Vajinama hiç bakmadım yalanı

kızlar hep erkeklerin penis boyunu ölçmesi ile dalga geçer ama onlar hep göğüs ölçülerini bilirler.

son zamanlarda dikkat ediyorum da; yok efendim kızlık zarımı görmedim, şeklini bilmiyorum, dar mı değil mi merak etmedim gibi söylemlerde bulunuyor.

neden böyle bir şeye başvuruyorsunuz ? yıllarca o organı taşıyıp elleyip inceleyip de buraya gelip ''gizli kullanıcı'' adı altında bile hiç bakmadım, hiç incelemedim deme amacınız ne ?

(toplum baskısı saçmalığından sözetmeyin, gizli gizli yazıyorsunuz zaten)

0|0
10|1

En İyi Kız Görüşü

• biz sizler gibi rahat yetiştirilmiyoruz. size pipinizi gösterdiğinizde övücü sözler söylenirken bize cinsel organımızı saklamamız öğretiliyor. ve bu sebeple çoğumuz cinsel organımızın varlığından bile haberdar değiliz. ben merak edip cinsel organını inceleyen kız sayısının çok fazla olmadığına eminim bu ülkede.

2|0
    0|0
    • ülke ile alakası yok bence, yaş ilerleyince diğer insanlar hala sizi yönlendiriyorsa bu sizin suçunuz olmalı, zaten belirli bir yaştan sonra insan kendini keşfediyor, keşfedemiyorsa bu kendi eksikliği bence

• emin ol sorunun kökeni çok daha derinde...

• özgüvende sorunun cevabı, zaten sen de onu belirtiyorsun, kızlara hep sakla sakla deniyor (ki bu biraz da gerekli, yoksa kızları kandıracak erkek çok fazla ve erkeklere kanacak kız da çok fazla) sürekli saklayınca orayı incelemekte bir özgüven eksikliği doğacaktır. erkekler doğaları gereği özgüvene sahip olmak zorunda

Kızlar Ne Diyor 9

• Toplum baskısını önemsemeyen bir insanım ama gerçekten de bakmadım, bakmadık, bakmıyoruz. Ki zaten baksakta göremeyizki. Ne garip soru.

0|0
    0|0
    • çok garipsiniz. bakıp da gördüğünüz şey kızlık zarı ama o zarın nerede olduğunu bilmediğiniz için göremeyiz diyorsunuz

• kızlık zarı dışardan bakılınca gözükmez:D

0|0
    0|0
    • içerden bakılınca :)

• doktorlar sadece bakınca anlayabilir

• alttaki şirin kız bakmaya gitti :)

bakalım görebilecek mi ?

bence sen de yanılıyorsun, doğum dedliği dediği şey kızlık zarı deliği işte

• Vallah ben siteye uye olana kadar cinsel anlamda bu kadar bilgili degildim gizli kullanci arkadasin yazdigi gibi gogu olcumu ancak sutyen almak icin biliyodum...Tabi bu bilgilerin iyi yani da oldu kotu yani da

0|0
    0|0
    • aynı fikirdeyiz, ben de çoğunu teyit ediyorum işte, emin olmak en güzeli.

sen kızlık zarına bakma merakı duydun mu hiç ?

• Bakireyim ve hic gerek duymadim sadece acaba cocukken bir sey oldumu diye dusundum sonra aalalca kuruntu yapmadim :)

• kızlık zarımı görülmezki zaten gören warmı?:D desen vajina hadi neyse herkez görmüşte kızlk zarı gözkmezz.

0|0
    0|0
    • gözükür tabi, sen bilmiyorsun bence

• bana bak akıllı ol zorlan uyutmaya çalışma katliam çıkar :D

• uyusunda büyüsün nenni, zarını da korusun nennni :)

• dalga geçmiyorum bak bu siteye gelene kadar ne vajina darlığı ne de rengi hakkında en ufak bir şey düşünmemiştim. göğüs ölçümü de biliyorsam sütyen almak içindir. hiç kafamda memem şu ölçüde acaba beğenilir mi, vajinam şu renk şekli ay çöreği gibi aslında pastaya benziyor çok mu çirkin diye bir soru olmadı. yani meme, vajina falan benim için kolumdan ya da bacağımdan daha değerli değil normal bir organ işte büyütmeye ne gerek var?

1|1
    0|0
    • farklı bir bakış açısı ama erkekler için görsellik gerçekten önemli (işin içine aşk girince görsellik arka planda klaıyor o ayrı konu)

• hellalll + 1

• @melodar muahbbetlerin içine ediyorsun resmen, fikrini yaz yeter, 3. kişi olma mümkünse

• sende bir tuhaf olanlardansın.. o öyle ha deyip gözüken bişey değil,işim gücüm yok oraya mı bakıcam.erkeklerin görünür bişey,o zara ne alaka,o görülmeyen biryerde.jinekolog olmanı tavsiye edeyim bari.

1|0
    0|0
    • helaliyle birini bulunca ben de tuhaf olmayanlardan olurum artık :)

jinekologlar çok çirkinleri görüyor benim midem kaldırmaz, eşiminkini göreyim yeter bana

• kalınlığa bir de yukarı doğru kavis ekle ooohhh :)

g noktasını okşayıp geçsin

• :)

• Baktım ama çok da incelemedim. İlgimi çekmedi çok. Dar olup olmadığını da çoğu bakire bilemez bence.

1|0
    0|0
    • bu da tuhaf. saatlerce saçınızla makyajınızla uğraşıp aynalar ilginizi çekebilirken, en güzel organınız ilginizi çekmiyor, garip

• zaten dardır canım bakırre oldugun muddetce

• @melodar muahbbetlerin içine ediyorsun resmen, fikrini yaz yeter, 3. kişi olma mümkünse

• arkadasım kendını keşfetmek farklı bışey ayırıpda bacakları ayna önunde bakmak apayrı bışey.ben mast.yapıyorum evet ama kalkıpda hıç bakmadım vajınanın içine.bıkere ınsan ıster ıstemez korkuyo.sızın penısle bu bır degıl.sızınkı zaten ortada ve zar dıye bısey yok.bıze oyle bı aşılamışlarkı bu zarı bışey olcak dıye açıp bakamıyosunda.ve tüm jınekologlar asla boyle kontrollerı tek başınıza yapmayın dıyo.bılmem anladınmı

1|0
    0|0
    • anladım da benim bildiğim zar 3 cm kadar derinde yani dudakları dikkatlice ayırıp içine bakmak nasıl zarar verir anlamıyorum ki.

diğer yandan zarı korumak da önemli, kız olmak zor olmalı

• o sabır allah tarafından size veriliyor, yoksa imkanı yok illa inceleyip bozardı çoğu kız

o sabra sahip olmayan da önemsemiyorum diyor zaten

• sabır ve korku.erkekdekı nefıs kıza gore daha zayıf.mesela şöyle düşün sız bazen evlenmeyı bıle bekleyemıyosuz ve ılışıye gırebılıyosunuz.önemseyen kızda aslında adet olduktan sonra ıstıyo.çok ıstıyo hemde ama bellı bıle edemıyoruz kendımızı tutuyoruz.evlendığmız gün korksak mesela ılk gece ıstemesek erkek ya anlayışla karşılıycak ya da homurdancak.hepsınıde geçtım duyuyoruz kız 1-2ay yapamıyo ve erkek ısyana başlıyo.kız onun için evlenen kadar yıllrca saklayabıloıyo.ama erkek 1-2ay bekleyemıyo

• kızlık zarı bakınca görülüyomu be:D ben çok incelerim hiç görmedim tövbe estafurullah nerde benimki :SS

0|0
    0|0
    • kullanma klavuzu yok tabı

• utancak ne varki vajina kendi vajinası ister bakar ister bakmaz. baktı diye dövcekmiyiz sövcekmiyiz ? saçma.

• zaten zar 2yada 3 cm uzaklıgında görmen mumkun degıl onun için boşuna bakıyor kızlar :)

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...