Korunma yöntemleri? Gebe kalmadan sağlıklı ilişkiler yolu

Merhaba..

1. Kondom kullanmayı sevmiyorsunuz.hissetmek derdiniz

2. Ertesi gün hapı (norlevo) kullanamıyorsunuz hormonal dengenizi bozuyor.(zararlı)

... Nasıl sağlıklı korunulunur olası kazalardan doğum kontrol hapları etkilimidir ... Doğum kontrol hapları nasıl kullanılır

... İçeri boşalma olduğu zamanda doğum kont. Hapları etkisini gösteriyor gebeliği engelllermi ... Arkadaşlar tüm bilgilerinizi paylaşınız . Doğru bilgi çok az sağlıklı bilgiler verelim... ( abaza arkadaşlar selam hey ya da ilginç tanısma mesajları yollamayın) ...

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba yayaben

Sağlıklı ve kontrollü ilişki ilk önce bir birinizi duygusal açıdan tanımaktan geçer. Korunma yöntemlerinden biri pozisyon değişkenliğinden geçer. Eğer ben hiç bir ilaç ve ya nesne kullanmadan korunmak istiyorum diyorsanız "sprial" adı verdiğimiz çapraz bağ bağlantısı yapılarak cerrahi müdahele ile çocuk sahibi riskini %100 kaldırabiliyorsunuz. Bu her iki cins için de geçerlidir. Tekrar isteğe göre açılabiliyor bu bağlar. Yardımcı olabildiysem ne mutlu.

0|0
    0|0
    • Konuyu biraz daha açarsan sevinirim maliyetler nelerdir tahmini takamlar? Yazın güzel teşekkürlr

• Tekrar merhaba;

link

verdiğim linkteki bilgi biraz eski ama doğru. Şu an bu yöntem daha da gelişti . Daha detaylı bir bilgi için jinekoloğunuza başvurmalısınız iyi geceler.

• Teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Doğum kontrol hapı kullanmaya uygun kişiysen hap en iyisi bence.

0|0
    0|0
  • Bence en sağlıklısı ve en garantilisini kullanmalısınız oda kondom :)

0|0
    0|0
  • Tam bosalirken cikarsin

0|0
    0|0
  • hemcinsim gibi değilim pek çoğu görünüşte erkek. yarı yolda bırakmam kalsada ben kadınıma sahip çıkarım sıkıntı değil.

0|0
    0|0
    • Sen anlaşılan hiç ilişkiye girememişsin

Her gelene sahip çıksan darülşafaka ya döner ev

• sende heralde erkeğin o..susun

Kızlar Ne Diyor 2

• Spermisitler var anne sütünü etkilemediği için gebeliktede kullanılabilir , ayrı cinsel yoldan doğabilecek enfeksiyonlara karşıda koruyucudur. Jel şeklinde ilişkiden 15 dk önce kullanılır.

Vazektomi diye adlandıralan bir yöntemse erkeklerin kanallarının bağlanmasıdır ( artık çocuk istemeyen çiftlerde ) , Kadın içince tüplerin bağlanması.

Aylık ya da 3 aylık iğneler var kadın için doğru kullanıldığında çok etkilidir.

Deri altı kapsülleri , rahim içi araçlar , Diyafram kadın erkek kondomu.

Geç kalınmışsa ertesi gün hapları.

Yani korunmak istedikten sonra bahane yok :)

0|0
    0|0
    • Süpersin .. Konuyu biraz daha açarmısın? .. Kadın içince demişssin ney içiyor. ? Bahsettiğin jel ne kadar etkili erkeğin içeri boşalmasndada gebeliği önlermi ? Bu 3aylık aşılar nasıldır tek seferdemi olunur? Maliyetler?

• Güzel yazı tebrikle :)

• Aylık iğne düzenli olarak ayda bir sefer , 3 aylık iğne 3 ayda bir tekrarlanmak üzere kas içine uygulanır , sigara içen kadınların kullanılması önerilmez sağlık ocakları tarafından ücretsiz aşı olunabiliyor.

Deri altı kapsülü kolun iç kısmına yerleştirilen kürdan büyüklüğündedir döllenmeyi önler ama en maliyetli olanıdır.Ve adet kanamasında düzensizliğe yol açabilir.

Rahim içi araç rahmin içine yerleştirilen küçük bakır ve horman içeren plastiktir. Çıkardıktan sonra gebe kalınabilir etkilidr

• bir byaan olarak sana şunu söyleyeceğim doğum kontrol hapı sakın kullanma

ben korunmak için değil ama tedavi için kullandım o yüzden sana şunu diyebilirim ki çok fazla yan etkisi var bünye altüst oluyor tamamen:(

gerçi evli değilim bilmiyorum ama en zararsızı dışa boşalma sanırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...