Burada hiç yakınınıza yakalandınız mı ? ya da yakaladınız mı ?

Kendini gizeleyen ya da farklı foto koyan üyelere kızıyoruz fakat binlerce üyesi olan bir sitede akraba eş dost gibi kişilere yakalanmak mümkün.Ben cinsellik kategorisinde kuzenime yakalanmışım telefon ie arayıp söylediğinde çok utanmıştım utancımdan nickini bile soramadım.Daha sonrasında nickimi değiştirim KS hayatıma devam ettim.Geçen ramazan bayramında buıluştuğumuzda nickini sordum ve oda söyledi.Keşke sormasaydım oda söylemeseydi.Çünkü onunla mesajlaşmış hatta sanal sekse gidicek derecede sohbet etmiştik.O gün bugundur ne skype ne whatsapp nede telefonda görüşüyoruz.Çünkü birbirimizin tüm müstehcen konularını biliyoruz.

İçinizde benim gibi yakalanan var mı ?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• oha kötü olmuş be seninki de :D cinsellik konularına hiç bakmadığım için ve gayet düzgün yorumlar yazdığım için babama ile yakalansam problem değil :D

0|0
    0|0
    • bende ki şans böyle işte gökten banknot yağsa benim kafam demir para düşer

• Ohaaa sizinki tam tesadüf olmuş. Yakalansam da fark etmez ki. İnsanlarla insan gibi muhabbet ettiğimden bir sorun yok .

1|0
    0|0
    • tesadüf mü ender rastlanan hastalık gibi gelir beni bulur böyle şeyler

• ben ona rahat olmasını soyledım ama sende bır bayansın ve senınde basına boyle bısey gelse en yakının olsa bıle bı erkege guvenmek zordur.Ama benden sır cıkmaz.Ben ona bir kac kez mesaj attımda o bıraz fazla utanıyor sanırım hıc bırıne donmedı bakalım haftaya ne olacak bayram geliyor onlarda kesın gelecekler

• Zaten utanıyordur ki çok zor bişey yaşamış. Rezil olmuş en müstehcen şeylerini kardeşi sayılan biri ile paylaşmış. Yazık keşke böyle şeylere fırsat verilmese...

• :D kuzen candır

0|0
    0|0
  • yuh.d netin dez avantajları işte.d

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Eeee bilmeden görmeden sanal alemde herşey çıkabilir karşına, kimbilir kaç ergenle kaç erkekle ve kaç arkadaşınla yaşadın.

Sadece size söylemiyorum tüm sanalcılara :))))

0|0
    0|0
Yükleniyor...