Prezervatif çeşitleri hakkında

Sorum genelde Bayanları ilgilendiriyor ama dolaylı olarak erkeklerde cevap verebilir, prezervatif çeşitleririn seks esnasında ne derecede etkisini hissedersiniz, Örn:( Tırtıklı, ekstra ince gibi.)

Güncellemeler:
prezervatif çeşitleri hakkında reklamlar boşmu yani ?
sizce ?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• hiç biri üstünde yazdığı gibi değil, ne geciktiricili olanı geciktirir, ne tırtıklıyı kadın hisseder...hepsi aynı ya

0|1
    0|0
    • geciktirici kullandım, durex takınca hemen girmemek gerekiyor uc kısmındaki krem 5-10 dk etki etmesii lazım, ama tırtıklı kullanmadım gerçektenmi hissedilmiyor ?

• evet oluyor biraz

• prezervatifmi ?

Kızlar Ne Diyor 2

• hiçbirini sevmiyorum

0|1
    0|0
    • doğallıktanmı yanasın ?

• işte şimdi olayı tamamladın :) vajinanın içindeyken boşalmanın verdiği his başka :) dobrasın :)

• Aynen hissetmek gerek.

• Ekstra ince bir şoka yaramıyor, aynı plastiği hissediyorsun. Çilek kokulu vardı o bir nebze güzel , ilişki sonrasında oral bakımından yani.. Tırtıklı denemedim, denerim bir ara... Ama en güzeli sade , et ete olanı ;)

0|1
    0|0
    • bunda kesinlikle haklısın et ete değcek, sıcaklığı hissedeceksin :) çilek kokuludan bahsetmişsin vajinandan çıktıktan sonramı oral yapıyorsun ?

• 7 yıldır eşimle geri çekilerek ve arada prezervatifle korunuyoruz , bir sorun olmadı hiç. Ama çoğu erkek geri çekilemiyor maalesef.

• kendini iyi tanımıyorlardır veya içeri boşalmanın verdiği zevkle kendilerini bırakıyorlardır

Erkekler Ne Diyor 2

• Bir kızıldereli ile bir Türk konuşuyormuş. Türk "bizde çocuk doğduğunda o günün yaşanan olayına göre ad verilir" demiş ve "mesela Şavaş, barış, doğan gün vs.". Kızılderlide bizdede çoçuk ana rahmine düşerken yaşanan olaya göre ad verilir demiş. Bunu dinleyen Kızılderelinin oğlu "baba bana neden bu adı verdin anlatsana" deyince Kızıldereli "kes lan Patlak Prezervatif şimdi anlatılmaz" demiş.

0|0
    0|0
  • Prezervatif ilişkide soğukluğa neden oluyor. Hissedemiyorsun. Onun yerine mast daha kaliteli oluyor. Ben takvimle beraber geri çekilme derim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...