Biriyle çıkmaya başladım. ama... Ne yapacağım ben?

Biriyle çıkmaya başladım dün ve onunla aşağa yukarı 2 haftadır flört ediyoruz. Dün çıkmaya başladık ve beni öpmek istedi dudaktan bende istemedim. Sonra sen benimle oynuyomusun dedim, oda çok sinirlendi ve hoşlandığım kızı tabi öpmek isterim dedi. Bakire biriyle evlenmek istiyo bende zaten bakireyim. Ama benim için zor olur evlenene kadar seninle yatmamak dedi, ama denicem dedi. Bende ya biterse, benim bakireliğim bozulçak dedim, oda dediki sen baştan bitçek gözüyle bakiyosun, ben ise sonuna kadar gitçek gözüyle bakıyom dedi. Dün çok çabuk öpmek istedin dedim, oda dedi iyi madem şimdi çıkmaya başladık 1 ay sonrada öpüşürüz dedi... Ne yapacam ben :/ :((((

0|0
12|12

En İyi Erkek Görüşü

• Öpücükten zarar gelmez onun seni sevdiğini anladıında güvendiğin zamanlar yanağından öptür istediğinde cidden güvenmeye başladığında isterse dudagından öpsün.Ama kendini sakın ona bırakma.Biz çok yaptık bu numaraları sakın ilişkiye girmeyin.Kocana sakla kendini.En iyiside bu değil mi..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• adamı hissetmemişsin. hissetsen buraya yazmazdın. adam seni kullanmak istedi mi mechul. ama eğer hissettiğini yapmışsan doğrudur. adam seni öptü diye hamile kalacağını düşünme. az relaks ol yaw:S

1|0
    1|0
  • Bence niyeti kötü biri bu kadar acele edilmezki, öpüşmek istemiyorum sende buna saygı duymalısın diye söyle kabul ederse niyeti ciddi etmez ise amacı farklı biri

1|0
    0|0
  • seni kandırıyo,kesinlikle inanma...tam üçkağıtçıymış ya...

1|0
    0|0
  • ufak bir öpücük belki sorun çıkarmaz..

1|0
    0|0
  • Öpse niye öptü, öpmese niye öpmedi diye konu açıyorsunuz. Nedir sizin sorununuz anlamıyorum.

1|0
    0|0
  • Doğru olan sensin teslim olma sakin üzülürsün

1|0
    0|0
  • sen doğru olanı yapmışsın zaten

1|0
    0|0
  • :)iyi taktik ama güzel yedirememiş sana:)

1|0
    0|0
  • Yemiş seni, gözleriyle ve kelimeleriyle.

1|0
    0|0
  • adam kız bulmus hevesını almak ıstemıs doğaya aykırı davranmışsın..

1|0
    0|0
  • ayrıl

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Şimdiden hayırlı ugurlu olsun.

1|0
    0|0
  • Verdiği kararı uygula ...

1|0
    0|0
  • güvenme bence

1|0
    0|0
  • O çocuğa dikkat et nuri alço gbi bi tip galiba çok hızlı :D hepsi öyle der sevdiğim kızı öpemicekmiyim bennnnn.. seven insan azcık utanır sıkılr ne tepki vercek onu kaybersem naparm diye korkar ya hemen herşeye inanma sende !

1|0
    0|0
  • Bu kadar kısa sürede bu konuları konuşmanız ne kadar doğru bilemedim.

1|0
    0|0
  • 6 ay hiç elini bile tutma ,ne yapacak ayrılırsa anlarsın.

Eğer ayrilmasada istemediğin bir şeyi yapma.

1|0
    0|0
  • gerçekten sevse böyle saçma cümleler kullanmazdı amacı çok açık seninle istediğini yaşıcak buna hazrlamış kendini hayır gelmez ondan

1|0
    0|0
  • Güvenme.

1|0
    0|0
  • bildik boş beynli sen değill oo kusuruma bakma

1|0
    0|0
  • Çocuk nıyetını bellı etmıs dayanamam senınle yatmak ısterım dıye hayır gelmez o cocuktan

1|0
    0|0
  • Kendini şartlandırmadan ne dilersen onu yap.

1|0
    0|0
  • Ayrıl, seni kullanmak için beraber.

2|0
    0|0
Yükleniyor...