Arkadaşınız gay olsa ne yapardınız?

selam panpalar 4-5 gün önce çok ilginç bişey öğrendim 9 yılık arkadaşım GAY mış benim bildiğimi o bilmiyor.amq ben nabıyım şimdi arkadaşlımı bitiriyimi yoksa arkadaşdır NE YAPARSA YAPSIN YİNE ARKADAŞDIR DİYİP devamı ediyimi.ASLINDA takıldımızda baya normal biri gibi davranıyor kim bile bilirki :P

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Normal ilişkine devam et. Benim 20 yıldır gay arkadaşım var. Bana da sulanmadı. Seninki de sana sulanmaz. Öyle bir önyargı yok zaten, o zaman sevgilimiz olmayan çevremizdeki tüm kadınların da bize sulanması gerekir, ki öyle birşey görmedim. Malesef toplum baskısı, ailedeki öğretiler erkekleri gay likten korkutuyor. Hatta daha da ileri gidersem her erkekte bir toto korkusu var )

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sakin bitirme arkadasligini.. öyle insanlarla cok iyi derltlesiliyor ciddiyim bak :)

Eski erkek arkadasim benden ayrildikdan sonra iki hafta sonra dedi ben gayim önce siritim.sonra devam takildim yani takmadim ja gay ha bilmem ne gaylar bence cok.iyi insaaaaanlar :)

0|0
    0|0
  • Hangi çağda yaşıyorsun ya bunu sorman bile ayıp cinsel tercihi seni ilgilendirmezki iyi arkadaşsa sürdür arkadaşlığı ki gayler hetetoseksüellere göre çok daha iyi arkadaş oluyorlar

0|0
    0|0
  • la sende çaksana yerınde olsam çakardım sende akıl yokmu :)

0|1
    0|0
  • erkek olsam bir tecrübe yapmak isterdim onunla

0|0
    0|1
  • pardonda sen nerden öğrendin:)

0|0
    0|0
    • geçen TELEFONUnu aldım öyle gurcalıyordum. genelde hiç resmi olmaz bakasım geldi. 5 dene poz var 5 şindede beceriliyor. çaktırmadım geri verdim son çare bide buraya soruyum dedim

Erkekler Ne Diyor 5

• arkadaşından uzak durmak zorunda değilsin .sana hiç bir zararı olmaz .sana laf söyleyen olursada cevabını vermelisin .bunun sana hiç bir zararı olmamalı .arkadaşının tercihi .arkadaşın özel hayatını kendisi gibi olanlar ile yaşar .kendisi gibi olmayanlarla işi olmaz bence .o da insan sonuşta istenmediği kişiler ile görüşmez .ilişki yaşamaz herhalde . sizde yakın arkadaş olduğunuz için sizede özel durumunu anlatmaz .

0|0
    0|0
    • Bu yönden hiç bakmadım bak dostum. eyw

• önemli değil arkadaşım .ama sende gay arkadaşına doğruyu yanlışı anlatmalısın . bole bir hayat ömğr boyu yaşayamaz .şimdi genç fark etmez ama yaşı ilerledikçe hayat daha zor olur .bir erkek yalnız yaşayamaz .bir ailesi olmalı mutlaka .yardımcı olun arkadaşınıza .

• arkadaşlığına devam et bildiğini çaktırma sana sulanacağınıda pek sanmam çünkü öyle olsa çevremizdeki tüm kızlara sulanıyor olurduk dimi çokta haşır neşir olma

0|0
    0|0
  • Mademki gay bir postada sen ona gay;))

Hemen uzaklaş hacı kimseyi bulamazsa sana sulanır sonra

0|0
    0|0
  • Düşmüş garibim elimi uatırmıydım bilinmez ama düşene birde ben vuruyummu derdim oda bilinmez.

0|0
    0|1
    • verdiğin cevap süperde hacı felsefem yetmedi bu cevaba :P ne anlatın şimdi gidiyim bebeyi dövüyümü :P

• döv desemmi oda bilinmez

• hıımmm hımm hımm anladım OK :p

• İnsanları seçimlerine göre ayırmamalısın. İyi bir arkadaşın ise arkadaşlık bitmemeli

0|0
    0|0
Yükleniyor...