Bakire olup olmadığımı nasıl anlarım?

Geçmiş geçmedi ....5 yaşında tecavüze uğradım kız olup olmadığımı bılmıyorum bozuldu ise 21 yasına kadar bitişmiş midir doktora gıdeyım mi :(

0|0
5|20

En İyi Erkek Görüşü

• Bunu sadece jinekolog tesbit edebilir. Vucutlardaki farklar yuzunden hiçbirşey olmamış da olabilir.

Bu arada , bilgin olsun ; çocuğa karşı işlenen suçlar zaman aşımına girmez. İspat anlamında birşey varsa elinde , kişiyi hala yakalattırabilirsin.

2|0
    0|0
    • İspat yok

• Yasamadımşu anhala varmıdır

• 330112 , ne kalıntısını anlatmaya calısıyorsun ? Kisi defalarca adet gormus , yuzlerce kez de 5 yaşından bu yana dus banyo yapmıştır. Belki yanlış algıllıyorsun , bu şuan olan birşey değil soran 5 yaşlardan soz ediyor aradan 15 sene gecmis. Zardaki hasar ise , 1 hafta içinde belirlenebilir. Sonrasında değil. Şuanki durumu bir jinekolog belirleyebilir ama , vucut farklarından dolayı hasar görmediğini düsünüyorum cunki girmesi mumkun değil eger bir yetiskinse , 3 cm icerdeki zara ulaşamaz.

Erkekler Ne Diyor 19

• doktara git bence en sağlıklısı neden tecavüz edilir hiç anlamıyorum böyle bir iğrençlik görmedim 5 yaşında ya insaf be !

0|0
    0|0
  • Doktora gitmen en iyisi.

0|0
    0|0
  • aradann uzun yıllar geçmiş tecavüz eden kimdi ve doktora gitmen sonu cu öğrenmenin sana ne faydası olcak

1|0
    0|1
    • Gitmek istemiyorum ki ...komşumuz dü .ne demek istedıgınizi anlamadım

• Erkeklerle konuşmuyorum

• peki güzeim

• Olayı hatırlamıyorsan bir jinekoloğa git durumu anlat göster. açıklaması zor deneme yanılma yöntemiyle olmaz bu. eşin olacak kişiye geçmişini anlatmanın yararı olmaz inanacak ya da inanmayacak. en güzeli doktora göster. asla kendiliğinden biişmez allah kızlık zarını bir amaç için yaratmıştır. yara değilki bu.

0|0
    0|0
  • 5 yaşında derken sanki ben bu soruyu hatırlıyor gibiyim ama yanılıyorda olabilirim yani sen bu soruyu ilk kez sormuyorsun değilmi

0|0
    0|0
    • Hyr :(

• eğer gerçekten böyleyse adına üzüldüm ama kız olup olmadığını anlayabilirsin yani nasıl olur bilmiyorum ama netten araştır orada sana bir ipucu verir bence

• Eğer doktora gittiysen dikmişlerdir annene sorma imkanın varsa sor bence. Vay be 5 yaşında nasıl dayandın ona.

0|0
    0|0
  • ya yanlış anlama da nasıl oldu olay 5 yaşında. çubuk kraker falan mı geldi yanlışlıkla yoksa nasıl sığcak oraya anlamadım valla

0|0
    0|0
    • Burda 1 yasında cocuğa bile tecavüz ettiler cocuk öldü :( olayı bende fazla hatırlamıyorum

• neresi orası yav

• 5? derken?

0|0
    0|0
    • Evet okula gıtmıyordum onu hatırlıyorum 5 olmalı

• 5 yaşında tecavüz nedir ya hangi allahsız kitapsız şerefsiz böyle bir şeyi yaptı sana

0|0
    0|0
  • İlk defa bir soruyu şikayet ettim. Bu kadar aşağılık olunmaz.

0|0
    2|1
    • Ben mi

• Bana samimi gelmedin ve hala öylesin. Umuyorum gerçek değildir.

• İnanmak zorunda degılsınız samimi gelmek zorundada degıl .ne yaşadığımı ben bılıyorum inanın gercek olmasını bende ıstemezdim . Nıye böyle bişey sorayımki gercek degılde

• bütün kızlarda çocukken tecavüze uğruyor

0|2
    0|0
  • 5 yaşında tec.uğradığını nerden biliyosun

0|0
    0|0
  • Allah belasını versın böyle ınsanların yawww

0|0
    0|0
  • git tabi. soru mu bu şimdi. şu ana kadar gitmediğin kabahat. kim yaptı böyle adice bir şeyi

0|0
    0|0
  • 5 yaşında tecavüz nasıl oluyor ya :/

0|0
    0|0
  • Nasıl 5yaşında ya kim ya oha ya

0|0
    0|0
  • git korkma canım

0|0
    0|0
  • Bozulunca düzelmiyor, tabiki bir jinekolağa gidip öğrenebilirsin. Kendi kendine öğrenmek istersen dijital fotoğraf makinesini makro moduna alıp dış dudakları ayırıp resmini çek ve bilgisayarda incele.

0|0
    0|0
  • canım benim ya bayan doktora git bari ama elle kontrol etmesin

bu ülkede idam cezası olmadığı sürece böyle olaylar hep olacak bu tecavuzculerin hadım edilmesi lazım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bitişmiş midir nedemek ya:S bozulmuştur o :S

0|0
    0|0
  • Ailen bu konu hakkinda ilgilenmedimi? O yasda bir kiza tecavüz edilirse hastanelik olur direk bee

0|0
    0|0
    • Küçük yer olduğu içn gizlemeye çalıştılar

• yazdılarını okudumda.ailemde bılıyo demişsin.ailen merak edıp senı bı kontrole goturmedımı ya.o kışıyıde gostermıssın küçük yer dıye aılen duyulmasın dıye nasıl o ınsanı cezasız bırakılmaına razı olmuşlar ben anlamadım ya.bence jınekoloğa gıt bıı muayene ol.

0|0
    0|0
  • canım. çok üzüldüm. Geçmiş olsun:((

0|0
    0|0
  • küçük yaşta bende yaşadım. gizleniyor ama kız çocukları daha minicikken cevresinden ya tacize ya da tecavüze maruz kalıyorlar. akraba oluyor ya da aile dostu komşu... söylenemiyor.. bozmamış olabilir okadar cesur olcağını sanmıyorum kendini tatmin etmiştir şerefsiz! ama sen emin olamk istiyorsan doktora git.. bunu yapmalısın bu düşünceyle yaşamak kötü. iyi ya da kötü ne olduğunu öğren

0|1
    0|0
    • Evlilik gıbı bı düşüncem yok gerek duymuyorum gitmeye ama mera edıyorum

• git merakın geçer.. iyi kötü öğrenmiş olursun en azından

Yükleniyor...