Aşık olmak istiyorum inanmalı mıyım?

face den biri ile tanıştım. kapak fotoğrafımı beğenmiş çalıyorum diye mesaj attı sonra laf lafı açtı numaralarımızı verdik. konusması cok samimiydi. sonra ben bir iki hafta cevap vermedim o aradı

tekrar konusmaya basladık. laf nasıl olduysa cinselliğe geldi beni davet etti yasadığı yere. kendimi kötü hisettim ve gitmek istemedim. o zaman ben gelirim yarım saat de olsa seni görürüm bir daha görüşmeyiz istersen dedi .

bulustuk gercekten de yarım saatimiz vardı birbirimzden de hoşlandık .oldukça düzgün gyinişli ve karizmatik sempatik hersey vardı aradığım.onda şimdi sevgili gibi konusuyoruz ama bir yandan hala cinsellik muhabbetleri dönüyor. benim için cinsellik ikinci planda duygusal olarak bağlanmadan ilişki olmaz diyor bana ve haftaya yine yanına cağırdı beni. illa yararlanmak niyeti mi tasır böyleleri ? sizce samimiyeti ne kadardır bu adamın ? hoslanıyorum :( nasıl bir birliktelik olur bu ?

Güncellemeler:
sex partneri arıyor olabilir mi :?

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• he cinsellik ikinci plandaymış pabuçumun yalancısı bu malı nerden buldun sen kendini ele veriyo resmen sende burda soruyosun

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• sen istemediğin sürece olcağını sanmam

0|0
    0|0
  • Birbirinizden hoşlanmışsınız bir buluşma da olduğunu biliyoruz.

O senin yanına gelmiş değil mi sen de gidebilirsin sakıncası yok ama evine gitmemeni tavsiye ederim evine götürmek isteyebilir.

2. buluşmada evine götürmek isteyen erkeğin amacı bellidir sanırım bunu yazmaya gerek yok

Ayrıca cinsellik 2. planda diyorsun bence 2. falan değil en son planda olmalı

Şunu unutma arkadaşım bir erkek ciddi düşünürse bir kızla cinsellik her zaman için en son planda kalır.

Mutluluklar ...

0|0
    0|0
    • ciddi birşey bende düşünmüyorum ama kullanılmak da istemiyorum. konusmalarında da hep bir hayatımlar var

• Ciddi düşünmüyorsan neden konuşuyorsun ki ...

• bu kız boşlukta hafız.

• kız siz delimisiniz neden böyle sevgili falan yapıyorsunuz seviyorsa gelsin istesin babanda değilmi yani ne gerek var günaha giriyorsunuz ama çocuk cinselik için geliryor ola bilir allah seni korusun bence güzelliğe aldanma huna suyuna bak namaz kılıyormu dinini ne kadar biliyo o önemli yaaa

0|0
    0|0
  • cinsellik 2. planda mı güldürmesin beni gidersen olacaklar açık ve net hala kanıyor musun bunlara :))

0|0
    0|0
  • hacı şimdi söyle bişiy war o nasıl olduysa kısmı konuyu sen mi oraya getirdin o mu buna göre cevap değişir ;)

0|0
    0|0
    • konu affettirmekti bende öpsm affeder misin dedim ordan çıktı :/

• ne diyecek diye merak etmstm nasl olduysa laf oaray geldi belkide benim yuzumden oldu?

• ne bilem ben mi yanınızdaydım onu sen biliyon

• seni yataga atar becerir hevesini alınca ortada bırakıp cekip gider bu tip bu seni sevmiyor senle ihtiyacını görecek gürünce tekmeyi koyacak inan bana hayır gelmez senden zararı dokunur sana cinsellik olarak görüyor seni

0|0
    0|0
    • birlikte oldktan sonra bidaha görüsmez mi yani kesin

• evlenmeden vercenmi ? zinamı yapacaksın ? kendini kocana saklamayı düşünmüyormusun ? iyimisin sen cok istiyorsa seni cinsellik olarak evlenin tabi birbirinizi seviyorsanız helali ol .

• karar senin hayat senin her şey olur bu hayat dikkat et !

0|0
    0|0
  • senle cinsellik için takılıyo hayla anlamadınmı :D

0|0
    0|0
  • aman gittiğinde kola mola verirse içme :D

0|0
    0|0
  • sana ne diyim ki?ne denebilir sana umutsuz vakıa?aşk arıyorken bulacan ebeyinkini.demedi deme bak.

0|0
    0|0
  • Yasini soyle sunun degerlendirelim.ke di yasinla birlikte.

0|0
    0|0
  • Senin gibi kızlara bişey dicemde. Her önüne gelene veriyomusun? Numara :D

0|0
    0|0
  • yararlanmak.. görmeden cinsellikse... geç onu.. pişman olmak istemiyorsan... sıradakiiii de :)

0|0
    0|0
  • Ağzında bal olan arının arkasında iğnesi olur...

Bu adamın amacının %90 cinsellik olduğunu sana bir erkek olarak söyleyebilirim.

2|0
    0|0
  • sende biliyonda soruyon işte:):)

0|0
    0|0
  • ben senin yerinde olsam 2 gün tanıdım biri bana cinsellik açıyorsa o erkekle hayatta işim olmaz sen bilirsin yinede

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• olabılır.kanma bence. sen duygusal bırısın bellı hatta ask arıyorsun bu da barız bellı ,ama ama uslu ol kanma...ne kadar karızmatıkte olsa aradıklarının hepsı onda olsa bıle '' ınsan evladı '' degıl gıbı gorunuyor.sende anlamıssın ıste.teshısı koymussun onay beklıyorsun.yapma.bol şans...

0|0
    0|0
  • Bakire falan mısın yoksa değil misin? eğer namusluyum diyosan yanaşma bile faceden tanıdığın insan aşık mı olunur allah akıl fikir versin kardeş

0|0
    0|0
Yükleniyor...