Bekaret kemeri hakkındaki görüşlerınız???

Lınktekı haberden once bekaret kemerı hakkında okumustum bıseyler..Konu hakkında bilgisi olmayalar için : haçlı seferlerı sırasında savasa katılan askerler savasa gıtmeden once bu kemerı eslerıne takıp anahtarları boyunlarına asarak gıderlermıs askere..Tabi bu varsıyımları dogrular nıtelıkte bılgılerde bı netlık yok..şimdi vercegım lınkte de aynı uygulama soz konusu..avrupalılasma dogrultusunda kendı kulturmuze aıt bır cok orf adet ve gelenekten varzgecıyoruz bıldıgınız uzere..ben boyle bır uygulamanın herseyden once kadını kucuk dusurucu,aşagılayıcı bır uygulama oldugunu dusunenlerdenım..siz konu hakkında neler dusunuyorsunuz? link

Güncellemeler:
link ilk lınk yanlıs oldu ozur:D

0|0
5|1

En İyi Erkek Görüşü

• İlk bilgi yanlış. Haçlı Seferleriyle Anadolu akınlar düzenleyen Hristiyanlar, Müslüman kadınlara yapmıştır o dediğini. Kimilerine de tecavüz etmişlerdir.

1|0
    0|0
    • konuyla ılgılı bı lınk falan atarmısın? yanlıs bılıyorsak duzeltelım..

• idefix.com/kitap/sorularla-hacli-seferleri-cuneyt-kanat/tanim.asp?sid=SIW5Z1UJIH1HWA22DC2H

Kızlar Ne Diyor 5

• saçma resmen köpek muamelesi benim eşim böyle bişey yapsa boşarım güvenmiyosa koynumada giremez (kimse kusura bakmasın ).

0|0
    0|0
  • yanlış link, şarkı açılıyo

0|0
    0|0
  • Tuvalete nasıl gidiyorlar?

0|1
    0|0
  • oha çok hoş yanlış link bende dedim başta dalgamı geçiyo acaba diye ooff güldüm :)

0|0
    0|0
  • yorum yapmak zor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...