Kız arkadaşım bakire değilmiş

bugün bize geldi, evde kimse yokken fırsattan istifade fazla cinsellik olmadan seviştik. bir şekilde bakire olmadığını, önce kendisinin yaptığını sonra eski erkek arkadaşına verdiğini ve pişman olduğunu söyledi. biraz moralim bozuldu konuştuk ve onu bu şekilde de kabul edeceğimi söyledim, geçmişinin önemli olmadığını ve benimle geçirdiği zamanın önemli olduğunu anlattım ona. o ise sen kimsin ki beni kabul edebiliyorsun demeye başlayarak üstüme geldi, bu konuyu halledince eve git dedim hiçbir şey söylemeden evine gitti şimdiyse yazmıyor. sizce ne olacak? ben ne yapmalıyım bu durumda? sanırım ona bağırmamı, kızmamı beklemişti ama ben yapmadım. çünkü gerçekten geçmişine dikkat etmiyorum, benimle geçirdiği zamanda yaptıkları önemli sonuçta geçmişi düzeltemez.

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• eski erkek arkadaşıma verdim mi dedi sana:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kullandigin Cümle hosuna gitmemis belli ki.. Seni bu sekilde de Kabul ederim dedigin icin kendini kötü hissetmis olabilir. Zaten pismanmis. Bence sakinlesir zamanla. Fazla üstüne gitme derim. Aciklama yap.. Gözünde kücülmedigini, hala senin icin cok degerli oldugunu söyle. Gecmiste olanlarin önemsiz oldugunu göster. Ama ilk önce bu Duruma gercekten kabullenebilirmisin, onu düsün. Eger ilerde bu yüzden Sorun yasarsaniz cok sacma olur ve güveni sarsilir.

0|0
    0|0
  • bildigin üste cikmis iyi olmak yaramiyor

sen kavga etseydin bagirsaydin o senin pesinden kosacakti kesin

0|0
    1|0
  • aff edersin ama kiz arkadasin verririm vermem sana ne demis

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Sen onu boşverde sen önceki kimmiş onu öğren. Eğer saatçi falansa ayakkla girsen anca mutlu edersin o kızı

0|0
    1|2
  • Başkasıyla kamasutra yeni ortamında yüzeysel cinsellik.. Kafa mı buluyor la acaba sdfjkdg

0|1
    0|0
  • SEn kimsinki onu kabulleniyorsun ? Vermek nedir yaa ? ? ?

0|0
    0|0
  • O rahat sen ondanda rahatsın :)

0|0
    0|0
  • Kardeş k bakma ama sen bu kıza layık mısın ? Bırak ne hali varsa görsün daha yolun başındasın

0|0
    0|0
  • eğer sen bakirsen o kıza yol ver

0|0
    1|0
  • ciddi olsaydın si...ederdin oda öyle bekledi ki yapmayınca da ciddi olmadıgını anladı

0|0
    1|0
    • 5 aydır çıkıyoruz, onun için çok şey yaptım, ciddi olduğumu sonuna kadar biliyor kendisi de. öyle ki seninle sadece sevişmek için çıktım desem, ııh inanmaz.

Yükleniyor...