Lezbiyen olmadığınız halde hemcinsinizle yakınlaşmanız oldu mu?

ergenliğinizin ilk dönemlerinde ya da meraktan hiç bir kız arkadaşınızla bir takım yakınlaşmanız oldu mu? bu normal sayılır mı? benim 14-15 yaşlarımda bazı şeyler yaptığım oldu şimdi çok pişmanlık ve suçluluk hissediyorum.

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• O yaşlarda birçok kişi birşeyler merak eder yapar. Bu bir dönem geçişi sadece ve bunda pişman olacak suçluluk duyacak birşey yok. Çünki etrafındaki insanlar da benzer şeyler merak etmiş ve yapmış olabilir ve asla söylemezler..

Senin sucluluk duygun, sonradan ogrendiğin moral degerler ile karşılaştırıp durmandan geliyor. Ancak o moral değerler o yaşlarda henüz yüklenmiş olmaz . Yüklenmiş olsa da bugünki anlamını taşımaz sadece bilgi değerini taşır . Yani yanlış bir karşılaştırma yapıyorsun.

Sana şunu söyleyeyim , öyle ya da böyle , göğüslerini göstermemiş ya da göğüs görmemiş kız çok azdır . Bir dönem merakıdır azıyla çoğuyla gelir geçer. Bu bir utanılacak durum ya da hata değil , insanoğlunun evrelerinden biridir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• O zamanlar kendini ve etrafındakileri keşfediyordun, utanacak bir şey yok. Diğerleri böyle şeyler yapmadılarsa, ellerine bir fırsat geçmediği için ya da yeterince cesur olamadıkları için yapamamışlardır. Sen hem cesur hem de utangaç olamazsın, ikisinden birini seçmek zorundasın.

0|0
    0|0
  • Lezbiyen değilsin olmadığında iyi zaten, bence lezbiyenlik sapkınlıktır.

0|0
    0|0
  • küçüken bizde penislerimizi birbirine değdirirdik arkadaşlarla biz GAYMI OLUYOZ ŞİMDİ.P

0|0
    0|1
  • bu kızlar nasıl bir varlık ya dışardan bakarsın dışi seni içi beni yakar hesabı

0|0
    0|0
  • mesela neler yaptın nasıl yakınlaşmanız oldu kadın vücuduna karşı lgin varmı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Cinsel heyecandan farksız bir şey normal takmamak gerekli

0|1
    0|0
  • 1 psikolog bul çocukluğuna götürsün seni ve ordan o edepsiz şeyleri silsin. sende suçluluktan kurtul

0|0
    0|0
  • Evet seviişiyordummmmm

0|0
    0|0
  • he bende değdirirdim işim hoş olrdu yoksa bende lezbiyen değildim lisede hepimiz öyle şeyler yaşamışızdır

0|0
    0|0
  • 13-14 yaşlarında bende kızla sevişiyodum unuttum ama..

0|0
    0|1
  • ben pişman değilim değişik bir deneyimdi

0|1
    0|0
Yükleniyor...