Bakire hatunun tatmin olduğu nasıl anlaşılır?

kız arkadaşıma oral seks yapıyorum bazen de parmağımla uyarıyorum. fakat parmağımı içine sokamadığım için kasılmalarını hissedemiyorum doğal olarak orgazm oluyor mu olmuyormu anlayamıyorum. sordum kendisine birkaç defa, çok zevk alıyorum ama bunun ad orgazm mı bilmiyorum diyor. klitorisini uyarırken omuzlarını birkaç kez yukarı atıp kasılıyor sizce bu orgazm mı?

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• O kızın neresi bakire? Madem bekarete bu kadar önem veriyor niye bu yaptıklarını yapıyor? Madem bu yaptıklarını yapıyor gerisini niye getirmiyor? Bir alemsiniz ya.

Not: Kız bakire diye pek güvenme kıza Allah bilir daha kaç kişiye elletmiştir de sana cahil ayağına yatıyordur.

2|2
    2|0
    • +1

aslında cinsellik yaşı nerdeyse 10 lara kadar düştüğünü için günümüzde bazı vazgeçilmez değerlerden fedakarlık verilmesi gerekiyor sistem onu gerektiriyor

Kızlar Ne Diyor 6

• evet

0|0
    0|0
  • Evet bu o

0|2
    0|0
  • evet orgazm ya da numara yapıyor.aklınada kurt düşüreyim sabah sabah.

0|1
    0|0
  • onun adına orgazm derler.

0|0
    0|0
  • hayır ses yok mu

0|0
    0|0
  • evet :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bakire kız numara yapıyor olabilir. vajinasına bak, ben genelde öyle yapıyorum. ıslanıosa zevk alıyordur ;)

ayrıca oral yaparken bacakları ayırıp elma şekeri yalar gibi yapıosan başka şey dene, mesela yanlama yap, yani ağzın vajinaya paralel olsun, sende dilinle sağ sol sağ sol yaparak oral yap.

sağ sol yapmak, yukarı aşağı yapmaktan daha hızlı ve daha serttir, ve daha az enerji harcatır.

0|1
    0|0
  • bi akşam toplanıp gelelim biz tüm ks bi konuya yakından bakalım siz istişare edin biz bir gözlemleyelim yazı ile bilgi veremiyoruz

0|0
    0|0
  • Evet.Tamda o.Bak bak gidiyo.Devam.. :)

0|0
    0|0
  • kızı orgzm etmişin

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • kesinlikle onun adı o..kızın bunu anlaması gerek aslında..

0|0
    0|0
  • devam et ,oooo baby :)

0|0
    0|0
  • yorulur,terler,tamam yeter der :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...