Arkadan yaparken zevki mi önden zevk mi ?

Cinsellik yaşamış bir erkek bakire bir kızla bakireliğine zarar vermeden sevişmek onden olmamak kaydıyla her pozisyonu yaşamak hoşuna gider mi böyle bır kızla bır kere yaşasa sonra tekrar tekrar yaşamak ister mi arkadan da izin veriyorsa ?

Güncellemeler:
Bakire ama arkadan yapacak ?

0|0
1|22

En İyi Erkek Görüşü

• Anal seven bir erkek arkadan daha çok zevk alır. Hep yapmak ister.

2|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Hayırlı uğurlu olsun. Bi yap bakalım izlenimlerin ne olacak, bizimle tekrar paylaşırsın.

1|1
    0|0
    • Ben yaptım bu şekilde zevkte aldım karşı tarafı düşünerek sordum ön mü daha çok zevk verir arka mı

• Arka daha dardır ama bakire kızda da dardır. Arkaya özel ilgi alaka isteyebilir, ön zaten doğal olarak bu iş içindir. Sonuç olarak her ne kadar ön bu işin aleti olsa da arka her zaman çekicidir. Cevap her ikisi de zevk verir ve tercih edilir.

• sırf vajinal ilişkiye girmediği için mi bakire olunuyor?

2|2
    0|0
  • Ister sonra ayrılır ama. Hayır anlamadım neden zarar görmesin ki istiyosan yap gitsin sen bakma bu erkeklerin söylediğine hepsi illa bakire olacak der iş ciddileştimi siklerinde bile olmaz heps sadece lafta yoksa bu kadar bakire olmayan kadın nasıl evlenecek? Durustluk onemlı.

0|0
    0|0
  • Erkek için genelde sorun olmaz, bulunmaz nimettir. Böyle bir durumda kızın aklına şaşarım. İzin veriyorsaymış.

0|0
    0|0
  • fark etmez sende zevk alıyorsan verceksin

1|0
    0|0
  • Bun bu günaha giremem

1|1
    0|0
  • Oda zevkli neden olmasınki madem bakireymiş en doğrusu ordan yapmak bence. Ama herkes ordan yapamaz oda bir kesin.

0|0
    0|0
  • en buyuk zevk alınan yer on taraftır hak yolu dururken b.k yolunda ne işiniz var

1|0
    0|0
  • arkadan daha çok zevk alıcak ama bu ilk belki beş seferde çok acılı olcak ve zevk almıcak ilk başlarda acı olcak sadece

0|1
    0|0
    • Erkek açısından ?

• erkek bu konuda zevk alıcaktır ama çok farklı bir zevk alcanı sanmıyorum

• İsterim kendini sıkmayacak ama.

0|1
    1|0
  • genelde anal bir sonraki adım olur cinsellikte ama şahsen benim için bir sorun olmazdı. he şöyle bişey var, çok mantıksız vs. ama cinsel tatmin anlamında pek sorun olmaz diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • benden sana tavsiye asla çıkma döneminde anal yaptırma senden soğumasına neden olur

0|0
    0|0
  • kalcaları guzelse erkek istetir yeniden.

0|1
    0|0
  • arkadan sevmem

1|0
    0|0
  • ben hep önden yapmaktan zevk alırım ama arkadan mecbur olursam yaparım

0|0
    0|0
  • o kızın bağımlısı olur :)

0|0
    0|0
  • öyle kız karşıma çıksa benden Tokat'ı yer kesin :)

ben ne kendimi nede onu günaha sokarim ile istiyorsa gel eşim ol yapim derim ama onun dışında ne kendimi nede onu günaha sokamam!

1|0
    1|1
  • olelerıne agır kasssar denır yavrum bunu bıl

2|1
    0|1
  • pipisi küçük olan arkadan yapmayı sever orası daha dar sanırım ben arkadan yapmak istemem hem hastalık kapma riski ve daha önemlisi karşımdakini aşağılamak gibi geliyor bana.

2|0
    0|0
  • en başta hata var daha önce başkasıyla birlikte olmuş erkek bakire birini hakedemez

2|0
    0|0
  • arkadan daha sıkı. yani adam seni düşündüğünden değil zevkinden istiyo.

bu arada konu mankeni sensen hiç düşünme derim. günah olduğu gibi göte zarar. sonra eden basurum neden acı turşu ekşi yiyemiyorum efendim neden bulaşıyo demeyesin.

3|0
    0|0
    • haa bide "vıdı vıdı vıdı... olmadığı sürece sağlıklıdır, zevklidir" diyen kendini siksin. inanma yani onlara

Kızlar Ne Diyor 1

• biz öylelrine bakire demioruz :D

1|3
    0|1
Yükleniyor...