Bu paranoyaklık nereye kadar? Var mı çaresi ?

Öncelikle dalga geçmemenizi rica ediyorum. 19 yaşındayım ve her genç kızda olduğu gibi benimde cinsel arzularım birazcık yüksek (: Ama gidip sevgilisiyle yatacak biride değilim. Bu konularda tavizde vermem asla. Ama gel gelelim ki tek başımayken oluyor her şey. Mastrbasyon yaparken bir şey sokma girişiminde bulunmuşluğum var bir süre önce. Kan gelip gelmediğini hatırlamıyorum. Ve içim ürperiyor. Bozduysam ileride ben bakire olduğumu, kendi kendimi bozduğumu, kimsenin bana dokunmadığını nasıl ispatlayacağım. Ya gerçekten sevdiğim biri olurda onu böyle kaybedersem. Veya bozulmadıysa niye kafayı bunlarla bozuyorum ben :(

Sırf bu da değil bazı insanlarla tartıştığımda haksız olsalar bile aradan bir süre geçince üzülmeye başlıyorum dert ediyorum kendime. Acaba hatalı benmiydim yok öyle demeseydim böyle yapmasaydım diye. Belki hayatlarında geri döndüremeyecekleri bir şeye sebep oldum gibi. Sanırım deliriyorum. Kendimle kavga etmekten yoruldum ?

Her şeyi paranoya yapmaktan nasıl kurtulacağım ben. Pozitif düşünmeye de çalışıyorum ama etkisi kısa sürüyor. Mesela şimdi gidip yatsam bunları düşünüp kendimi sinir edeceğim. Burada dert yanmak istedim. Biraz uzun oldu sanırım, bunun için mi okuduk biz bunu diyeceksiniz ama kusura bakmayın. Yinede okuduğunuz için teşekkürler :/

Güncellemeler:
Vajinama yaptığım girişim öyle köküne kadar değildi. Sadece 2-3 cm di sanırım. Yani onu bile hatırlayamıyorum şu an :/

0|0
5|24

En İyi Erkek Görüşü

• Kafana takma.. Henüz daha bir şey olmamış. Bundan sonra dikkatli olursun, paranoyaya gerek yok. Spor yap, kendine hobi bul,..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• kontrole git derim herkezin cinsel isteği var erkeklerinde kızlarında kendi kendine yaptığsan anlatırsın böyle anlayışlı karşılar bence kesinlikle bence iyi yapıyosun şimdi cinsellik için çıkıyorlar evlenmeden birlikte oluyorlar çok yanlış sen iyisini yapıyosun

1|0
    0|0
  • herkes neden kendisine paranoya ne bileyim sizofreniklik gibi bir hastaligin etiketini yapistirma cabasinda bulunur ki. Arkadaslar paranoyaklik ya da sizofrenlik ya da siz kendinize ne isim takiyorsunuz bilmem ama gercekten cok kotu kisilik bozukluklaridir. Eger sen kendi kendine kizlik zarini deldigine inaniyorsan ve bu seni gelecek hakkinda kaygisizlaga itiyorsa bunu once bir doktorla gorusmen gerekmiyor mu. Bizim buradaki yorumlarimizin hepsi aman bosver gun gelir unutursun deyince unutucak misin? herkes kendine onemlidir yapma bunu lutfen.Sen git bir doktora gozuk. Bolumu nedir bilmem kadin hastaliklari iste. Sonra derin bir nefes cek. Ya da dusun. Merak etme teknoloji o kadar gelisti ki. Vajinana bir penisin girip girmedigi zorlanip zorlanmadigi doktor tarafindan onaylaniyor. Tabi sen 21 yasinda falan birisiyle yatarsin 30 yasinda evlenirsin orasini bilemem. Ama sen bizi degil doktoru dinle. Ailenin tanimadigi bir doktora gidersen kendini daha rahat hissedersin. Allah yardimcin olsun.

0|0
    0|0
    • Haklısın tabi. Ama söylendiği kadar kolay uygulanmıyor malesef.

• İlk önce neden böyle diyelim, bu bence gayet ciddi ve güzel bir soru sen burdaki abuk sabuk soruları hiç görmedin galiba bu düşünceyi bir kere kafandan sil sorulması gereken bir şey sormuşsun. Cevaba gelince bir erkek olarak söylüyorum bak ne kadar rahatlatır bilmem ama benim karşıma böyle biri gelse yıllar sonra evlenirken, böyle bir şey umrumda bile olmaz ha diyelim ki öyle bekaret takıntısı olan biriyim, benim evleneceğim insan bana bunu söylüyor ve ben de ona inanmıyorsam zaten o karşımdakiyle aramda evlilik gibi bişey olmasın ya. Karı koca birbirine güvenmezse inanmazsa bu evlilikte güven, saygı yoktur ve yürümez ki zaten yürümesin de. Hiç bir şey ispatlamak zorunda değilsin onun için ileriyi düşünüyorsan eğer. Aynı şey sevgili olurken de geçerli sadece evlilik için değil yazdıklarım. İkinci konu sen bence gerçekten çok iyi niyetli birisin ve tertemiz bir kalbin var ama insanlar senin kadar iyi niyetli olmayabilir onun için tartışmalardan sonra canını hiç sıkma çünkü bir çok insan değmiyor buna kendinle kavga etme. Eğer çok içine dert oluyorsa bence o tartıştığın insanlarla konuş eğer değicek birileriyse içini rahatlat derim ben. Son olarak bu yaşadığın olayı çok kafana takıyor ve söylediklerimi düşünmeye değer bulmuyorsan ki olabilir gayet , iyi bir jinekoloğa git onlarad gizlilik esatır en ufak bir kaygın olmasın, kontrol yaptır böylece sonuçtan emin olursun.

1|0
    0|1
    • İçimi bir nebzede olsa da rahatlattınız. Ama ben 2 sonra yine eski psikolojime döneceğim biliyorum. Her türlü haklısınız. Ama işte inanmazsa güvenmezse diye düşünüyor insan. Hadi diyelim söyledim belki de bozulmadı boşu boşuna kendimi de karşımdakini de üzeceğim. İnsanlara gelince elimde olduğu sürece konuşup içimi rahatlatıyorum ama konuşamayacağım bir kaç insan var. Haklarına girmişmiyimdir acaba diye düşünüyorum. İçimi rahatlatamıyorum bi türlü. Bi gece olmasa diğer gece mutlaka takıyorum.

• Tabiki yok senin hayatındaki en önemli şey "sen" 'sin bunu da hiç unutma :)

• Unutmayacağım bunu çok çok sağ olun (:

• doktora gitmenin şu an senin için ne kadar zor bişey olduunu tahmin edebiliorm. bir iki sene sonra giderim demişsin. bu bi iki sene böyle kafana takmaya devam etme sakın böyle.

Merak etme kızlık zarı balon gibi patlayan bişey değil. biraz yırtılmıştır en fazla gerçi onun bile olduğunu sanmıyorum.

ama en kötü ihtimalle biraz yırtıldıysa bile ilk ilişkinde yine normal şekilde "törelerimize uygun" (!) olarak kan gelecektir.

kaygını anlıyorum ve için rahat olsun emin ol bişey olmaz. bu dediğimi imkanın varsa bir doktora sorabilirsin en azından özellikle bayan doktorlar bu konularda çok anlayışlı ve tatlı oluyorlar.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim. Törelerimize uygun derken bir ima yapmışsınız sanırım. Ben namusu iki bacak arasında aramıyorum. Bu milletin baskısı sonucu oluşmuş bir düşünce yapısı. Her şey den kolayca etkilenen biri olarak beni de etkiliyor işte.

• Pekii (: Size de acil şifalar diliyorum o zaman. Antidepresn kullanmakta çok zor, bırakabilirsiniz umarım. :/

• bencede önce doktora git kontrol ettir. bu takıntıların zamanla hayata ayak uydurmaya başladığında düzelir.geçmiş olsun.

1|0
    0|0
  • Tepkilerin de Arzuların da gayet normal. Yaşın itibariyle bir geçiş dönemindesin, özellikle bu dönemde " Asi-İsyankar" DAVRANIŞLAR SERGİLEYİP SONRADAN NE İÇİN, NE YAPTIM Kİ..? " GİBİ SORULAR ÇOK SORULUR...

Diğer husussa gelince, kendini tatmin etmen çok doğal tabiki ve arzularının tavan yapmasıda, ancak senin de dediğin gibi bir anlık zewk tatmini için geleceğinde büyük sıkıntı ve üzüntü yaratacak davranışlardan uzak durmalısın...araştırırsan giriş sağlamadan da büyük Orgazm yaşamanın değişik yollarını fark edersin...

0|0
    0|0
    • Öyle tabi. Araştırmak lazım.

• Bence o kadarda takma her insan biri ile tartışınca böyle şeyler hisseder.Artı bakirelik olayını yaşınız müsait ise bir kontrol olun tabi nasıl oluyor onu bilmiyorum ama en azından aklınızda soru işareti kalmaz.

1|0
    0|0
  • evlenene kadar sabret..

eğer yaparsan daha çok paronayaya düşeceksin..

0|0
    0|0
    • Hayır yapmak adına sormuyorum bunu. Yapmayacağım tabi ki. Ama içime dert oluyr sadece.

• masturbasyon yaparken dikkatli olursan bişey olmaz..

takma kafaya..

• ah be abim.olmamıştır bir şey...kan filan olsa mutlaka dikkatini çekerdi.ama sen yinede rahatsızım diyorsan reşit yaştasın bekaret testi yaptırabilirsin kendine.tabi doktora kalemden bahsetme.kafandan bir senaryo uydur.

0|0
    0|0
    • Haklısınız yaa. Ama utanıyorum gidip o koltuğa yatmaya. Neyse şimdi olmasa bile bir kaç yıl sonra elbet gidecğm bi şekilde. Böyle kafayı yemektense :/

• yani,rahatsızlık verecek seviyedeyse git tabi,bunda aslında utanılacak bir şey de yok kadın bir doktora görün ve durumu aynen böyle anlat hatta.seni yaşından ötürü anlayışla karşılar.sonuçta oda kadın ve senin yaşlarındayken oda seninle aynı yöntemleri kullanıyordu belkide:) çok zeki adamım ben ya.

• Mantıklı umarım gittiğimde iyi birine denk gelirim. Üzülmek istemiyorum :/

• :D doktora git ne burda yazıyon yada al bişi sok kanarsa bakiresindir ama bakire değilsindir de ulan test etmek de zor

0|0
    0|0
    • Dalga geçiyosun bi yerde haklısın. Bende olsam bunu okurken benimde yüzümde bi gülümseme oluşurdu herhalde. Ama umarım senin başına böyle kafaya takacağın olaylar gelmez. İnsan bir destek arıyor çünkü (:

• gel arkadaşım doktora götürüyüm seni paran yoksa kontrole gir sıkıntı yapma

• doktora gitmen gerek çare orada

1|0
    0|0
  • Istekli olman normal ama abartma bir yerde dur

1|0
    0|0
  • Merhaba hanım efendı,kafaya taktıgınız her sey bos ,bu sıze zarar verıyor bundan kurtulabılırsınız,senın kafanı rahatlatman gerekıyor,senın senı ozellıkle dınleyen ,anlayıslı,seven senı mutlu eden bır partnere ıhtıyacın var,senle sureklı konuscak,konu konuyu acacak kafan dagılacak kendını ıyı hıssedeceksın

0|0
    0|0
  • kızlık zarı vajinanın girişinde diye biliyorum ama direk pat diye de orda değil 2-3 cm sorun olmaz sanırım. tek yapman gereken yaptığın şeyi tekrarlamaman sadece klitorisi uyararak yap. kafana da takma zarar gelmemiştir geldiysede ucunda ölüm yok ülkemizde bu kadar önemli olsada ilerde evleneciğin kişi sana inanıcaktır.

0|0
    0|0
    • Tabi ölüm yok ama belli kriterler var işte. Olur olmaz takıyor insan.

• eğer birisi seni gerçekten seviyorsa namusu bacak arasında aradığını sanmıyorum bu bir 2. olarakda 4 5 çeşit zar var bilimsel olarak bi araştır hem bilgi sahibi olursun ki bu paranoyalarını daha ayağı yere basan birşey yapar hemde kendi çözümünü bulabilirsin 3. olarak cinsel istek gayet normal birşey 4. karanlığa bakıp gölge görmek gibi birşey sadece sonrasında birşey yapmazsan sadece o gölgeleri düşünürsün ben teşekkür ederim

0|0
    0|1
    • Araştırmaz olur muyum. Tabiki araştırdım. Kızlık zarı var gibi gözüküyor. Fakat bunun anlaşılması çok zor. Hiç cinsel ilişkiye girmediğim için kendini belli etmeyebilir. sadece o zarda ki ince bir yırtık oluyormuş. Öyle bir şey yok işte ama benimki paranoya sanırım yani emin olamıyorum.

• Ya ben öyle tanıdığım insanlara gidipte; şey ben ufak bi istekten dolayı böyle böyle yaptım diyemem. Utanırım ya.

• türkiyede böyle konuların konuşulması için illa birilerinin kendi kendine yapmasına gerek kalmıyo ki tıpçılar zaten meraklı böyle konulara girmeye

• kan görsen bence etkilenirdin,bidaha yapma sana inanacak biriyle evlenmek zorunda kalırsın yada buna katlanabilen.çok ince düşünmemeye çalış aşırı yüklenme iyi değil.

0|0
    0|0
    • Etkilenirdim de hasta olup olmadığımı hatırlamıyorum bir de eylem de kullandığım şey siyahtı. Hani diyorlar öyle çok kanamıyor. İki üç damla geliyor diye. O yüzden bilemiyorum işte.

• unut gitsin mühim değil gitmemiştir

• Kalk git elini yüzünü yıka, temiz hava al. Yakmışsın devreleri.

0|1
    0|0
  • soktun mu. soktuysan kan geldiyse kızlığın gitmiştir. bence doktora görün. ileride evlendiğin adama haksızlık olmasın. bilmemek korkutur insanı.

0|0
    3|1
    • Sokmadım yani çok değil. Kan falan hatırlamıyorum ama sanki wc de peçeteye gelmişti gibi yani bilmiyorum belki hastaydım o sıra. Onu da hatırlamıyorm. Nasıl gideceğim doktora. Bu sefer ailem duyarsa onlarda yanlış anlyck. Sonra asıl anlatym ben derdimi onlara :/ Kafayı sıyıracğm bu gidişle.

• Evet ya. hep bu internet yüzünden zaten. Keşfettikçe açılıyor insan. Güzelde bir hatunum ama hiç bir erkek arkadaşımla yaşamadım. Her şeyden önce mezhebim kaldırmaz böyle bir şeyi.

• msn ni versene özelime yaz

• doktora koş 2-3 cm kötü olmuş

0|0
    0|0
  • zar 1,1,5 cm derinliktedir yani hemen girişte .doktora kontrol ettirmende fayda var.

0|0
    0|0
    • Benimki biraz daha geride. Zaten öyle bozulunca orada koca bir boşluk oluşmuyor sadece o zarda yırtıklar meydana geliyormuş. Öyle bir yırtık gözükmüyor. Tabi jinekolog dışında kimse anlayamaz bunu gideceğim en kısa zamanda.

• inşallah istediğin gibi temiz çıkar.bir dahaya fazla elleşmezsin

• Bir dahası yok o olaydan sonra hiç yapmadım öyle bi şey. Yapmamda asla :/ İnşallah dediğin gibi olur :(

• rahat ol kardesim, bu durumlarına gülersin 3-5 yıl sonra

0|0
    0|0
  • bu durum 20 li yaşlarda geçer

0|0
    0|0
  • 2-3 santim le bişi olmaz rahat rahat takıl :) dert etme üzüldüm bak bende şimdi

0|0
    0|0
    • bende öyle düşünüyordum. Ama öyle aynada bakınca çok yakın gözüküyr. Nerde gereksiz bir şey varsa dert etmeden duramıyorm. :(

• Yani kızlığıma dayansa hissederdim di mi. Öyle dokunmayla bozulacak bir şey de değildir bu herhalde :/+

• hissedersin tabi acırdı baya bi zevk ne kadar fazla olursa olsun acırdı

Kızlar Ne Diyor 5

• o kadar korkun varsa gidersin kontrole analrsın o zaman bakire olup olmadığını bu paranoyaklıktanda kurtulmuş olursun.

1|0
    0|0
  • önce bir psikolağa sonrada bir jinekologa gitmelisin.

1|0
    0|0
  • evlen hemen hemde

0|0
    1|0
    • Öyle bir niyetim yok ama. Okulum ideallerim var. 26-28 den önce evlilik düşünmüyorum.

• Beyni yakmışsın, geçmiş olsun.

0|1
    0|0
  • "Ama gidip sevgilisiyle yatacak biride değilim."

kinayeni sevmedim.

2|0
    0|2
    • Evlenmeden olmaz diyo anlamadin galiba

• he, anlamadıydım, sağol.

• Kinayeden ziyade. Burada farklı şekilde yargılanacağımı bildiğim için belirtmek istedim. Daha kibarcası yoktu malesef.

Yükleniyor...