Hemcinslerimden utanıyorum ya

üzülerek söylüyorum hemcinslerim yüzünden ilişki kavramı değişti. erkekler veren kızları tercih ediyo evlenirken bakire el değmemiş kız da aramıyolar ben biçok erkekten vermezsen uzun ilişkin olmaz lafını duydum buna katılmıyodum ama neyin doğru olduğunu anlyamıyorum artık 19 yaşımdayım bakireyim öpüşmekten fazlasını yaşamadım ama geri kafalı damgası yiyorum çok saçma adam gibi adamlar nereye kaçtı ya beyniniz sadece bacak aranızda mı

0|0
4|34

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim üzme kendini.. varsın millet geri kafalı desin.. sen sana düşeni yap.. bakireliğini evliliğine kadar koru.. aileni düşün.. farzetki biriyle beraber oldun.. bakireliğin gitti.. ama ailen seni daha ilk günki kadar saf ve temiz biliyor.. sana güveniyorlar.. o zaman vicdan azabı çekmezmiydin.. onlar eş dosta senden bahsederlerken sen kendinden emin yüzlerine bakabilirmiydin.. sabret.. seninde kaderinde biri yazılmıştır.. bunu unutmaki her erkeğin beyni bacak arasında değil.. kendin gibi saf ve temiz bir eş bulursun birgün.. senin sorunu okuyunca bende içimden dedim.. vay be hala böyle düşünen.. saflığını temizliğini hala koruyan kızlar varmış dedim.. :)) ama sakın evlilikten önce hiçkimseyle ilişkiye girme.. çok pişman olursun..

2|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 33

• Bence sizin birlikte olduğunuz, görüştüğünüz erkeklerin beyni bacakarasında. Sizin de aklınız evlilikte. Onlarda evlenecekleri kadında sizin kafa yapınızı ararlar zaten, ama sırası geldiğinde.

Yaşınız çok küçük neden aklınız evlilikte ?

Kimsenin siz istemedikçe sizi cinselliği yaşamaya zorlama hakkı yok. Bunu dayatan kafa yapısındakilerle zaten hayatı paylaşamazsınız.

Ama siz de hem sevgili olayım hem de cinselliği yaşamayayım hem de tez elden evlensin benimle diye karşınızdakini zorlayamazsınız. Beklentileriniz uyuşmuyorsa neden sevgili olsun sizle ?

Sizin isteğiniz bakire kalayım evlenince kocamla yaşarım cinselliği şeklinde.

Tamam talibiniz çıkana kadar sevgilisiz idare edin.

Kendi seçimleriniz yüzünden diğer kızları ve erkekleri suçlamayın. Bu sizin tercihiniz. Bırakın onlarda kendi tercihlerini yaşasınlar.

1|0
    0|1
  • sen geri kafalı asla değilsin SANA ÖYLE DİYEN AYNI ERKEKLERDE EVLENMEK İSTEDİĞİNDE BAKİRE ARARLAR ŞEREFSİZLİK BUNLARIN KANINDA VAR KENDİİ EVLENECİĞİN ADAMA SAKLA EN DOĞRUSU BU bence herşey yerinde ve zamanın da güzel yoksa o düğünü yapmanın yuva kurmanın ne anlamı yuva sağlam temeller üzerine kurulursa boşanmalar asla olmaz insanın yüvası şöyle olur eğerki insan eşinden ve ailesinden yuvasından huzurluysa o yuva cennet bahçesidir ama huzuru yoksa cehennem çukurundan farkıolmz evet insanların arzuları ve fantazileri oluyor herkes gibi bizimde oluyor ama herzaman aklı selim düşünmek lazım bir sonraki adımı düşünerek hareket etmek lazım

1|0
    0|1
  • Senin dediğin model: Erkek akışına göre yaşarken karşısına ne çıkarsa onu yaşar, aşksa aşkı yaşar, cinsellikse cinsellik, egoysa egosunu doyurur... Tamamiyle uyarlama ve an' a göre...

Ayrıca ilişkiye girmeden uzun ilişki sürmez lafı da palavradır. İlişkiye girsen de biteceği varsa biter! Ayriyetten utandıgın hemcinslerine aldırış etme, k.çında dolaşan erkeklerde olmasa onlar da böyle olmazdı, onlar böyle olmasa k.çında dolaşan erkek de olmazdı...

Çevrene bakma, sen kendini bil yeter... Adam gibi adamlar ön planda olmasa da mutlaka varlar.

0|0
    0|1
  • kim ne yadı okumadım ama sen erkeklerin ne dediğinden ziyade kimsin nesin neredesin nereden geldin nereye gitmek istiyorsun bunları düşün tart öyle bir şeylere kalkış... kimin evladısın nasıl bir anne babanın çocuğusun hangi semtte hangi ortamda hangi terbiyede büyütüldün ilerde sende çocuklarını hangi şartlarda terbiyede büyütmek istiyorsun bunu düşünüp karar vereceksin ona göre hayatını ve ilişkilerini yönlendireceksin ve aradığın kişi senin olduğun yerde seni beklemiyor aradığın kişi senin olmak istediğin yerde senin karşına çıkacak emin ol...

0|0
    0|1
  • tatlım sen doğru yoldasın bırak geri kafalılık bununla oluyosa geri kafalı ol...bence sana bunu diyenler asıl geri kafalı...

1|0
    0|1
  • emin ol senin gibi düşünen erkeklerde mevcut ben hiç öpüşmedim bile =) düşüncemden dolayı çok fırsatta geçti elime ama karakter meselesi..işte kızı erkeği yok bunun

0|0
    0|1
  • herşey iyi de keşke öpüşmeyi de yapmasaymışın tabi beni ilgilendirmez ama söylemek istedim yine de... bakire kavramının gerçek anlamı sadece zar değil, el değmemiş demek zar kavramı sadece tıptaki anlamıdır... bir insan bakir/bakire olacaksa tam anlamıyla olmalı bence... şahsen ben "tam bakire" isterim...

0|0
    0|1
  • sorunun ne sana asılmadıgım içinmi arkadaslıktan cıkarddın kendine yakısanı yapsaydın bu olmadı iyi geceler...

0|0
    0|0
  • hiç veren elle vermeyen el bir olurmu demiş atalarımız:) şaka biyana sen verdikden sonra sana sahıp çıkıcak erkek bulamamışssın demek

0|0
    1|0
  • Aslında tükenen şey;gerçek aşk..Çünkü insan gerçek aşı yakaladığı zaman cinsellik sadece tefferuat haline geliyor..Dokunmanın, sarılmanın, kokusunu duymanın ve sıcaklığını hissetmenin bile heyecan verici olduğu yerde seksin olmaması ayrılık nedeni olamaz.

0|0
    0|1
  • doğru söylüyorsun ama yapacak bir şey bu zihniyetlen bu türkiye hiç bir yere varamaz zaten

0|0
    0|1
  • Erkeklerin %99 u bakire el değmemiş kız ister seni kandırmaya ve harcamaya çalışıyorlar sende kanma evlenene kadar kimseyle olma sakın

0|0
    0|1
  • bence en güzeli öpüşmekten ileri gitme , değerin ileride artacak emin ol , kömürün değeri bellidir saysıda çoktur ama kömür bekledikçe elmas olur azdır ve çok değerlidir

0|0
    0|1
  • Sevmek/sevilmek, ilgilenmek/ilgilenilmek, düşünmek/düşünülmek vs. vs. nasıl bir ihtiyaç ise sex'te ihtiyaçtır. Sex yapamıyorsan en azından yapmış kadar zevk almasını sağla ki o ihtiyacını başka bedenler de karşılamasın.

0|0
    0|1
  • o yaşlarda genelde bacak arasında oluyor.

0|0
    0|1
  • O lafları sarfeden adamlar seksin öncelikle insanslık bir ihtiyaç olduğundan haberleri yoktur. Sen takılma kimsenin lafına hayatını istediğin gibi yaşa.

0|0
    0|1
  • bizde sizin gibi kızları bulamıyoruz ne yaman çelişki değil mi

0|0
    0|1
  • ben senin yerinde olsam her haltı yaparım ama bakire olarak kalırım.

sonra çıkar bakireyim diye evlenirim. öpüşmek te neymiş.

0|0
    0|1
    • çok saçma her haltı yücem ruhum o*u olucak bedenim bakire olsa ne yazar o zaman ben halimden memnunum böyle

• :)

insanlar kendine yakışanı yapar.

yakıştırdığın gibi yaşadığın sürece sıkıntı yok bence

• Cannabis çok saçma bir yorum

• bı sonrakı soruda 21 yas demıstın. yazım akışı aynı. sen verme tamamı. bir prens gelır elbet.

0|0
    0|1
  • el değmemiş ama dudak değmiş mi olmamlı?

0|0
    1|0
  • Senın gibi düsunen kızlar varmıydi ya. Ben onların nesli tukendi sanıyordum

0|0
    0|1
  • asla mi asla evlenmeden nikah olmadan öpüşmek yapmam bu konuda yanlışsın ama vermeyen yok gibi

0|0
    0|1
  • Benimle evlenir misin:)

0|0
    0|1
  • Tebrik ederim.hala böyle bayanlar var sükr !

0|0
    0|1
  • bence sen arkadaşlarını değiştir :)

0|0
    0|1
  • boş ver canım sen kendinden ödüm vermezsen mutlu olursun

0|0
    0|1
    • izmirde yaşıyorum ben. ben bıktım yola düşen kızları görmekten siz bıkmadınız

• erkekler bıkmaz canım maalesef seks için kız olsun yeter doğrusu bu ama sen düşüncende sonuna kadar haklısın

• kimseyi dinleme

0|0
    0|1
  • karşına mutlaka çıkar doğrusu doğrusunu bulana kadar pes etme, kendin ol, olduğun gibi güzelsin sen..

0|0
    0|1
    • bunu sen mi diyorsun? az önce 96lı 97li miniklerle beraber olduğunu yazmışsın.

• yaşıtlarım sayılır? seni ilgilendirir mi? kaldı ki o başka bu başka

• ha ayrıca ikisi de kendisi benden önce istedi ilişkiye girmeyi. kaldı ki seni ilgilendirmez ki :D

• 19 yaşındasın ve öpüşmekten ileri gitmemişsin sende çok temiz sayılmassın.Ben erkek olarak bile senin yaptığın kadarını yapmadım.

Nerde benim gibi kızlar bulamıyorum memleket ne hale geldi..

0|0
    1|1
    • önümw gelenle öpüşmedim ben de iki kişiyle sadece izmirde benim yaşımda bakire bulamazsın

• Kim zaten önüne gelenle öpüşüyor ki?

Ben 26 yaşındayım şuan ve sağlıklı sıhhatli yakışıklıyım.Ama böyle olmam beni Allah'ın emirlerinden uzaklaştırmaya sebep değil..

• güzel bakımlı hanımefendi bir kızsan birini bulur evlenirsin flörtle evlilik olmaz, flört evliliğe götürecekse bir bakarsın karşına cıkan kişinin mesleğine eline yüzüne konuşmasına uygunsa bir müddet konuşunca seversin aşk gibi bişeyler olur evlenirsin

0|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 4

• Hemcinslrinden utanacağna bence erkeklerin bu kadar düşkünlüğüne üzül. Sonuçta diğer ülkelrde bu bakirelik kavramı yok ama orda uzun ilişkilr yaşayabilioy çiftler. Önemli olan karşındakinin kişiliği.Sana adam gibi adam denk gelmemiş.

1|0
    0|1
  • sen bu şekilde geri kafalı olmaya devam et canım boşver o şekilde diyenleri sen namusunu koru da geri kafalı desinler sana boşver sen yine sadece öpüşmeyle devam et ve ileriye gitme canım kendini evleneceğin kişiye sakla ha herşeyi yapıp da kızlığını koruyanlardan da olma onunda bir önemi kalmıyor ondan sonra...

0|0
    0|1
  • sen bulamamissin adam gibi adam sorun orda :D

1|0
    0|0
    • o da olabilir ama yok yani napim olmayanı nasıl buliym insanoğlu doyumsuz biraz hem iyi olsun hem güzel olsun diyince :)

• kismet isleri :)

• bır arkadaş bana bı kız bı erkekle öpüşüyorsa, seksten farkı yoktur erkek ıcın demişti cok dogru..

0|2
    1|0
    • ahaha biraz aç oku internetten falan öpüşmek masum bişeydir insan seviyosa sevdğni öpmek koklamak ister annenle baban da evlenmeden önce buseleşiyolardır emin ol

• neyse. o zaman utanmana gerek yok. erkekler bırsey yapar herkese anlatır emın ol o yuzden kımseye tavız verme

Yükleniyor...