Herşey tamamda cinsellik konusunda eşim bana yetemiyor.

herşey tamamda cinsellik konusunda eşim bana yetemiyor.ilk başlarda aramızdaki yaş farkının sorun olmayacağını düşünmüştüm ama yanılmışım.aramızda 13 yaş var.ben 24 yaşındayım o 37.oda bunun farkında sanırım.öyle soğudumki ondan.artık onunla aynı yataga girmek istemiyorum.bunun çözümü nedir.2 yıldır evliyiz.yaklaşık 1 yıloldu en son munasebetimizden beri.seviyorum onu ama kocam gibi diil.herhangibir arkadaşımmış gibi.sanırım bu evlilik bitti.acil yardımlarınızı fikirlerinizi bekliyorum

Güncellemeler:
aldatmak gibi bir niyetim olmadı zaten.olmazda.ama nasıl anlatayım öyle olacağına hiç olmasın diyeceğim türden birşey oluyor.ben elimden geleni yapsamda eşim çok pasif.neyse.böyle bişiy

0|0
1|49

En İyi Erkek Görüşü

• masturbasyonla halletmeye bak olmadı cinsel istek arttırıcılar kullan eşinde. etkisini göreceksindir, toz zencefil, halis bal, ceviz fıstık, keçi boynuzu, macun ve birazda çikolata karıştır sakız kıvamında yedir bunları. etkisini görür birde dua edersin

0|0
    0|0
    • denedim yemiyor.tatlı sevmiyormuş

• denerim.benim ondan soğumamada bir çare varmı.

• basit mastırbasyonla ateşini söndür yavaşlat kendini, eksik kalnlarıda o doldurur. yaş itibariyle mavi hapta kullanabilirsin kırıp meyve suyuyla verebilirsin.

Erkekler Ne Diyor 48

• işin zor be Allah c.c yardımcın olsun. kocana hediye olarak çin toplarından içir işe yarayabileceğini düşünüyorum ancak aynı yatağa girmek istemiyorum diyorsun orası ayrı. ancak kocan ereksiyon mu olmuyor yani bu yatağa girmeme muhabbeti ne tam olarak bahsetmemişsin bence

0|0
    0|0
  • Niye hani sevgi aşk evlilik bunlar çok mühimdi cinsellik kötüydü , hatta cinsellik konuşan abazaydı... ne güzel işte kötü bir şeyden kurtulmuş oldun cinsellik olmasa da olur...

0|0
    0|0
  • aldatmada ne yaparsan yap, istersen ayrıl ama bir tek cinsellik için mutluysan yuva dağıtmaya değmez, masturbasyon yap gene iyidir.

0|0
    0|0
  • eşin yaşından dolayı değil kendinden dolayı pasif

1|0
    0|0
  • Sıkıntı senin kafada.

1|0
    0|0
  • Şöyle söyleyeyim o zaman... Al karşına ve net olarak konuya gir. Bu böyle nereye kadar gider de ve seni aldatmamı mı istersin de ve ya sen bir şeyler yapacaksın ya da ben seni aldatamam ve ayrılığa gidiyor evliliğimiz de ... açık açık konuş...

0|0
    0|0
    • ARKADAŞLAR DİKKAT EDERSENİZ HİÇ BİR BAYAN ARKADAŞDAN YORUM YOK... HİÇ Mİ YARDIM ETMEK İSTEMEZ HEMCİNSİNE BİRİLERİ...

• böyle konularda kadınlar genelde susar sabreder.konuşmak bile istemezler.

• katılmıyorum size buraya sorunları olanlara yardım etmek için geliyorum diyorlar ve erkekleri abazalıkla suçluyorlar... oysa ki şu an öyle yardıma ihtiyaç duyan biri yani siz varsınız... en azından yanında olmalılar...

• Sakın aldatma... kazanmaya çalış derim ya da boşan ne yapacaksan öyle yap... en azından. Durumu gayet net açıklamışsın ve yardım demişsin aldatma yeter...

0|0
    0|0
  • bu durumu ve s1k1ntilarini acik acik esinle konustunmu peki? evliliginizin bitme noktasina geldigini bir cozum arayisina girmeniz gerektigini ona hissettirdin mi?

0|0
    0|0
  • Eşinin yaşı genç, neden yaşı olamaz. Psikolojisi bozulmuştur, düzeltebilirsen karlı çıkarsın.

0|0
    0|0
  • senin kocan zaten aseksüelmiş canım 2 yıllık evlilikte 1 yıldır seks yapmamak çok saçma.belki de sorun sendedir nemfomanyak (seks bağımlısı ) bir kadınsın ve adamı soğutmuş olabilirsin.

1|0
    0|0
  • Hanimefendi bu tarz durumlar ciftlere birlikte terapi oneriyoruz aranizdaki sorunun ne olduguna tek tarafli karar veremezsiniz ya esiniz ya da siz ikinizden birindeğiletisim kopuklugundan kaynaklaniyor sizi tatmin etmesi icin tek yok birliktelik degildir bunu unutmamali ve emin olun maalesef ulkem sizinle ayni sorundan muzdarip hanimlarla dolu

0|0
    0|0
  • Genellikle böyle konularda telkin edip evliliğin devam etmesini isterim ama sende haklısın.Eşinle durumu görüş 37 yaş bayanlar için geç olabilir ama erkekler için geç sayılmayan bir yaş.Durum sanırım eşinin iş yerindeki veya hayatındaki sıkıntısından psikolojisinden kaynaklanabilir terapi görmeyi deneyebilirsiniz.

0|0
    0|0
  • 37 de erken be

0|0
    0|0
  • 13 yaş büyük bir fark.

İşiniz zor yukarı tükürseniz bıyık aşağı tükürseniz sakal

Bu konudan eşinize hiç bahsettini mi?

0|0
    0|0
  • zormuş...kadınların genel sorunu

0|0
    0|0
  • Sen kafanda bitirmişsin.

Bir kere tiksinmişsin ve bu önyargıyı kırman çok zor olacak bence.

Dengi dengine bişeyler bakıyor san bu siteden bile sana yardımcı olacak neferler çıkacaktır.

0|0
    0|0
  • işte biliçsizce avlenmenin sonucu yaş farkı böyle sonuçlar çıkartıyor şimdi bu kadın ne yapsın!

0|0
    0|0
  • yetmiyo derken nasıl tam olarak. tekrarlar mı az yoksa tekrarların arasındaki zaman farkı mı çok

0|0
    0|0
  • Başka çare yokki mast. a devam o zaman.

0|0
    0|0
  • Tabiki sorun olur bunu önceden düşünseydin keşke ama herşeyin bir çaresi vardır.

0|0
    0|0
  • onun yaşla alakası yok istekli olmakla alakalı biraz...tam tersini de ben yaşıyorum...bilmiyorum valla kuma mı alsam ne diyorum bazen...

0|0
    0|0
  • olmayan bir sorunla uğraşıyoruz..öyle yaptık boyle yaptık..diye bişeylerr yazardın şimdiye kadar..

1|0
    0|0
  • hem beklenti içindesin hemde aynı yatağa girmek istemiyorsun nasıl olacak bu iş..

1|0
    0|0
  • bir erkek neden cinsellik istemez ki ? performans mı Bitti ? 37 yasnda adamda gayet performans efor vardır.akabinde baska hatunlaramı gidiyor ? 1 yıl geçmis son iliskiden.?soran bayan bir cevap verin neden iliskiye girmiyor kocanız ?

0|0
    0|0
  • yuhhh neden 1 yıl geçti ? iliskinizde ? 1 yıl demek ne dmeek ya ? sebebini söyler misiniz ? bir yıldır neden iliski yasamıyorsunuz ?

0|0
    0|0
  • Himmmm sorun kocanda cacin ben 44 yasindayin haftada 4 kez cinsellik yasarim zor isin ama eşinle konuş bunu

0|0
    0|0
  • Çiftler arasında çok sık görülen problemlerden biridir. Eşinize bu konuda açılmanızı ve seks hayatınızda monotonluktan çıkıp heyecan getirecek tavsiyelerde bulunmanız gereklidir. Aksi taktirde sallantıdadır ilişkiniz.

0|0
    0|0
  • biten evlilik için neden burdasın ki burdaki insanlar size nasıl bir yardımda bulunacak

0|0
    0|0
    • belki aynı durumu yaşayan ve evliliğini kurtaran birileri vardır diye yazdım.hesap soracagınıza keşke yardımı olacak bir iki cümle yazsaydınız

• siz kafanızda bitirmişsinizki bunu kurtarmanın tek yolu destekleyici haplar

• bence bir başka erkeği kaçamak bir kerede olsa dene ya da 2 3 kez ama ten uyumunuzu yakaladıktan sonra çözüm olur. tam benlik kızsın aslında

0|0
    1|0
  • ne gibi yetmiyor. erken boşalma mı yoksa şeyi küçük mü ? bir çözüm bulalım . hem ona göre kendimi ayarlamış olurum .

0|0
    2|1
  • Erkekler Devam
    18

Kızlar Ne Diyor 1

• biraz açar mısın nedenleri?

0|0
    0|0
Yükleniyor...