Kime göre neye göre bu doğru olan?

Aklım biraz karışık...Yaklaşık 1 hafta önce kaliteli bi arkdslk sitesinde biriyle tanıştım.Çok hızlı gelişti muhabbetimiz ilgi alaka gayet güzeldi.Tanışmamızdan 3 gün sonra şans eseri onun bulunduğu şehire yolum düştü.Gelceğimi öğrenince jestler yapmaya çalıştı kendince yemek rezervasyonları planlar...Yanımda arkadaşlarım olduğu için gidemedim.Bir de cesaretim olmadı açıkçası...O gün gece dışarı çıkınca arabasını çekiyorlar ve kartları cüzdanı arabada kalıyor...Ertesi gün buluşacaktık...Fakat bu durumda çıkamadı ve mağduriyetinden Evine gelmemi istedi beni ikna etmeye çalıştı güvenebilceğini falan filan dedi.Baya direndim bir sürü laf ettim falan filan...Neyse gittim...içim çok huzursuz oldu ve 15 dk snra gidicem diye tutturdum.kızar gibi oldu ikna etti beni Sonra neyse baktım düzgün biri gibi saatler geçti iki arkadaş gibi oturduk tv izledik muhabbet ettik arkadaşı geldi akşam tv izledik falan filan..Arada kur yapar gibi oluyordu tabi ama benden yüz bulamadı...çok utanan çekinen hallerdeydim kastım yani.yanlış düşünmesini istemedim.Çok güldük kakara kıkırı geçti...Arada sıkıldık da ama zaman bi şekilde geçti...uyku vakti gelince biraz benle uyumak istedi bana biraz sarılmaya dokunmaya çalıştı ama ben eve gelmeden öncede ona açıkça tavrımı belli etmiştim yine güzelce dedim seni tanımıyorum ve hemen biseler bekleme benden dedim...öpüşmedim bile...hiçbise geçmedi aramızda masumca biraz sarıldı bana sonra sırtını dönüp iki yabancı gibi uyuduk...

gece kalkmış gitmiş yanımdan içim el vermedi gel yanımda uyu diye çağırdım sonra yine gitmiş yanımda...sabah da uyandığımda soğuktuk ama kızma bana her şeyin zamanı var dedim o da anlıyorum hayatım kısmet artık gibi laflar etti...giderken de tsk ettim boynuma sarıldı güven duymam gerekiyormuş sana dedim o da ben sana demiştim dedi bana...ondan çok hoşlandım ama biraz endişlerim var kendisi ortam çocuğu kızlar çok etrafında ben gibi kimbilir kaç kız geliyor evine...kimbilir neler yaşio bu şartlarda kendimi ona açmak istemedim tam emin olmadan...arardı beni şimdiye aramadı...bugün sadece nbr ddm ıım hytym sen dedi bende ıım bende hytm napion ddm cevap yok...bundan sonra bu arkadaşlık nasl olur bilemiorum...?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• sen hangi şehirden hangi şehire gittin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• iyikide hemen güvenmemişsin bencede. ama onu yaşayan sensin mutlu oldum yanında sohbet ederken, gece ve sabah uyanınca mutlu kalktınmı önemli olan bence bu ve konuşurken hala ilk zamanki gibi bir heyecan varmı

0|0
    0|0
  • kafam agrıdı ya okurken neyse sende aradını bulamayınca geri çekilmiş.dediyin gibi o eve kimler gelmiştir ..

0|0
    0|0
  • hangı sıte bu?

0|0
    0|0
  • site?

0|0
    0|0
  • Site?

Merak ettik. :D

0|0
    0|0