Cinsiyet değiştirme hakkında neler düşünüyorsunuz ?

cinsiyet değiştirme hakkında neler düşünüyorsunuz ? ben hep karşı çıkmısımdır erkeğin kız kızın erkek olmak istemesi bana anlamsız gelıyyor sizin görüşleriniz nelerdir ? din adamı varsa caiz midir :D

Güncellemeler:
yorumlarınız için herkese teşekkür ediyorum sadece merak etmiştim peki hiç düşündünüz mü hangi psikiloji içinde cinsiyet değiştirdiklerini neden buna ihtiyac duyarlar

0|0
7|5

En İyi Erkek Görüşü

• bencede çok adice bı davranıs şu nil erkoçlardan örnek alalım sen guzelım göguslerı ve vajınayı söktur yerıne penıs taktır olacak işmi :S ben 29 senedır tasıyorumda bı faydasını göremedım :P

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• din adamı olmaya gerek yok, caiz değildir elbet. ama saygı duyarım, olabilir. hissettiğin gibi olmanın kime ne zararı var.

0|0
    0|0
  • Yahu herkes istediği şekilde yaşamak ister. Bazı kızlar kendini erkek gibi görüyo bazı erkeklerde kız gibi. Ben saygı duyarım. Bana dokunmayan yılan bin yaşasın.

0|0
    0|0
  • No go bence sapıklık..Caizde değil Sonucda emanet ve olduğu gibi geri vermeliyiz

0|0
    0|0
  • Sana katılmaktayım.degiştirenlerede saygı duymaktayım

0|0
    0|0
  • İnsanalr nasıl mutluysa o şekılde yaşamalı.

0|0
    0|0
  • o insanları yadırgamamak gerekiyo belkide bu bir hastalıktır .

0|0
    0|1
  • İğrençlik. Birde kadınlar cinseyet değiştirdikleri zaman normal erkekler gibi boşalabiliyorlar mı acaba

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• düşündüğüm bir şeyleri varsa oda,kimliklerinin renkleridir.o kadar.

0|0
    0|0
  • İnsan kendini nasıl mutlu hissediyor ise öyle yaşamalı.

0|0
    0|0
  • sapıklık .

0|0
    0|0
  • Lanet edilir o kişilere dinde

0|0
    0|0
Yükleniyor...