Homoseksüel bir kızın dramı

Arkadaşlar ben lezbiyenim,güzel ve kendine giyimine fazlasıyla özen gösteren biriyim.Yolda yürürken erkeklerin neredeyse hepsi bakıyor bana metrobüste taciz falan bile oluyor bazen . Lezbiyen olmama rağmen tacizden değil tabi ki bu durumlardan memnunum.biseksüel olabilir miyim acaba yoksa dikkat çekme isteğimi bu anlamadım

0|0
222

En İyi Erkek Görüşü

• anladigim kadariyla sen lezbien homosexuel bixesule heterosexuel vs birsey degilsin sadece cinsel kimlik arayisi icindesin kafan karismis.. kararini kisa zamanda vermende fayda var ilerde ciddi sorunlara yol acabilir kendi basina veremiyorsan bu karari profesyonel yardim al

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 21

• Bence sen dayak ariyosun :)

0|1
    1|0
  • Gençlik hangi buhranlarda, nerede sıkışmış kalmış!

0|1
    1|0
  • saçma sapan bir soru

0|0
    1|0
  • Kızlarla yatıyormusun.

0|0
    0|0
  • bi ara buluşalım metrobüs durağında :D

0|0
    1|1
  • ayşehatuna sor veya kumruşahine :D uzman olan onlar :) bana sorarsan kafan karışık lezbiyenim demişsin sadece bugüne kadar kadınlarla mı birlikte oldun ? erkeklerle denemedinmi hiç

0|0
    0|0
    • Henüz kimseyle olmadım 18 yaşındayım daha

• Hemcinslerimden hoşlanıyorum ama bunun değişeceğini sanmıyorum erkeğe neden aşık olayım

• nasıl hoşlanıyorsun peki tam olarak anlatırmısın ciddi ciddi irdeliyelim bunu, ne mesela güzel bir kadın gördüğünde ne düşünüyorsun ne istiyorsun ne hayal ediyorsun

• Biseksüelsin ve emin ol en iyisi biseksüellik bir bayan için

0|0
    0|0
  • Bilemezsin. Bi denemek lazım.

0|0
    0|0
  • Bence kafan karışık kimseyle birlikte olmadiysan lezbiyen oldugunu düşünmek icin erken erkeklerin ilgisi hosuna gidiyorsa sadece kafan karisiktir.

0|0
    0|0
  • ne yani hem lezbiyensin hemde erkeklerin bakışından hoşnutsun nasıl oluyor bu erkekleri arzulamıyormusun peki

0|0
    0|0
  • Sayın Lezbiyen hanım evlenmeyi ya da bir erkekle ilişkiye girmeyi nasıl buluyorsunuz acab?

0|0
    0|0
    • Kimseyle olmadım ki daha 18im o yüzden kafam karışık tecrübe yok

• Hayır daha çok erken sadece tam olarak ne olduğumu merak ediyorum

• Erken mi? Karşı cinsin yaptıkları hoşuna gidiyormuş o yüzden biseksüel sin.

• kimler tacizde bulunuyo...

0|0
    0|0
    • Türkiyede her kadının derdi bu kalabalık bir metrobüste mesela oluyor bu tarz şeyler benle ilgili değil

• durağin ismini verseydin...

• begenılmek guzeldır hosuna gıtmesı normal bendede tuaf bıse var lezbıyenım dıyenle tanısmak ıstyorum cok acayıp :S

0|0
    0|0
  • 1 saatlik seansın ücreti 250 tl. (kolay değil, çocukluğuna ineceğim)

1|0
    0|0
  • normal olsan bir koca bulsan diyorum

0|0
    0|0
  • Bence sen hayatini hep sanarak geciriyorsun

0|1
    0|0
  • bisexual olabilirsin bir den ebence

0|0
    0|0
  • İki taraftandan da hoşlanırsn canım

0|0
    0|0
  • Beğenilme ve dikkat çekme isteği senin doğanda var o normal bişey.Doğanda olmayan bişey asıl lezbiyenlik.Sen onun üstesinden gelmeye bak seni buna iten sebepleri öğren sorunu daha kolay halledebilirsin.

0|0
    0|0
    • Üstesinden gelinecek hastalık gibi birşey değil bu düzeleceğimi hiç sanmıyorum

• biseksüelsin biseksüel kızlarada bayılıyorum

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 2

• başlık film gibi :)

0|0
    0|0
  • taciz olunması, dönüp bakmaları güzel olduğun anlamına gelmez.

2|0
    1|0
    • Neden onla bağdaştırdın ki gerçekten güzelim ve şu an bunu kanıtlama gibi bir amacımda yok sorunun orasına niye takılıyorsun?

• var, detay özü verir her zaman.

• Ee soruya cevap ver madem öyle ne çıkardın durumumdan güzel olup olmadığımı bir kenara bırakırsak

Yükleniyor...