Neden "gerdek gecesi" hakkında herkes bir şeyler uydurup kızları korkutuyor?

neden "gerdek gecesi" hakkında herkes bişiler uydurup kızları korkutuyor?

gerçi artık gerdek gecesi demeyelim, bakire kız bulmak zor bu devirde, ilk seks korkusu diyelim.

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• işte bakire kız kalsın diye

0|2
    0|0
    • :D :D güldüm valla :D doğruluk payı var ;)

hmm öyle olsa bile, yani bu korku kızların içinde sürekli olucak o ilk sekse kadar, işte zamanla daha da büyüyecek o korku :)

• evet haklısın:)

• çok iyi ya +1 :D

Kızlar Ne Diyor 6

• Soru içereğini kafan gibi karma karışık yazmışsın.

Cevaba gelince insan bilmediği bir halt ederken korkması heyecanlanması gayet normal..

Erkek başarılı olacak mı acaba? Kızlar için de canuım acıyacak korkusu vs..

He kızlar artık bekaret apartsız doğsun.. Gına geldi bu bekaret saçmalığından .. Küçük penisli adamların takıntıları evet

0|0
    0|0
    • sen de tipik türk kızı gibisin, direk karşı atağa geçiyorsun.

sadece neden böyle diye sordum ama 3 katı fazla çemkirildi.

• Çemkirmedim.. Bu gayet cici kız modum :)) Çemkirsem ağlarsın..

:P

Kabul et karışık yazmışsın:)

• karışık yazdım belki ama gerçekleri yazıorum ;)

• Maalesef biz turk halki olarak çok cahiliz. Kendi chil bilgileriylede baskalarini korlestiriyoruz.

1|1
    0|0
  • iste garip bir eğlence anlayısı

0|0
    0|0
    • kesinliklee.. bakire kız arayan erkeklerede uyuz oluyorum bir erkek olarak.. çizgi filimisiniz diyesim gelir.

• bakire kız arıyoruz yazmadık, osuruktan nem kapmayın.

• evlenmeden önce korkup yapmasınlar diye

0|0
    0|0
  • Korkutmak hoşLarına gidiyo diyeLim ki bn korkmyrm :)

0|0
    0|1
  • Bakire kız bulmak zor? ilk seks? bakire olmayan insanın ilk seksi olmaz bu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• aklıllarım sıra bakireliği korusunlar diye bu tür hurafeler dilden dile dolaşır..;))

0|1
    1|0
  • Bence Adam akıllı bir cinsel eğitim dersi olmalı, uyuşturucu dersi olmalı. Polis vahşeti konusunda bir ders olmalı. Irkçılık konusunda bir ders olmalı. İnsanların niye aç kaldığı konusunda ders olmalı. Ama yok. Jimnastik dersi var. Beden eğitimi. Hadi voleybol oynamayı öğrenelim.

0|0
    0|0
  • " ilk seks korkusu " dilimizdeki kavramlardan ne istiyorsun. hem senin çevrende bakire kalmamış olabilir kendi adına konuş Gringo :)

0|0
    0|0
    • ben ne diom sen ne dion? ben nie korkar kızlar diom sen ne cevap verion. soruyu ii okumadın sanırım.

• neden bakire kız bulmak zor diyerek sanki bakire olmamayı doğal bir olgu gibi lanse ediyosun..dünyada evlenipte ilk ilişkiyi yaşamadan ölen kaç kişi var:)))yani bunun bir zamanı ve sonuç itibariyle oluru var doktoru var.

0|0
    0|0
  • bu devirde bakire kızdan korkacan

0|0
    0|0
Yükleniyor...