Herkes eski aşklardan bahsediyorsa..........

soru başlığını da toplayamadım ya neyse..

şimdi dikkat ettim herkes eski aşklar şöyleydi böyleydi diyor madem herkes bunu diyor o zaman eski aşkları arıyor herkes peki herkes eski aşkları arıyorsa şu cinsellik düşünenlerin sayısı baya azalıyor e o zaman herkes gerçek aşkı arıyor sorun kalmıyor yani

peki neden hala ilişki yaşamaktan korkuluyor anlamış değilim ne güzel işte herkes doyasıya aşık olmak istiyor

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

• bence bır de olaya su acından bak eskı asklar dıyenler ne kadar eskı astan bahsedıyo ? sıtedekı ortalama yaş 25 desek ve bunlar 18 ınde asık olsalar kı lısedkılerı saymıyorum onlar psıkolıjık anlamda kendını kanıtlamadır 7 yıl eder ee 7 yıl onceden bugune ne degıstı ? hıc bırsey her sey aynı eskı ask dıyenlerı eskı ask anlayısı sadece fılmlerde gordulerı kadar ve hıc bır fılm tam gercek degıldır kısacası eskı ask dıye bır sey yok sadece ınsanlara yuklenmek ısteyen bılgıler bunlar ask ruh esnı buldugunda onla kendını her acıdan tamamlamaktır bu olmuyosa ortada ask yoktur sadece cıkar vardır

0|0
    0|0
    • bence bu eski aşk anlayışı herkesin yaşadığı ilk aşk mesela şimdi 10 yaşındaki bir çocuk aşık oldu diyelim ona masum gelir 20sinde de onun eski aşk anlayışı o olur bence

• Umarim :) tesekkurler bu arada

• ben tesekkur ederım :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• genelde terkedilenler eski aşktan bahseder. Oda saf aşk duygusu yüzünden değil elde edememenin ve elde tutamamanın verdği eziklik ve özleminde etkisi var.

0|0
    0|0
  • Herkes geçmişini aramıyor aslında gelenin gideni aratmamasını istiyor. Ancak öylesine geçmişe alışmış oluyorsunuz ki ister istemez yeni ilişkide yaşadıklarınız iyi bile olsa size eskiyi aratıyor.

1|0
    0|0
  • Oluyoruz zaten herkes derken genelleme bence

0|0
    0|0
    • o zaman herkes sözcüğü çıkarılsın bu zaten mecazi bir kelime gibi bir şey topluluklar hariç

• Herkes bunu diyordan sonra koptum yani başka alemlere gittim ne dedin tercüme edebilir misin ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• vallahi başım döndü okurken :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...