Bu sorunun cevabi bayanlarda lutfen cevaplayin kizlar?

Vajinanızın dudaklarını ayırdığınızda nasıl bir görüntü ile karşılaşıyorsunuz? Hem ilişki yaşamış hem yaşamamışlara soruyorum

Ben yaşamadım kızlık zarım yerinde duruyor sözde ama ben dudaklarını kenara çekip baktığımda böyle dümdüz kapalı bir et parçası değilde, böyle parça parça etler görüyorum belirgin bir delik yok ama farklı nebileyim

sizin nasıl?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bu link teki en iyi cevaba bakabilirsin... Detaylı olarak açıklamıştım... Kızlık zarı dudakları ayırıp bakınca görünmez biraz daha derindedir...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Dümdüz kapalı bir et parçası olsaydı adet nasıl görecektin? Yine de böyle vakalar var ve tıbbi müdahale gerektiriyor. İşte link Şükret ki delikli delikli.

0|0
    0|0
  • Çok güldüm küçükhanım. Anatomi merakınıza...

Kaç yaşındasınız ?

0|0
    0|0
  • Şu yalnızlıkta eziyet ettin bana şuan senin yüzünden işkence çekiyorum şuan.

0|0
    0|0
  • süper bir tahrik edici görüntü olur

0|0
    0|1
  • link

bundan bahsediyorsan gayet normal.

0|0
    0|0
  • fazla bakıp durma kafan karışır sanane ona bakan bakar dışına bak yeter bakımını yap gerisine karışma

0|0
    0|0
  • Inan bana erkekler bunu kızlardan daha çok yapmıştır... :D 1 erkek birden cok gormus olabilir o yuzden bence erkekleri de katsan bu soruya daha net cevap alabilirsin :D

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• karşılaştığın şey idrar deliği ve vajina girişi. zaten duvar gibi kapalı olacak hali yok normal yanii

0|0
    0|0
  • bakmaya cesaretım yok oyle ya.bakmadım.sende çok merak etme.kızsın işte.herkesınkı farklı yapıda

0|1
    0|0
    • Cinsellikten utanılmamlıdır.

• çok komiksiniz.

• cınsellıkten utandığımdan degıl arkadasım jınekologlar bu tür bakmaları kendınız yapamayın dıyolar.tehlıkelı anladınmı.yoksa senden daha ıyı bılıyorumdur emın ol cınsellıği.

Yükleniyor...