Eşcinsel/Biseksüel erkekler neden normal erkeklerden daha yakışıklı?

Evet kafama uzun zamandır takılıyor bu soru. neden çoğu yakışıklılar gay/bi olmak zorunda? misal :

wentworth miller link

luke macfarlane: link

duncan jame link

ve daha niceleri... neden neden neden ?

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü daha bakımlı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Yakışıksız erkek yoktur bakımsız erkek vardır aynen sizin gibi.:)

0|0
    0|0
  • bende yakışıklıyım. ama bunlardan değilim sanırım bayanların bu tip erkeklere daha bir yakın hissediyorlar kandilerini.

0|1
    0|0
  • kendilerine daha iyi baktıkları, özen gösterdikleri için daha cekici bakımlı sexidirler

0|0
    0|0
  • lezler normal bayanlardan yani heteroseksüellerden daha güzel olduğu için.

1|0
    0|0
  • hacı git i*nelerle takıl ne diyem :D

0|0
    0|0
  • Bakımdan kaynaklanıyor bende bu yüzden kendimi daha güzel hissediyorum ve karşımdakilerde bunun farkında

0|0
    0|0
  • eşcinseller daha bakımlı olduğundan dolayı kaynaklanıyor. Bana da bakım yapılsa onlara taş çıkaracağımdan gayet eminim :)

0|0
    0|0
  • Tercih ne demeli ama yadırgamamalı baktılar kadınlarda iş yok :))

0|0
    0|0
  • essegin önüne 2 kova koymuslar birinde rakı digerinde su.essek gitmis suyu icmis

0|0
    0|0
  • bakımlılar :D

0|0
    0|0
  • Bakıs acısı .

0|0
    0|0
  • galiba österojen hormonu yüzünden kaynaklanıyor olabilir

0|0
    1|0
  • Kesinlikle gay değilim ama kız olsam kesin lezbiyen olurdum

Açıp bakmadım bile resimlere türklerde az olan tiplerden kesin alaca karanlık ta oynayan çocuk gibidirler

Onlarda sizin begenmediginiz türk erkeklerini begeniyo

Bizde avrupalı amerikalı kizlara hastayız lakin türk kızı beğenen gevur da nadir

Denklemin zayıf halkası siz tür kizlari biz değil

0|0
    4|0
    • buraya nasil geldin anlamadım ama cok ezikmişsin

• aahahahaha ben de bar rafaeli ye benziyorum zaten

• Sana resmimi gonderiyim bak bakalım hayatında böyle birşey hiç dönüp baktımi sana sayın rafaeli

Kızlar Ne Diyor 6

• Eşcinsel yönelimi olan erkeklerin yüzde 90ında kendine bakmak hastalık seviyesinde çünkü. Çoğu spor yapıyor, yediğine içtiğine dikkat ediyor, görünüşüne özen gösteriyor, sürekli kendini yeniliyor, bazıları kozmetik ürünlerinden bile faydalanıyor dinç ve genç görünmek adına. Çoğu heteroseksüel erkek gibi götü serip yatmıyorlar. İstisnalar var muhakkak ki ama genellikle özellikle bizim Türk erkeklerinde ulen evleniyim suyumu bile eşim getirsin mantığı hakim. Ona ithafen söyledim.

3|2
    0|0
    • bakim mutlaka etkilidir ama bu adamlarin yuz hatlari sac goz renkleri vs bahsediyorum.yani 2. linkteki adam bakim yapmasa da cok seksi mesela

• Niye canım heteroseksüel olup da çok yakışıklı olan adamlar da var. saç göz rengine gelince de, sanırım sarışın veya açık kumral ve renkli gözlü erkeklerden hoşlanıyorsun, genel tipin o. onun için birşey diyemeyeceğim. Brad Pitt, Leonardo Di Caprio ve Eric Dane hala heteroseksüeller onlardan verelim :D

• sen öyle görüyorsun sadece

0|0
    0|0
    • gayet yakışıklı adamlar valla. artik normal hayatta beğendiklerim gay cikacak diye korkuyorum :S

• link Bu adam eşcinsel mi nan ://

0|0
    1|0
  • 2si de gayet hoş :)) link

0|0
    0|0
  • 2.si gerçekten süper :D

0|0
    0|0
  • duncan james biseksuel bir erkek gay degil yani kizlarada ilgisi var

0|0
    0|0