Cinsellik aşkın son noktası mıdır?

Cinsellikte sınırları olmayanlar bir süre sonra aşktan ve kendilerinden sıkılıp kolayca vazgeçe biliyorlar diye kişisel olarak düşüncem var. Bu doğru olabilirmi ?

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında bu insandan insana değişen bir durum.Normalde benim gözümde eğer gerçekten birini sevip değer veriyorsan onunla yaşadığın her an değerli ve kıymetlidir.Cinsellik olsun olmasın yanında olması yeter ama cinsellik olursa bedeninle birlikte ruhunun doyduğunu hissetmen ayrı bir zevk ve karşındaki insana karşı ayrı bir bağlanım getirir.Ama gözlemlerime dayanarak söylüyorum genellikle(kimse üstüne alınmasın)Türkiye de erkekler cinselliği özgürce yaşayamadıklarından sevgiyle cinsel dürtünün ayrımını yapmakta zorlanıyorlar.Seviyorum diyip karşındaki kızla çeşitli paylaşımlarda bulunarak , dürtülerinin tatmin olmasından sonra soğuyabiliyolar.Ama gerçekten sevip sana değer veren insan her daim yanında olur..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• katılmıyorum...

0|0
    0|0
  • cinsellikten sonra özellikle erkekler karşı tarafdan soğuyacağını düşünse de aslında çiftleri daha çok birbirine bağlayan birşey bence

0|0
    0|0
  • saçma ,aşık olduğun kişiyle girdiğin ilişkiyi başka kimsede tadamassın tabi gerçekten aşıksan

0|0
    0|0
  • Bazı insanlar için cinsellik bir hedeftir. Ve istediklerini aldıklarında vazgeçmeleri kolay olur. Ama tabiki herkesi bu genellemenin içine sokmak doğru olmayacaktır.

0|0
    0|0
  • he ondan sonra herkes yoluna :)

0|0
    0|0
  • düşüncen yanlış bence cinsellikte çoğu ilişkide bir bağ oluşturabilir

1|0
    0|0
  • kesinlikle doğruu

0|0
    0|0
  • Tam tersi iki tarafta birbirini seviyorsa cinsellik aşkı körükler.

0|0
    0|0
  • olabilir kısmen

0|0
    0|0
  • Yanlış, Bi ilişkiyi şahlandıran zirveye getiren nokta sekstir.

0|0
    0|0
  • Çok Dogru..

0|0
    0|0
  • bence aşkın başlangıç noktasıdır...

0|0
    0|0
  • hayır değildir aşk sadece cinsellik değildir. ama aşk cinselliği yaşamak için ön koşuldur.

0|0
    0|0
  • yok ilk noktasıdır

0|0
    0|0
  • Katılıyorum, ancak bu konu açılabilir.

0|0
    0|0
  • cınsellık sadece uremektır doğasında manasız anlamlar takan bızlerız

0|0
    0|0
    • Erkeklere göre üremek olabilir kadınlara göre aşkın yudum yudum içilmesi anlamına gelir

• sana bana gore değil doğası bu var olan doğa.. sen ask kısımından bakıyorsun ben bılımsel

• bazen olabiliyo arkadasım, ama sevgi bağı güçlü ise sorun olmaz. sen gayet iyi anlıyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Alakası bile yok. O zman dünya üzerinde evli yada uzun seneler birlikte olan çiftler kalmazdı..

Bu dediklerin sevmeyen gerçek anlamda aşık olamayan ayrılan insanların bahaneleri..

0|0
    0|0
  • ondan sonra belirlenir aşka devam mı tamam mı? Cinsellikten haz alınmayıncada soru işaretleri oluşmaya başlar. Eğer oda güzelse aşk körüklenir bitmez.

0|0
    0|0
  • ben katılmıyorum.çünkü cinsellik sadece sevdiğin insanla yaşanır. ( bana göre) sevgi yyoksa cinsellik mümkün değil. dolayısıyla cinsellik aşkın son noktaı değil..akı gitgide arttıran daha da yakınlaştıran bir güzellik.

0|0
    0|0
  • son olup olmayacağını belirleyen noktadır

0|0
    0|0
  • ten uyumu varsa biraz zor vazgeçersin. kolay bişi değil o.

0|0
    0|0
Yükleniyor...