Nedir sizce bu yaşanan? Ne yapmalı bundan sonra?

Selam herkese uzun bir aradan sonra tekrar döndüm aranıza:)

Bir ay kadar oldu birisiyle tanıştım, önce zorunlu aynı ortamda bulunmadan sonra sürekli bir sosyal ağlara taşındı iletişimimiz bunun yanı sıra oldukça ilgili ve yakın davranışlar gösterince ondan hoşlanmaya başladım.Kendime itiraf ediyorum böyle yalnız hissettiğim bir dönemde kim cinselliğe değinmeden bana bu kadar iyi ve ilgili davransa hoşlanırdım sanırım.İki güne bir buluşup görüşmeye başladık muhabbet ediyoruz ve karşılıklı çok memnun oluyorduk. Tanıştıktan on gün kadar sonra sevgilisi olduğunu öğrendim onun ilgisinden hiçbir şey azalmadı ama ben kıskanmaya başladım zaman zaman o kızın yerine kendimi koyup üzülsem de sevgilisinin tavırları sözleriydi beni bu duruma iten.Zaman zaman bana güzel bir kız olduğumu söyleyip özel hayatımla çok yakından ilgilense de bir iki gündür biraz soğukluk vardı aramızda.Sonunda dün herhangi bir lafın ortasında seninle olacak kadar düşmedim dedi o saatten sonra onunla konuşmuyorum.Çok gururum kırıldı peki hiç beğenmiyordu hoşlanmıyordu neden sevgilisinden çok benimle konuşup görüşüyordu .Diyelim ki hepsi arkadaşcaydı "ki birbirimize kanka diyoruz" (1 ayda ne kankası olunuyorsa) o zaman hiç ortada cinsellik yokken arkadaşına bu kadar seviyesiz birşey söylüyorsun.

Güncellemeler:
Bu akşam onu göreceğimi bile bile gitmelimiyim ortak mekana. (kendim için faydalı biryer ve her iki güne bir gittiğim) yani gitmeyişiminde ona bir tepki olduğu belli olacak
Cok kez ozur dileyip, onun yersiz bir saka oldugunu beni kaybetmek istemedigini soyleyip durdu affetmem icin bir gunumu ona ayirmami istedi evet biraz daha yumusadim ama aslinda boylesi iyi oldu hem ona ucimi doktum hemher kizla bu sekilde konusulamayacagini anladi hemde ondan neredeyse hoslanmiyorum artik sadece arkadas olabilecez sizce nasil davranmaliyim uzatmiyim mi kesip atiyim mi

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• o söz gerçekten olmamış.. ama seninle ilgilenmesi senden hoşlandığı anlamına gelmez. konuşacak birilerini aramıştır belki de.. seni de konuşabileceği biri olarak görmüştür. ama oda bence ne yaptığını pek bilmiyor gibi.. belki de sevgilisinde bulamadığını sende aramaya çalışmış ama sende de bulamayınca vazgeçmiştir ?

1|0
    0|0
    • Haklısın sanırım, teşekkürler yorum için

• rica ederim.. sen bence kendini üzmemeye çalış çünkü hiçkimse için kendimizi üzmeye değmez.. senden daha değerli kimse yok bu hayatta.. o yüzden üzülme hep gül ve önüne bak..

Erkekler Ne Diyor 6

• sanırım senin ya da onun booşluk bir anına gelmiş olacak ki ikinizde garip düşünceler içine girmişsiniz zaman geçince ve bazı şeyler elde edilince değişmiş sanırım durumve duygular

1|0
    0|0
  • ne yapmak istediğini çözmüş değilim ergenlikten çıkamadı sanırım

0|0
    0|0
  • ilişkisinden ve sevgilisinden sıkılmış olabilir belkide senı tanımaya çalışıyordu senden hoşlanabileydi seninle olmayı deneyebilir di belkide bilmıyorum ya da sorunları vardır :)

0|0
    0|0
    • olbılır benı sevgılısınden ıyı gordugune emınım ama kızı daha guzel buluyor olabılır bız çok uyumluyuz bı sorun yok fılan dıyordu ona gore hala ben trıp yaptıgım ıçın konuşmyoruz o kadar anlamsız ve hakaret ıçeren bır cumleyı hıç bır muhabbet yokken soylemesınede sastım

• belki bunada öyle gelmiştim sorun da bu:s

• şuan dahada üzgünüm .s belkide hiç ilişki kurmamalısın ve beklemelisin aradan zman geçerse belkide şans senın için yüz gösterir :)

• Uğraşmış işte 1 ay tongaya düşürürüm diye.Baktı olmayacak zaman kaybı bas tekmeyi.Ben bir ara kanka ya yatak arkadaşı derdim.

0|0
    0|0
    • Böyle düşündüğünü düşünmek istemiyorum o farklıydı benim gözümde.Hem öyle olsa niye hiç cinsellik konusu açmasın öncesinde? Ve ben dünkü lafın üzerine onun iş ortamında ona karşı tepki koydum.Sonra gelip trip yaptığım için bana kızıyor yani arkadaşlığımızı bitirebileceğini düşünmemiş sanki o cümlenin

• O sözle zaten sana değer vermediğini rahatça ortaya koymuş.Hala farklıydı diyorsun o kadar boşluğa düşmüşün ki o çıkıp gelmiş laf söyletmezsin o derece olmuş geçmiş olsun.

• Özel mesajlara bakıyor musun?

0|0
    0|0
  • sevgilisi varken zor bir durum zaten olmamalıydı belki de. ama bazen insanların böyle kafasının karışık olduğu ne istediğini bilmediği durumlar oluyor daha sonra kendisi de pişman olabiliyor nedense sevgilin değil yeni başlayan ya da başlamak üzere olan başka bir ilişki daha cazip geliyor, düşünmeden hareket etmemek lazım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• onun zamana ihtiyacı var..dengesiz bir hareket yaptığı bu..yada sevgilisine senin üzerinden kıskandırmaya çalışmış..başarılı olamayıncada patlaklık vermiş

1|0
    0|0
    • Kız beni tanımıyor bende onu zaten sadece onunla görüştüğü anlarda konuşmuyorduk.Ama ilk dediklerine katılıyorum :(

• evet ya iyi geldi cidden merci:))

• tatlım çok uzun ya okuyamadımm

1|0
    0|0
    • ;)problem değil bu kısalmış hali.. Bİr ay an an aklımda ve son hayal kırıklığımla gözlerim şiş bununda geçmesini bekliyorum.:)

• bak duramadım okudum valla şeref.iz miş adam daha ne diyeyim yani.sana bunu söyleyebileceği bir şey oldu mu ki davranış olur söz olur.olmadı diyorsun anladğım kadaryla.o zaman sen o adamın arkasından ağlayacak kadar düşme boşver gitsin.sana da tecrübe olmuş olur

Yükleniyor...