Erken boşalma ne zaman dikkate alınmalı?

Erken boşalmnın söz konusu olması için, vajinaya giriş ile boşalma arasında geçen sürenin 60 saniyeden az olmaması gerekiyor. 60-90 saniye arasında boşalma meydana geliyorsa da, "Erken boşalma sorunu mevcut" diyebiliriz. Ancak bu sorunla ilgili süre kadar önemli başka kriterler de var. Erken boşalmanın; hasta ve partnerinde endişe, kaygı, korku gibi duygular yaratması ve cinsel yakınlıktan kaçınmaya yol açması da durumun ciddiyetini belirleyen kriterlerdir. böyle sıkıntı yaşıyan var mı acaba

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Erken boşalma, genç yaşlarda daha sık görünüyor. Erkek tecrübe kazandıkça kendini kontrol edip bu durumun önüne geçebiliyor. Dönem dönem erken boşalma çok problem olmayabilir. Düzensiz sex hayatı, uzun süre boşalmama gibi etkenler buna sebep olabilir. Gerçek anlamda; erken boşalma birleşme olmadan, olduğu anda veya olduktan birkaç saniye sonra meydana gelmesidir. Onun dışında yok 50 saniye, 150 saniye vb. boşalmalar deneyim kazandıkça kontrol edilebilir.

Erken boşalma; partnerin umduğunu bulamamasına, cinsel isteği kaybetmesine, belki de en sonunda ayrılığa yol açabilir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Yaşlılarda girmeden boşalıyorum.bünye kabul etmiyor herhalde. ama genç ve güzel olduğu zaman ben bile sıkılıyorum kadının üstünde gidip-gelmekten.

0|0
    0|1
Yükleniyor...