Bakire olmayan kadın çok mu rahattır?

günlük hayatta karşılaşmışızdır hep bakire olan kızlar genelde erkeğin elini bile tutmasından çekinir ama bakire olmayanlar ise 2. gün soluğu yatakta alırlar sonra bunlar nasıl evlenecekler yaaa

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Bunu sen degil o kizlari bu duruma iten vicdansiz insanlar dusunsun, cunki genelde kizlar sevdiklerini kaybetmemek icin erkegin her dedigini yapiyorlar gerci gidecek erkek her sekilde gidiyor ve olan zavalli kizlara oluyor. Ondan sonra bu kizlar ister istemez erkeklere öfke dolu oluyorlar ve civi civiyi söker muhabbeti oluyor, hepsi degil ama geneli böyle malesef:((

1|1
    1|1
    • sevdiklerini kaybetmemek için bunu yapmamalı işte kızlar seven erkek bekler

• yazdıklarının hepsini anladım da civi çiviyi söker kısmını anlayamadın erkeklerle yatarak intikam mı alıyorlar?

• Osaris icin, Evet bir sekilde intikam oldugunu dusunuyor.

Gizemli2 icin, Haklisin ama bazen iliski okadar mukemmelmis gibi gözukuyor ki, kiz bu iliski olmazsa hayatin anlamida olmaz diyor ve sadece bir "kizlik" erkeginden degerli mi veya " biz zaten evlenicez" gibi konusmalarda surekli olunca böylece kandiriliyorlar sanirim.

Kızlar Ne Diyor 6

• Hayatım boyunca bu kadar saçma bir genelleme duymadım ben.

"Bakire olan kızlar genelde erkeğin elini bile tutmasından çekinir" mi ? aduasujkdjasjda

Sen resmen tereciye tere satıyorsun. O senin elini tutmaya bile çekiniyor dediğin kızların çoğu (bak çoğu diyorum senin gibi genelleme yapmıyorum) ilişkiye girmek dışında her şeyi yapıyor. Malum bölgeyi deldirmeyince "bakire" oluyorlar ise senin gözünde onu bilemem :)

2|4
    0|0
    • çok haklı.. (: soruyu soran kişi cidden zihniyete gel böyle bişey yok öyle kız denk gelse hemen yataga giricen dimi sonrada bakire biriyle evlencen :)

• amaaaaan tasası sana mı kaldı. bırak herkes kendisi düşünsün

0|0
    0|0
  • ah ahh ziyniyetlere gel.

1|0
    0|0
  • genelleme... ne bakireler var her boku yemiş bir zarı kalmış.. bırak kim ne yaşamak istiyorsa yaşasın sana ne kim evlenecek kim evlenmicek. sen bakire kadın istiyorsan bakir kal..

1|1
    0|0
    • evet haklısnz sadece kızlık zarını koruyarak bakireyim diyenler var

• namusu iki damla kanda arayan insanları anlamakta zorlu çekiyorum...

• sen takma kafanı böyle şeylere aslanım senin mevzun değil amma velakin olayıda bu kadar basite indirgeme yakışmıyo...

1|0
    0|1
  • bir alan olur herhalde onları da sevabına

0|1
    3|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Mal mısınız ya?

Bakire olmayıp sevgilisine sadık kalan tertemiz kızlar varken;

evlenene kadar bakire olup arkadan, ağızdan her tür ilişkiyi yaşayıp evleneceği adama bakire olarak gidenler var

Seks yapmak son derece doğal ve güzel bir şey, ama yalan söylemek, karşındakini kandırmak iğrenç bir şey.

Bakire kız mı? asla istemem, evlenmem, Allak korusun !

4|0
    0|1
    • nasıl yani bakire kızla asla evlenmem bu kadar geniş bir meshebemi aitsin demek ki sen de aynı yollardan geçiyorsun

• Sen bakireyim diyen ve gerçekten bakire olan bir kızla evlen, ben sana engel olmayayım :)

• Ama dua et beyni de bakire olsun. Bu arada sen bakir misin peki ?

• at gözlüklerinle hayata bakmaya devam et..

0|0
    0|0
  • bakıre olmıyan kız yatakta rahattır sadece

0|0
    0|0
  • ulan şu bakire bakire değil olayı sinirimi bozuyor namus iki bacak arasında mı anlamıyorum yani sex yapmış biri utanamaz mı anlamadım S:

0|0
    0|0
  • bakire olmayan kız orsspudur açık kapıdır .giren cıkan belli olmaz ilerde birini sever sevdiğide onu hamileyken hep aldatır bu devranda herkes yaptıklarını oder

0|0
    5|2
  • tabiki rahattır bakire olmayan analda yapmıştır oralda,vajına zaten açık kaybedecek neyi var

0|0
    2|0
Yükleniyor...