Nebicim fantazi bu kardeşim?

Erkek arkadaşımın acayip fantazi var ya. Strap on bilenlere onunla becerilmek istiyor. Gay felan değil bendede kalkiyor şeyi. Bu nedir ya internette araştırma yaptim az çok dominant bayanlar yapıyormuş çoğunlukla ve hani parlak derili ix çamaşırı felan giyiyorlar. Benim hic hoşuma gitmiyor. Neyapacam ben yaaaaa korktum resmen.

0|0
5|20

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşın gay olmıyabilir ama ksin makattan birşeyler almış içine laveta yapmak yasaktır bunun asıl sebebi ise pis oldugu için değil bagımlılık yarattıgı için makattan 3 kere ilişkiye girersen bagımlısı olursun arkadaşın gay değil belki ama ilerde gay olma olasıgılı %90 bunu kızlardan istiyor çünki erkeklere karşı henüz cesareti yok adının cıkmasından korkuyor belkide titiz biri oldugu için erkek yerine kızları tercih ediyordur sonuçta öpüşmek isticek :D kız daha caziptir erkeğe gre geçmiş olsun arkadşaın gay adayı :d

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 19

• del geç acıma ona :P

1|0
    0|0
  • Erkek arkadaşın sapık falan değil. Dediğin gibi farklı fantezileri var sadece.

Karşılıklı rıza dahilinde hiçbir şey sapıklık olamaz.

Ama bu durumda görüyoruz ki; bu fantezi sana haz verecek bir şey değil.

İki seçeneğin var;

Ya erkek arkadaşın için bunu denersin, haz alırsan devam eder, almazsan bir daha yapmazsın.

Ya da direkt hiç yapmamayı seçer, bunu da ona anlatırsın.

1|0
    0|0
  • Bunu isteyen erkekler var... Pasiflikle ilgili değil bu, denemedim ama çok duyar okurum...

0|0
    0|0
  • Eşcinsellikle ne ilgisi var? Sevdiği insanla denemek istediği bir şey. Sahibe köle ilişkisi. Mİstress- slave. Emirler ver ayağını yalatfilan sonra küfürler et vs. Biraz sadizmle de ilgili. Bir kere dene, önyargılarını kenara bırakıp. Sevgilin istiyor, onun için değer.

1|0
    1|0
    • Biliyorum ama hoşuma gitmedi ya

• Seninle anal yapalım dememiş sonuçta. Onun bedeni. Hem hoşuna gidecektir senin de. Öyle aktif olmak. Yöneten taraf sen ol, uzan kalk bağırma çığlık atma vs. Bayağı zevk alacaksın o da alacak. Sevgilinin mutlu olmasını isteyen biri, yapmalı bence önyargıları kenara bırakıp. Bir çok film bulabilirsin buınla ilgili. Çünkü erkek sadece penisine dokunuşlarla tahrik olmaz.

• bu tehlikeli bir fantezi.

0|0
    1|0
  • :) okurken yazdıklarını bir anda azdım :) benim de hoşuma gidiyo ama herhalde yapmazdım sana itici gelmesi normal...

1|0
    0|0
  • Erkek dediğin yatakda serttir inletir çığırtır varlığını hissettirir ama k.bakma senin partnerin rolleri değişmek istiyor.

0|0
    1|0
  • deneyin boş verin

1|1
    0|0
  • iğrenç bir fantazi evlenince yaparım de :))

0|0
    1|0
  • geçmiş olsun efendim...üzüldüm senin adına

0|0
    1|1
  • bence dene gitsin gay olsa seni değil gayleri tercih eder fantazi fantazidir.

1|0
    0|0
  • bu ne ya erkek dediğin siker geçer o o takma sikle becerilmek ,bence erkek sadece becerir

0|0
    1|0
  • Mide var mide var.

0|0
    1|0
  • bunu bende çok istiyorum ama yapan yok

0|0
    0|0
  • Senide kendi sapkınlığına alet edip psikolojini bulandırmasına izin verme.İnsanın yaptığı yanlış şeyler beyinde derin izler bırakır yanlışa çabuk alışılır.Kendi benliğini öyle kirli insanların kirletmesine fırsat tanıma.

Doğadaki rol belli rol değişirse insanın doğası değişir,orjinalliği bozulur.

0|0
    1|0
  • sevgilin arkadan yemenin nasıl birşey olduğunu merak ediyor sanırım:))))))))) yaptıktan sonra ya pişman olur ya da büyük zevk alır daha çok ister o zamanda...bu seferde strapon yerine gerçek şey tercih edebilir:))

0|0
    1|0
  • takma dalgayı tak çak geç gotten

1|0
    0|0
  • Oha ne demek bendede kalkıyor... Fazlasıyla zincirleri kırmış kardeşin sağlam bir sopa gerek ona.

0|0
    1|2
  • kaç kız kaç one öyle i*nede olur o bana onu bunu sok demeyede baslar :d

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Akışına bırak , zevk almazsanız bir daha yapmazsınız.

1|0
    0|0
  • Erkekk adam dediğin becerir kendini becertmez

0|0
    1|1
  • fantezi sanırım ya ama tehlikeli bir fantezi

0|0
    0|0
  • ya allah nohutu dişsiz kuluna verirmiş derlerdi de inanmazdım. ben sevgilime bunun için ne diller döktüm bir bilsen. adam nuh diyor peygamber demiyor. senin şans ayağına gelmiş korkuyorsun. şekerim erkeğin g noktası anüsünde. bence her ikiniz de inanılmaz zevk alacaksınız. bekleme hemen yap. deri meri onlar ayrıntı. istemezsen giymezsin ama zevkten dört köşe olmuş bir erkeği görmek bile seni tek başına orgazma ulaştırır eminim

1|3
    2|1
    • sizler nasıl bir sitemden bahs ediyorsunuz anlamıyorum zevk almaı keyf almak için daha güzel yöndetmelr var her iki tarafıda memerun edcek

• Seni benim karşıma çıkarsaydı ya,çok merak ettiğim fantazim bu fakat bunu eşime nasıl söylerim ne düşünür bilmiyorum..Gay değilim ama denemek istiyorum.

• senin gibi birini bulmakta zor bir kadına pasif olmak için durmadan bayan arar dururuz fakat bulamayız bayanlar pek sıcak bakmıyorlar

• Biseksüelmi acaba? O ne ya kendini becerten erkeğe benim yatakta hiç saygım kalmaz iğrenirim. Erkeğin işidir becermek kadının değil...

0|1
    1|0
Yükleniyor...