Arkadaşım gay mı biseksüel mi?

bi erkek arkadaşım var normal samimiyiz neyse konuya geleyi ne zaman beni görse yanım geliyor yanında olduğum zaman sürekli hertürlü konuyu karı kıza getiriyor saçma sapan espiriler yapıyor cinsellikle ama her yanımda olduğumda öyle konulardan konuşuyor. bir arkadaşıma sordum bana onun gay olduğunu öyle olduğu anlaşılmasın diye konuşuğunu belittir bilmiyorum ne yapayım?

Güncellemeler:
ben homoseksüelim

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Bence git kendisine sor bu sorunun cvbi bir tek onda gozli herkes bişeyler diyebilir bu onlarin doğruyu soyledigi anlamina gelmez..

0|0
    0|0
  • Belkide nabzını yokluyodur. Bence gay olduğunu ve karı kz muhabbetini sevmediğini söyle bişey varsa o da cesaret alıp açılır sana.

0|0
    0|0
    • işte ters tepse daha işler garip olacakta :D en iyisi hafif ima edeyim

• ne yapmayı düşünüyorsun ? Kendi tercihi hadi gay diyelim arkadaşlığı kescekmisin :)

0|0
    0|0
    • güncellemeyi oku :)

• açığa vur bir şekilde sonunu merak ettm bak şimdi :D

• bende merak ediyorum ama ima edeyim bu davranışlarını falan :D

• Sanane kardeşim ne demek ne yapayım git kendini at biyerden.Seni ilgilendiren kısım ne sizene hem karı gibi dedikodu yapıyosunuz siz adammı oluyosunuz böyle

0|0
    0|0
    • gayım ben :) benden hoşlanıyor mu diye soruyorum :)

• heee pardon :) git açık açık sor o zaman

• ya bilmiyorum :D bu yeni nesil alışkın değil bu tip olaylarada :D o kadar çok samimi değil benim gözümde bir ara facede falan baktım aşkım dedi bende epirisine vurdum falanda baya saçma şey oldu :D

Erkekler Ne Diyor 3

• Eğer tarzından hoşlanmıyorsan bunu ona güzelce söyleyebilirsin.

Gay ya da biseksüel olması senin için birşey değiştirir mi sonuçta arkadaşın, sevgilin değil. Onun cinsel tercihleri seni ilgilendirmemeli.

0|0
    0|0
    • benim cinsel terchim erkekler onu cinsel tercihi erkeklerse daha iyisi mi var :D

• Dostum bence belli deneyimler yaşamak için daha çok gençsiniz. Ama bu arkadaşlık etmeyin anlamına gelmiyor.

Yine de cinsel kimliğini böyle cesurca itiraf edebilmeni takdir ettim. Umarım hayat senin için güzel olur, zorlukları aşarsın.

• kabullenme olarak ço zor geçmedi biraz düşündüm sonra böyle olduğumu kabullendim :D umarım dediğin gibi olur dostum :)

• Ne yapayım da ne demek?

Diyelim ki öyle onun cinsel tercihinden sanane ?

0|0
    0|0
    • ben homoseksüel oda homoseksüelse napılır bu durumda :D

• Bilmiyorum ne istereniz onu yapın bize ne ?

• o zaman cevap verme soruma kardeşim

• Benim de bir arkadaşım var bebeğim falan diyor bana :D Biraz da kiba biri fakat kız arkadaşı var. Anlamıyorum neden böyle canımlı cicimli konuştuğunu :D

0|0
    0|0
    • adam akıllı kız arkadaşı yokki ben bir tane gördüm ondan sonra hiç görmedim :D

Yükleniyor...