Kızların erkeklerden beklentisi nedir?

Şimdi kızlar benim kafam karışıyo bazen sizin durumunuza.Seksi sevdiğimizi söylüyoruz ama ab.za oluyoruz ama bunun tam tersindende hoşlanmıyorsunuz yani erkeğin cinsel çekim duymasını istiyorsunuz.Eğer yanlış anlamadıysam sizin kızdığınız durum bir erkeğin sizinle sadece cinsellik için birlikte olmak istemesi mi?Yani arada aşk var sonra cinsellik var bunda problem yok dimi?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• yok iki kişi de isterse düşünceler de uyumluysa mesele yok dostum

0|0
    0|0
    • kızların çoğu öyle demiyor ama.Birazcık seks muhabbetine girdik mi hemen allah b... versin seni hayvan.. gibi muhabettler oluyo dostum=)

• seni yanlış anlayan kişi yoluna sensiz devam etsin dostum

Kızlar Ne Diyor 3

• ne aşkı ya :/...ruh olacak , duvarı delmek için yapmıcan hareketleri yani.

0|0
    0|0
  • Ev araba bıde bankada para olsun prblem cıkmaz

0|0
    0|0
    • katılıyorum. para olunca o dırdırların hepsi bitiyor. kontrol erkeğin eline geçiyor. cılkını çıkartmadığın sürece sorun olmuyor ondan sonra. erkekler kadınlara laf yetiştireceğine para kazanmaya baksın :D

• oyle tabi, düşünüyorum şimdi kadın olsam çocuk falan doğuracam derim ki bu adam bana çocuğuma bakabilcek mi? garanti ararım yani, güven duymak isterim. bu güveni veriyorsa ve sevdiğine inanıyorsam sıkıntı yok. ama vermiyorsa demekki huysuz oluyorsunuz ve herşey sorun oluyor. wallahi kadınları çözdüm :D

• Yürü kim tutar seni :D

• dürüst olacaksın yaa ben erkek arkadaşım beni boşaltmadan uyudu diye sinirimden ağlamıştım sexte olacak erkek dediğin kadınını her yönden tatmin edecek... sadece sexte olursa olmaz sadece aşkta ikiside tek başına yavan kalır...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bn ne istediklerini anlamıyorum şahsen aşkını gösterirsin olmaz ,karışırsın neden karışıyosun ,karışmazsın neden beni sahiplenmiyosun olur yani anlamak zor

0|0
    0|0
  • Aynen bunlara aşkını göster senden iyisi yok istediğini alırsın :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...