Gerçek aşk bu mu ? ne yapılmalı ?

onu görüyorsun ve içinde tarif edilmez bir kıpırdama bir heyecan oluyor.kalbin çok hızlı çarpıyor.yürürken nasıl yürüyeceğini ya da otururken nasıl oturucağını şaşırıyorsun.onu çok yakışıklı bulmuyorsun ama onda bişey var çok farklı bişey bunu çözemiyorsun.onda seni ona çeken bişey var bu tip ve dış görünüşle alakalı bişey değil.bazen onu arkadaşlarıyla görüyorsun ve arkadaşları onun saçlarıyla alay ediyor ve sen bunu görünce üzülüyorsun.evet saçları fazla gitmemiş yüzüne ama onun yüzüne arkadaşları tarafından bunun söylenmesi seni üzüyor.diğer kızlar onu çok itici buluyor ve sen bundan çok mutlu oluyorsun.diğer kızlar boyunu beğenmiyor ve sen iyikide boylu poslu değil diyorsun içinden.onu herkezden kıskanıyorsun çünkü senin yanında değil diğerlerinin yanında.göz göze geldiğiniz an dünyalar senin oluyor çünkü uzak olduğunuz için sadece gözgöze gelmekten ibaretsiniz.onunlayken cümle kuramıyor konuşamıyorsunuz heyecandan.onunla alakalı herşeyi bilmek öğrenmek istiyorsunuz.kalabalık ortamlarda gözleriniz hep onu arıyor..onunla hala gelecek hayalleri kuruyorsunuz.içinizden kendi kendinize onun bir kızla olma ihtimalini düşünüyor ağlıyorsunuz .o sizin eski sevgiliniz ve siz ondan onun cinsel istekleri yüzünden ayrıldınız.ama hala ona karşı bunları hissediyor ve bunları yaşıyorsunuz.sizce bu gerçek aşk mı ? ne yapılmalı ?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• gerçek aşkını bulmussun mutlu olmalısın bence

0|0
    0|0
  • Ne mi yapılmalı ? Git ona aşık ol. Gecen gündüzüne karışsın. Hep onu düşün. Aklından çıkmasın hiç. Oda seni sevsin. Bize birşey olmaz diyin. Herkesten sakının birbirinizi. Son çekip gitsin kal öyle ortada hemde bişey yokken çekip gitsin ne bir tartışma ne bağırış çağırış hiç bir bok yokken çıksın gitsin sonra it gibi ağla arkasından ne kadar güzel dimi ?

0|0
    0|0
  • Gerçek aşk bu değil.

0|0
    0|0
  • Aşk; dünyanın en iğrenç yaratığıdır çünkü aşık olupta aşkına kavuşan yok denecek kadar yoktur.

0|0
    0|0
  • gönül ferman dinlemez! yoluna devam et. iffetli biriysen eğer.

0|0
    0|0
  • otur haline agla :)

0|0
    0|0
  • unutma aşk bir yalaktır , içine düşen salaktır .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence ask oksa umrunda olmazdi. Onu hala dusunup sevdine gore unutamamissin. Cesareyini topla onu al karsina konus bunu belki senden istedigi istekleri degismistir ya da konus bunu. Yoksa baska biriyle yeni iliski kuraman bunlari halletmezsen. Hep aklinda aceba diye kalir. Mutluluklar

0|0
    0|0
  • tek bir noktaya takıldım. onu çok yakışıklı bulmuyorum dedin. sen aşkı bilmiyorsun gerçekten

0|1
    0|1
    • gönül kimi sevmişse yakışıklı o dur :)

• bana yakışıklı geliyor zaten.ama kimseye yakışıklı gelmiyor.bu da objektif düşündüğümüz zaman yakışıklı olmadığı sonucunu doğuruyor.o yüzden yakışıklı değil diyorum

• sen çok kıskanç birisin ve diğer kızların onu çirkin bulmasına seviniyorsun. başka kızlar bakmasın istiyorsun. öyle biri olduğu için sadece dikkatini çekmiş. aşık falan değilsin.

Yükleniyor...