Erkekler kadınları ne zamandan sonra cinsel obje olarak görür?

Günümüzdeki kadınların karşı cins anlamındaki en büyük mağdurluğu yaşadığı konudur şüphesiz. Erkeklerin kadınları cinsel obje olarak görmesi. Her kadın bundan şikayetçidir. Bu konunun üzerine çok giden sunucu bir arkadaşımız alıyor mikrofonu sokağa çıkıyor..

Karşılaştığı her erkeğe, " Kadınları cinsel obje olarak görüyor musunuz? Yada* ne zamandır kadınları cinsel obje olarak görüyorsunuz" diye soruyor..

Biri diyor ki " kadınlar çiçektir, öyle şey olurmu.."

sonra biri daha.. " kadınlar yaratılışları gereği cinsel makinedir."

Ardı ardına klasik cevaplar geliyor..

" Evet! Cinsellik ilhamıdır kadınlar" , " kadınları cinsel obje olarak görmüyorum" vs vs..

Artık muhabir ablamız yorulmuştur ve kadınların cinsel obje olarak görüldüğüne inanmıştır... Son olarak sahil kenarına yaklaşıyor, Şarabı elinde, sakalları pas içinde bir 50 li yaşlarda bir amcayı tek başına otururken görüyor. Amcaya yanaşıyor..

Amcacım diyerek başlıyor saygıyla.. " Amcacım kadınları cinsel obje olarak görüyormusun? Ne zamandır bu böyle" diye soruyor..

Amca tabi sakin, kamerayı kapatmasını istiyor ablamızdan. ve başlıyor.

"Kızım" diyor.. " Kızım ben kadınları obje olarak görmedim hiç bir zaman.. Önce birini sevdim, o beni becerdi.. Ondan sonrada ben onları becerdim. Bu işin gerçeği budur" diyor..

Bu işin gerçeği bu bayanlar..

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...