Bekaret bozulduktan sonra cinsel ilişkiye devam edilebilir mi?

Kızlık bozulduktan sonra cinsel ilişkiye devam edilebilir mi kan geliyor iken? devam edilirse ne olur? beklenecekse kaç gün beklenmeli ilişki için?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• acı yoksa edilir

0|0
    0|0
    • vajinanın kendine gelmesi için beklenilmeli falan diye bişey diyolar var mı öyle bişey

• boşver onları hatun kişisinde sızlanma yoksa edilir duruma göre takılın

Kızlar Ne Diyor 4

• edilmez en az 3 yıl beklemek gerekir sonra kan durduysa devam edilir durmadıysa bir bez alınıp kanayan yere tampon yapılır. hala okuyo bak. off:)

1|1
    0|1
  • kan geliyorken edilmezmiş

0|0
    0|0
  • sen bozucakmısın?

0|0
    0|0
    • evet?

• hayr ya benim sevgilim var o yuzden şimdi eklemem doğru olmaz

• tüh.. ayrılırsanız beni bul ama söz mü :)

• hemde kökleyene kadar

0|0
    4|0
    • yuhhhhhhhhhhhhhhhhh

• şimdi benim fakbadim var da onunla buluşucaz yangın merdiveninden çıkıcam odasına kapısını kilitliycek saatlerce başbaşa kalıcaz :)

Erkekler Ne Diyor 5

• bakire kız kaldımı ki türkiye de? varsa dusunme bir iki damla kan gelir göl gibi kan geliyorsa kız adet olmustur sana bakıreyım diye yutturmaya calısıyordur.bozdunmu devam et canı sadece bir anlık acır sonra atış serbest...

0|0
    0|0
    • kızla ciddi düşünmüyoruz zaten kaldı ki kız bakireliğe önem vermediğini söylüyo ee bulmuşken kaçırmak olmaz dimi :)

• Tabiki devam ediceksin mutlu edene kadar ama çok kan gelirse durmalısın ya da eşin çok acı çekiyorsa mola verilmelisin sonra en az bir hafta belki daha fazla yapmamak gerekir çünkü orda bir yırtılma olduğundan yara oluştu onun geçmesi gerekir

0|0
    0|0
  • gazoz içme arası verilebilir... sigara sağlığa zararlı...

0|0
    0|0
  • Edilir..Durmak yok devam..

0|0
    0|0
  • edilebilir kan geliyor ''İKEN'' :D

0|0
    1|0
Yükleniyor...