Hamilelikte isteksizlik nasıl çözülür?

3. aya girdik artık. Bu zamana kadar sorun yoktu ama artık nasıl söyleyeyim, cinsellik midemi bulandırıyor. Eşimi öyle görmek istemiyorum. Nasıl aşarız bu durumu?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Konuşarak tabiki. Çok hassas bir dönemdesin eşin de normal karşılayacaktır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Artık bebeğine duyduğun özlem ve sevgi artıyordur bacım eşin biraz eline mahkum kalsın yapmadığınız şey mi zaten hep yaparsınız :)

0|0
    0|0
  • dürüstçe söyle bence. ya masturbasyon yapsın ya da seni aldatsın ikisinden biri karakterine göre mutlaka birisini yapacaktır ama hangisini.

0|0
    1|0
  • Annelik duygusu kadınlık duyngusunu bastırıyor aylarca mahrum kaldım ondan biliyorum

0|0
    0|0
  • bi süre ara vermeyi deneyin...

0|0
    0|0
  • yorganı cekın kafanıza gormeden yap

0|0
    0|0
  • zamanla doğumdan sonra olur canım

0|0
    0|0
  • bebegin doğana kadar idare ediceksin sonra zamanla düzelir kendisi doğal bir durum bu

0|0
    0|0
  • iğrençliğin üstüne gidin sevişin sevişin doya doya, bu ancak böyle çözülür

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• son derece normal. bir kaç ay içinde değişecek bu duygun. şu an en hassas bulantının aşermenin en yoğun olduğu dönemdesin

0|0
    0|0
  • Bendede oldu sperm görünce midem bulanıyordu mesela öğürerek tuvalete gittiğimi biliyorum. Kocam ondan tiksindiğimi düşünüyordu aksine hamilelik duygusunda olağan şeyler..

0|0
    0|0
  • hamileyken de olmasın neden bu kadar taktın bacım. bendede olmazdı hiç istek. hatta doğumdan sonrada bir süre olmadı.

1|0
    1|1
Yükleniyor...