Yorgunluk cinsel isteksizlik yapar mı? Eşimle dün ilişkiye giremedik.

Eşimle dün cinsel ilşkiye girmeye çalıştık o önce üstüme geldi onun canı istedi yani yapmak ama aleti kalkmadı yorgun olduğu için acaba harbiden erkekler yorgun olunca aletleri kalkmıyormu saçma sapan cevaplar vermeyin

0|0
4|31

En İyi Erkek Görüşü

• gerçekten gereksiz cevaplar verilmiş şahsen ben yorgun olduğum zaman canım istemez vücut adapte olamaz yorgunsun biryerlerin ağrıyor adamın canı sexmi ister bırakın ya birde en az 1 posta demiş en az 250-300 kalori yakıyorsun halin yoksa nasıl yapacaksın günün yorgunluğu stresi var

2|0
    0|0
    • bencede katılıyorum sana hemen aldatma manasına çekilmiş cevaplar ama benim eşim 7/24 saat yanımda aynı işyerinde bile çalışıyoruz nasıl aldatcak beni sağol yorumun için

• aynen çok sağol

• teşekkür ederim en güzel için

Erkekler Ne Diyor 30

• 40 yaş üzeri belki az bir ihtimal de olsa yorgunluktan olabilir. Ama genellikle sertleşememe sorunu , damar setliği darlığı vb. fiziksel rahatsızlık yoksa, stres nedeniyle olur.

Bu aralar bir derdi olabilir, sebepsiz gerginliği stresi olabilir, bir yakını ağır hasta veya ölmüş olabilir

Geçmiş olsun. Muhtemelen geçici, geçmezse doktor yolu gözüküyor

0|0
    0|0
  • yorgunlukla alakası yok

0|0
    1|0
  • benzini olmayan araba çalışırmı bacım ?

0|1
    1|0
  • yorgunlukta belki sorun olmaz. ama stres çok etkili bir etkendir. erkeğin kafası rahat değilse kesinlikle sertleşmede sorun yaşar.

0|0
    0|0
  • aşırı yorgunsa ve hergünde yapıyorsa kalkmadığı gün olabilir ama ön sevişme varsa kalkması gerekirdi,öpüşmeyle etkileyemiyomusun

0|0
    0|0
    • yok bir ara kalkmıştı ama bir iş gösterince indi hemencecik

• sevişme anında inmemesi gerekir peki ilk birliktelikmi?yoksa misal 1 saat önce yaptınızmı

• İstisnasız evet.

0|0
    0|0
  • sadece yorgunluk degildir sebebi.. ya da senin cekiciligin.. buyutcek bisey yok ( tek bisey var onuda sen biliyosun :) ) sorun sadece o an dürtü olarak istemesi ama buna uygun kafada olmamasıdır. bisey olmaz daha iyi bir geri donuse hazır ol sonucu yaz :)

0|0
    0|0
  • bazen olur öyle şeyler stres yorgunluk falan normaldir.

0|0
    0|0
  • evet işi ağırsa gerçekten olabilir yorgunluk ve sitres etkiliyor

0|0
    0|0
  • 30 yasinda ne kadar yorgunda olsa 1 posta gitmesi gerekir .heleki basladigi isi mutlaka butirmeli kalkip isin baslangicinde indiyse ya oncesi bir bosalma olmustur ya da beslenmesi cok kotu

0|0
    0|0
  • arada olur öyle şeyler.stres yorgunluk falan sorun değil

0|0
    0|0
  • Tabiki evet :)

0|0
    0|0
  • bol bol nutella yedir bal yedir geceleride kışkırtıcı giyin sen başlat ilişkiyi özel muamele yap

0|0
    0|0
  • normaldir adamın üstüne gitme bişey olmamış gibi davran

0|0
    0|0
    • yok zaten bende öyle yaptım bana yorgun olduğunu söyledi bende başka zmn dedim o zmn

• EE SORUN YOK OZAMAN İSTEKLİ İSTEKLİ UYUYAKALMIŞIINIZDIR EN FAZLA

• kaç yaşında

0|0
    0|0
  • kocan kaç yaşında

0|0
    0|0
  • yorgunlukta etkli tabi ama insanın canı istedigi zaman yorgunluk felan tanımaz kalkacaksa kalkar

0|0
    0|0
  • evet yapar ama ben yorgun olsam bile eşimi mutlu ederim

0|0
    0|0
  • kalkmaya bilir bebeğim...adam yorgun ve yeteri kadarda beslenmemişse ister ama kalkmayada bilir...

0|0
    0|0
  • insani bir durum korkacak bir şey yok aradabir olabilir

0|0
    0|0
  • etki eder tabi

0|0
    0|0
  • naptınız? hala sorunlar devam ediyomu? siz evleneli ne kadar olmuştuu?

0|0
    0|0
  • bayanlar yorgun da olsa canları da istemese bir şekilde ilişkiye gireblirler dik tutmak zorunda oldukları birşeyleri yok erkekler için durum öyle değil hem fiziki hemde ruhi olarak zinde olmak zorundalar olmazlarsa ya erekte olamazlar ya da kalitesiz bir birleşme olur

0|0
    0|0
  • sex yorgunluk dinlermi yaa...

0|0
    0|0
  • yorgunlukla pek alakası yok. bol enerjili şeyler yesin olabilir arada böyle şeyler

0|0
    0|0
  • yaşı kaç?

0|0
    0|0
  • Sitres Ve YORGUNLUK En Büyük Düşmanıdır Bu Yaşa Felan Bakmaz Kafanı Takma Arada Olur

0|0
    0|0
  • Yorgunluktan değilde boşaltmıştır önceden..

0|0
    1|0
  • ola bilir ya da yeterince uyarılmamıştır, budurum da uyarmak sana düşer

0|0
    0|0
  • kalkar yorgunlukla ilgisi yok

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• benım esımde yorgun olunca yapmıyor bulmuşlar bnuyorlar

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • evet tabii ki her erkeğin başına gelebilir

0|0
    0|0
  • kafasi dolu olunca kalkmaz belki. kendini zorunlu hissediyordu belki o anda bunun yüzünden kalkmayabilir. zamana birakin

0|0
    0|0
Yükleniyor...