Damatlar sizce nasıl hisseder?

mesela bir damat olarak dşünün kendinizi.Düğünüz oluyr.Ve evleneceğiniz kız bakire yani hiç ilişkiye girmemiş ve çok heycanlı ve korkyo.Onu ilk siz bozcaksınız.Üzerinizde bunun artı olarak büyük bir heycanı olurmu nasıl hissedersiniz.

1|0
2|27

En İyi Erkek Görüşü

• yorgunluktan bir cacık hissetmem :) o gecede hiç bişey yapmam sarılıp uyur dinlenirim :) maça zinde çıkmak gerekli ;)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• :D:D:D

Utanarak güldüm lanet olsun

Neyse

____________________________________________________________________________

Kendimi heralde bir süper kahraman gibi hissederdim. Gerginliğim üst safhada olur. Heyecan artar. Kasılmalar olur biraz. Streslenirim filan... Hem iyi hem kötü bir his... Odaya gireyim de ne olacaksa olsun moduna girerim..

cut.

0|0
    0|0
  • Sen erkelerin atıp tutmalarına bakma bir cogu cıplak kadın görmemiştir

Düğüne gelince erkelerdeki korku " ee ayıp ama malum her insan yaşıyor" ya kalkmassa ahahahaaha bir cogu ödü bo.. karışıyor , ilk gece korkusu bir tek sizdemi var sanıyorsunuz ahahahahahaahah

1|0
    0|0
  • bence ; odaya girdiklerinde kesinlikle biseyler icmek iyi fikir.. ama herseyi hatırlamak icin az icilmeli.. kesinliikle hatuna dokunmam o kendisi gelene kadar yani hazır hissedene kadar belki ufak bir iki boyundan opucukle kendini canlı hissetmesiini saglarım o da uyuzluk yapıp iyice sinir etmek istemiyorsam... sonra zaten uzerini cıkartır cıkartmaya devam ederken de operim ama sutyeniyle gordugfum anda saz ı elime alırım o da devamında beni alır :/

0|0
    0|0
  • ne zaman bir konvoy görsem gece şenlik var diyesim geliyor

heyecan olmamı olur ıllakıde ama bir alt dudak alır bütün heyecanı :D

0|0
    0|0
  • bozacaktır değilde alacaktır diyelim.heyecan olmaz ama ona karşı hareketlerim daha yumuşak olur.

0|0
    0|0
  • Olmaz mı özelliklede kan damlarken.

0|0
    0|0
  • Anket fikir verir ne hissettigine dair. link

0|0
    0|0
  • önce kızı soyar ve dudaklardan başlar öpmeye vajinaya gelınce dı darbelerı atar yalar ıyıce sulanınca iççine gırer acı duymaz oldumu

0|0
    0|0
  • Tabiki heycan olur. Eşimin canını en az acıtacak,onun cinselliğe daha sıcak bakmasını sağlayacak yöntemleri kullanırım.

0|0
    0|0
  • biz öncesinde hallettik.o zamanda daha zevkini çıkararka yaptık.ama heyacan varsa ön sevişme uzun tutulsn.gevşetmek lazım

0|0
    0|0
  • tabıkı gece olunca hadı yatalım bıtırelım şu işi demez once otururlar sohbet ederler bı şeyler yerler sonra yavaş yavaş başlarlar sonuçta ateşle barut olacak bı şeyler ol yolunu bular gırer

0|0
    0|0
  • Karşımda korkudan tir tir titreyen bir dişi varsa ben... Yapamam ya acırım

0|0
    0|0
  • Ürkütmem yavas yavas baslarım işe

0|0
    0|0
  • Neresini merak ediyorsun? Anlamadım.

Tabii ki en doğal hakkı olarak huzurlu olacak...

0|0
    0|0
  • güzel bir his tabiki

0|0
    0|0
  • kendini bukadar küçük düşürme kendi mal gibimi görüosun bu ne yaaa niye heyecan olsun

0|0
    0|1
    • bence bunca erkekten farklı fikirdeysen kimin mal olduğu tartışılır ;)

• belli belli kendini kullanılacak mal olarak gören kim belli

• olum git bir doktora görün halin hal değil canım valla :)

• olmazmı tabiki olur ilk hissedilecek kişi olmk

0|0
    0|0
  • kozasindan yeni cikmis kelebek gibidir düğünün bitmesini iple ...

0|0
    0|0
  • hemdeeeee nasıl olur canım offffffffff

0|0
    0|0
  • En az kız kadar erkekde heyacanlanır.

0|0
    0|0
  • bu ne yaa bozmak filan. paramı bu? bir kızsın sen, böyle söylemleri kendinize ya da yaşanılanı bu kadar basite nasıl indirgeyebiliyosunuz?

0|1
    0|0
  • deli gibi heyecanlanırdım heralde sonuçta onunla aynı durumda ben de olucam.

0|0
    0|0
  • Karşı taraf korkmalı çünki onu tüm gece deli gibi becericem :)

0|0
    0|0
    • Eğer gerçekten güzel bir masturabasyon istiyosan özelden konuşabiliriz 1 2 fotoğrafta atarım güzelleşir iyice :)

• elbette olur

hatta elim ayağıma dolaşır o derece heyecanlı olurum zaten heyecanlı biriyim kalbimin durmasından bile korkuyorum yani

0|0
    0|0
  • mükemmel hissederim

bakire değilse de pişmansa sorun yok

0|0
    0|0
  • Tabi heyecanlı oluyor çünkü benımde ilk olucaktır büyük ihtimal :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• damadı napıcan ya gelini sorsan neyse :)

0|0
    0|0
  • mstbasyona fantazi kuruyosun dimi anlamadık :))

0|1
    0|0
    • hımmm ben anlamadım.demekki sizler anlayaıp yakalıyorsunuz:)

• ne yazıkki anlamamşsn canım benim :)

• fantaziyi bende kurmuştum niye anlamayım ama o anlalttırıyor millete azmış :D

Yükleniyor...