İnanılmaz bir şey oldu dün gece. Okur musunuz?

1,5 yıllık kız arkadaşımın hep abla diye hitap ettiğim, evine gidip çocuklarını falan sevdiğim genç teyzesi, ki ben 26, o 32 yaşında, dün akşam çok alkol aldıktan sonra Facebook'tan "Hadi sırlarımızı paylaşalım" dedi. Sonra da bana lezbiyen olduğunu, arada bir para karşılığı kadın ve basbaya organı olan travestilerle birlikte olduğunu söyledi. Kocası da izliyormuş. Ben bunları dinlerken şok geçirdim, ama o "Benim işim bu" demez mi?.. Parmaklamalar vs. neler anlattı neler. Lafı kendime getirdim "Eee benle de yapar mıydın?" dedim. İlişkim kötü gittiğinde hep destek aldığım, aramızı düzelten o kadın "300 lira canım... Erkeklerle yapmıyorum aslında ama bilmiyorum. Bakarız" dedi... Kadına olan saygımı tamamen kaybettim. Ben bunlardan uyarıldım doğal olarak, bir güzel de boşalttırdım kendimi yazışarak. O da kırmadı sağolsun, yeğenimin erkek arkadaşı falan demedi... Kız arkadaşımın asla duymaması gerektiğini söyledi. Kızcağızın babası zaten emekli olunca bastı gitti terketti. Hep adamı suçluyolar ama kuzenim "Bence bir de o adamdan dinlemek lazım neden gitmiş, tek taraftan dinlemek olmaz" derdi bana. Haklıymış. Şimdi sizce bu aile yapısı yüzünden kız arkadaşımla ilişkimi gözden mi geçireyim?.. Ne dersiniz?

0|0
14|9

En İyi Kız Görüşü

• ben olsam ne kadar sevmsemde evlenmezdım. evlılık cıddı mesele ben sadece onunla evlencem dıye dusunme tum sulalesınden sorumlu tutuluosun. tabı ben dedım dıye vazgececek degılsın ama ben olsam ceker gıder adam gıbı aılesı olan bırını bulurdum

1|3
    2|2
    • Yani biraz da içlerine karıştığın insanlar önemli oluyo evet.. Evine girip çıkcak insanlar vs. Yani ne bileyim, flört olayında tamam da, evlilik falan başka bişey. Kız arkadaşım çok iyi bir kızdır, çok çalışkan çok iyi niyetlidir. Ama bunun böyle olması, annesinin boyna ona benim için laf sokmaları vs. Aileye komple soğuğum yani

• Beyinsiz ailede bir tane kasar var diye herkezi neden sucluyorsun

• iyi siz gidin teyzesı veya yengesı or.. kadınlarla evlenın mutluluklar bye <3

Kızlar Ne Diyor 13

• şaşkınlıklarla okudum gerçekten,her zaman söylerim RABBİM hayırlı insanlarla karşılaştırsın hayatın her bölümün de ama Amin

neyse konuya dönecek olursam eğer facebooktan yazmış ama belki teyzesinin hesabı haclenmiştir olamaz mı o değildir yani bunları yazan belkide bunu da düşün derim

ikincisi gerçek diyelim kız arkadaşının bunda ne suçu var ki,insan kendinden sorumludur akrabalarından değil

ve anlatırsın aşırı kıskanır benden söylemesi,ben her zaman bir erkeği kuzenlerinden çok kıskanırım bu yüzden işte

0|2
    0|1
    • yok yok hesabı hacklenmedi, gayet normal şekilde. ya bişey diyim mi, bu kadında farklı bir duruş, bir enerji vardı zaten hissediyodum, bazen uyarılıyodum falan "kendine gel be manyak mısın, teyzesi o" diyodum, ama bak hakkı varmış. dün onu da söyledim, "zaten farkındaydım hissetmiştim :)" dedi bana. bu kadınla ben başbaşa kaldığım yerde sevişirim ondan çoook fena eminim... kız arkadaşım çok iyi bir kızdır, benim için de çok değerli, ama evlilik olayından acaip soğudum şundan sonra, ne biliyim

• senle onunla fazla görüşmezsin,mesafeni korursun olur biter

• bence de

• BENCE KIZ ARKADASIN SENLE OLAN ILISKISINI GOZDEN GECIRSIN BOYLE BIR PISLIKLE BERABER OLDUGU ICIN UTANMALI BENCE. BİR GUZEL BOSALTTIRDIM KENDIMI DIYOSUN BIDE? UTANMADANDA KIZ ARKADASIMLA ILISKIMI GOZDEN GECIREYIM MI YAZMISSIN? SEN KENDINI BI GOZDEN GECIR BE YAVRU. SEN OLMAMIŞSIN ANANLA BABAN BAŞTAN YAPSIN SENİ.

1|1
    0|0
  • ben inanmadım açık ve net

1|1
    0|0
  • bence ayrıl iyi ayak değiller.

0|0
    1|2
  • oha ya kötü insanlarla arkadaşlık yapmayın lütfen.böyle tiplerle konuşmayın Allah için ya.

0|0
    0|1
  • sacmalama ya gelmis kadin bisey atiyor ortaya kiz arkadasinla arani bozmaya calisiyor ve bence kiskanmis sizi. ne yani babasi cekti gitti diye birakacakmisin? kadin da baya isletmis seni sakin sakin bak yukarda allah var kizin günahini alma.

0|2
    0|0
    • ayrica senin yasadigin ne ?

• haydaaaa... :) sen kızmışsın baya

• insallah seninde teyzesininde ne mal oldugunu ögrenir kiz en kisa zamanda

• Kızın ne suçu var ya? Kızı suçluyorsun sen kendine bak bide yazışarak yaşamışsın sonuçta sanki sen adamsın ayrıl bence kızda senden kurtulur

2|2
    0|0
    • Kızı neden suçlayayım, düzgün okumadın sanırım. Ben sadece evlilik denen durumda ailelerle de evlenildiğini dşünüyorum. Beni düşündüren de bu. Kız arkadaşımın kendisi dışında ailesinde 1 tane bile düzgün insan yok

• O kadar kolay mı o işler sence gerçekte? Anneni görme, teyzeni görme, yok o gelmesin, yok bu gelmesin, babanı arama vs vs.. Sen ailemi hiçe sayıyosun demicek mi bana?

• Bu olayları kızla konuşmadan çözüm bulamayacaksın

• Saçmalama kızcağızın ne suçu var o mu yaptı? Sen ilk başta kendini sorgulasaydın! Nefsine hakim olamayığ bir şeyler paylaşıyorsun sonrada kızla ilişkimi gözden gçireyim mi diye soruyorsun? Çok afedersin teyzesi k*şarsa kızın ne suçu var bana anlatırmısın?

Sakın kızı bu yüzden suçlama kızın ne günahı var nede suçu..

Hepsi senin ve teyzesinin . Kusura bakma ama böyle gerçekler acı.

1|1
    0|0
  • ya kızda yolluysa napcan

0|0
    1|1
  • ya kız arkadışının ne suçu var ondan neden ayrılıyorsun ilerde görüştürmek istemezsen görüştürmezsin artı bir de teyzesi şimiye kadar iyiydi de bunları anlattıktn sonramı kötü oldu kadının yaşam tarzı bu sana ne sen insanlığına bak şimdiye kadar çok faydası olmuş bunları anlattı diye kötü oluyor biz insan oğlu olarak çok nankörüz a bir kişinin kötü huyunu görelim hemen siliyoruz hayat senin ama kız arkadaşının hiç bir suçu yok bence...

2|0
    0|2
    • kız arkadaşım konusuna tamamen katılıyorum. ama teyzede, ya tamam anlıyorum da, o yardım eden kadın şimdi nasıl benle para karşılığı sevişmeyi kabul edebiliyo? onu anlamadım ben.

• ya o onun sorunu sen kendine ve kız arkadaşına bakacaksın sen teyzesiyle evlenmiyosun sevdiğin kişiyle evleniyorsun...

• oha kardeş bu ne ya şoklardayım

0|0
    0|0
  • Ben insan sevdıgını miker mi dedım de soru mu kaldırdılar bu nasıl soru kaldırılsın bu ya :(

0|0
    0|0
    • Ya yalan söylemiyorum, buradan başka nerede sorayım ki pardon?

• bence deeeeeeeeee

• Buraya yazmayın arkadas tanımıyor kızıyor bildirimlere yarın görüşürüz hakkım bitti :(

• bir ailede bir tane yollu varsa herkesin öyle olduğu anlamına gelmez. kız arkadaşını sevyorsan bu bildiklerini anlatıp devam etmelisin bence.

2|1
    0|0
    • Evet herhalde. Ama anlatırsam kıyamet kopar, mümkün değil yani.

Erkekler Ne Diyor 9

• Diyelimki senin yazdıkların doğru.

Hadi diyelim ki kadının yazdıkları da doğru ( Belki seni sınamak için yazdı, belki alkolün etkisiyle saçmaladı bilmiyoruz)

Kadın için birşey diyemeyeceğim ama

1- Sana sır paylaşalım diye anlatılanları sonuna kadar dinleyip sonra başkalarıyla paylaşman ne kadar ahlaki : sıfır

2- Kadının anlattıklarının üzerine benle de yaparmısın demen ne kadar ahlaki : sıfır

3- Kadın alkollü haldeyken bundan yararlanıp, kadınla yazışarak tatmin olmaya çalışman ne kadar ahlaki ? : sıfır

4- Bunu yaşayıp da hakkında olumsuz hiçbirşey bilmediğin kızarkadaşından ayrılman ne kadar ahlaki : sıfır

5- Burada yorum yazanlar hatta bir çok kadın üyenin senin yaptığını görmeyip, masum bir kızı hor görmesi ne kadar ahlaki ? : sıfır ( kadınlar için ayrıca mallık)

Yine de doğruyu gören ve hemen o kızdan ayrı pislik herif diyen yorumları yazanlara teşekkürler.

1|0
    0|0
    • Dostum çok güzel maddelemişsin olayı da, bunu içime atmamı mı tercih ederdin? Herhalde onu bilen eden birine diyemem, kadını kötü duruma mı düşürmeliyim? Ben de burada sordum haliyle, daha da ne kadar gizleyebilirim? Ha ayrıca, alkollü malkollü, insanlar karakterlerini sarhoşken güzel ele verirler, iyi oldu bence, vesile oldu.

• Yorumlara katılmıyorum. Olgun ablanın verdiği tavsiyelerde haklı olmakla birlikte aynı durumda kendisi olsaydı ve sevgilisi sırf ailesi yüzünden onu yüz üstü bıraksaydı kesin "adiymiş şerefsiz halbuki ben onu nasıl sevmiştim" derdi. Sende eğer gerçekten seviyorsan ve bu kız sana eş olabilecekse çeker o ortamdan çıkartır himayene alırsın. Ama görüyorumki kızın teyzesi falan dememiş acaba bende nemalanırmıyom demişsin teklifine cevap parayla olunca bozulmuşsun. Zaten niyetin farklı olsaydı çocuklarını sevdiğin evli barklı bir kadına üstelik sevgilinin teyzesine "peki ya benle" diye sormazdın hatta konuyu bile açtırmazdın. Sana ne milletin sırlarından

0|0
    0|0
    • Hayır hayır dostum, ben onu gerçek anlamda sormadım ona. Acaba yeğeninin erkek arkadaşıyla bile yapacak kadar düşer mi diye ölçtüm. Düştü de maalesef. Gel beni bedavaya becer bile dese o kadınla işim olmaz benim. O kadar açık ve net.

• Hangi hikayeden alıntı yaptın.

0|0
    0|1
  • uzaklaş arkadaş kaçarak uzaklaş ordan hemde

0|1
    0|0
    • aynen öyle düşünüyorum dostum

• Ayrılma ama evlenmede

0|0
    0|0
  • bizedemi 300 deseydin

0|1
    0|0
  • aile önemli ama kız arkadaşın nasıl birisi dürts ve düzgünde bırakmaaa

0|0
    0|0
    • o çok dürüst ve çok bir kızdır. kaç yaşından beri hem çalışıo hem okuo hem de kız kardeşini okutuo

• o zaman sakın ayrılma

• çok ilginç neler var hayat da

0|0
    0|0
  • kız arkadaşına teyzen yolun yolcusu deyip açıkla eğer aranız ciddiyse kızla.eğer ciddi değilseniz teyzeye de müşteri ol yeğenine de ver ayarı takılın yaşayın.

0|0
    0|0
    • arkadaşım ben teyzesinden bahsediyorum bu olayda. o son cümleni aldırıp şey yaptırma şimdi bana

• saklamayı geç, bence o kadınla bir şekilde sevişirim, ondan eminim, o gerçekleşir bak

• bunun olmaması için gidip anlatıcaksın

Yükleniyor...