelde radikallerin sahiplendiği bir mezhep olmuştur maalesef.kurban olduum allah göndermezki atatürk gibi bir er daha .şunları kazığa otutturalım.gerci bende ekseriyetle mehdi lik inancı var.hz 12 imamların sonuncusu olan o zatın geleceğine inanıyorum.

• Bu o.çocuğunu idam etmek şart, ama klasik boynundan asma şeklinde değil.

Zaten vinçte asıyorlar, sözüm ona, ibret olsun diye...

Vinçte penisinden aşağı sarkıtacaksın bu o. çocuğunu, o penis kopacak, kan kaybından bağıra bağıra ölecek, bu gibilere müstahak!

Nasıl sinirlendim gece gece ya...

Amk. o.çocuğu, anası bunu, s*çarken, kazayla doğurmuş !

5 yaşında neyin bekareti, amk. yobaz p***venkleri !

1|1
    0|0
  • idam etmek yeterli değil, toprak kabul etmez bunları.

HCL dolu bir bidona atıp eritip kanalizasyona akıtacaksın!

1|1
    0|0
  • Ya burda bu haberi duyan herkes hemen araplara düşman olmuş hemen ırkçı tavırlar başlamış . Tabi ki o adamın allah belasını versin haberi okurken gözlerim doldu amacım arapları savunmak değil Müslüman olanlar böyle yapıyo falan demişsiniz sizce bu insan Müslüman olabilir mi ayrıca Amerika , rusya , Hindistan vb böyle ülkelerde ayda bir böyle olaylar olurken buralarda on sene de veya bilemedin beş senede bir olur . Ve bu adamın idam edilmesini isteyenler siz haala idamı kaldıranlara oy verin çünkü bizim ülkemizde de oluyor böyle haberler

0|1
    0|0
  • böyle bir rezillik olabilirmi ya

0|1
    0|0
  • Bunları dinle ilişkilendirmek yanlış olur.Din zaten böyle şeylerden bahsetmiyor ki.5 yaşındaki çoçuk, melek o daha.İnsan kimdir ya adam öldürecek ister büyük ister küçük farketmez.Ama cehalet,sapıklık,dinsizlik insana maalesef herşeyi yaptırıyor.Lakin çoçuğun sahibi diyeyim ona sürekli işkence yapmak lazım öldürmüyeceksiin.Hak etmiş fazlasıyla.Bizim ülkemizde de fazlasıyla yaşanıyor.Ama gizli kapaklı bişeyler oluyor.Yazık gerçekten sonumuz nereye gidecek bakalım.

Sahibi:Babası dememek için kullandım.

0|1
    0|0
  • dünyadaki en adi namussuz şerefsiz haysiyetsiz ırk arap ırkıdır 125000 peygamber göndermiş allah bunlara genede adam olmamışlar allah yola getrememiş insan napsın geçenlerde iranda bir kanun çıktı erkekler evlat edindikleri kız çocuklarla 13 yaşından sonra evlenebilir diye ülkenin derdi bitti ekonomi süper savaş derdi yok tek dert o kalmıştı onu kabul etti şerefsizler

0|1
    0|0
  • Bizim uçakta aynı yere gidiyor,hatta neredeyse vardık sayılır. Pilotumuzda tayyip...

Aman tayyibimize birşey olmasın,alimallah amerikayla ilişkilerimiz bozulur...

Dile kolay,adamlar cia ajanları eliyle, tam 40 yıl emek vererek böyle bir abd sever yetişyiriyorlar

1|1
    0|0
  • 8 yıl hapis ne demek ya

0|1
    0|0
  • araplara bir şey dememk gerekir neden dersen, peygamberler her daim en çok bozulmuş topluluklara gelmiştir, en çok bozulanada en son gelmiştir. onca söze ve halifeye rağmen bugün bu haldeyse onlara diyecek ne var ki.

0|1
    1|0
  • bu haber doğru olmayabilir çünkü islamı karalama kampanyaları falan olabilir, ama doğruysa da zaten bu tipler için cehennem onlara yeter merak etmeyin !

1|1
    1|0
  • Arapların islam bilgisi ve saygısı Beytullah'ın dibine dev gibi gökdelen yapıp tepesinden kibirli kibirli bakmalarından ortada zaten...

0|1
    0|0
  • kendi kzının üstelik o yaştaki kzın bekaretinden nasıl şüphe eder ki.

buna söyleyecek söz yok. çünkü kelimeler kifyetsiz kalır.

0|1
    0|0
  • Haber başlığı aşırı medyatik olmuş,adam bildiğin psychoymuş işte,şu bizim medyamız da kalkıp olayı böyle abuk subuk yansıtmasa olmaz.

0|1
    0|0
  • BÖYLE ŞEYLERİN ALTINDAN NEDEN HEP ARAPLAR ÇIKAR MERAK EDİYORUM DOĞRUSU...

2|2
    0|0
  • Mümkün değil ! Kesin idam edilmiştir,ben o haber inanmıyorum...

0|1
    0|0
  • akıl kari değil bunlar yaa. töbe töbe cinsel aletinden asacaksın bunu.

1|1
    0|0
  • allah belanızı versin o.çocukları bu haberi yayınlayan da şerefsiz midem bulandı link yayınlayan arkadaş yanlış anlamasın sana demiyorum.

0|1
    0|1
  • bir idam cezasının anatomisi

0|1
    0|0
  • ne insanlar varya pardon insan demişim yanlışıkla adını siz koyun

0|1
    0|0
  • küfür ettim kapadım

0|1
    0|0
  • oroospu çocuğu

0|1
    0|0
  • Hırsızları idam eden bi' ülkenin böyle bir şeye 8 yıl hapis cezası vermesi ilginç..

0|1
    0|0
  • Eğitim şart.

0|1
    0|0
  • O kırbacı bana verseler idama gerek kalmaz.

0|1
    0|0
  • bende dıyorum ıdam ları neden bu kadar ınsan ızlıyor..olsada izlesek..

0|1
    0|0
  • böyle sorular açmayın.

ağzım çok pis benim.

git gel siteye yoruldum artık

0|1
    0|0
    • dostum inan bna benimde ağzım cok pis.şu anda hala o. o.çocuunu yad etmekle meşgulum.şerefsiz kansızlar.isalmda bunlara kaldı.

• Islami bu piç bedevilere birakan dedelerimize bile kufrettim

• 5 yaşında ki kızın neyinden şüphe ediyor öküz ben onu anlayamadım ! niye kendi sapkınlıgından şüphe etmemiş ki!

0|1
    0|0
  • Nasil bi' topluluksa su Araplar, peygamber bile duzeltememis adamlari.

1|1
    0|0
  • Orospu cocukları

0|1
    0|0
Yükleniyor...