Türklerin 15 seks fantazisi bilimsel anket

Kai4Lai
Aile Sağlığı Araştırma Derneği’nin (ASAD) yaptığı bir araştırma Türk toplumunun “fantezi gerçeği”ni ortaya koydu.

--------------------------------------------------------------------------------

2 bin 100 kişinin katıldığı, katılımcıların yüzde 62’sinin erkek, yüzde 38’inin kadın olduğu araştırmanın sonuçlarına göre Türk kadını ve erkeği en çok asansörde seks yapmayı arzuluyor. En sevilen 15 fantezi arasında tecavüz ise 6. sırada yer alıyor.

Avrupa Cinsel Sağlık Birliği Başkanı İrem Hattat, araştırma sonuçlarına göre her iki cinsin de fantezilerini paylaşmakta güçlük çektiğini belirtiyor.

Milliyet’in haberine göre, özellikle kadınların eşlerine özel fantezilerini açamadığını ve bu gizli düşünceleri yüzünden suçluluk hissettiğini söyleyen Hattat, “10 kadından 8’i fantezileri olduğu için suçluluk duyduğunu ifade ediyor.

Her ne kadar fantezileri utanç verici bulsa da çoğunluk en tahrik edici fantezisini partneriyle paylaşmaktan heyecan duyacağını söylüyor. İnsanlar gizli cinsel yaşamını paylaşmak istiyor, ama bundan korkuyor” diyor.

Top 15

1- Asansörde seks

2- Arabada seks

3- Denizde/havuzda seks

4- Uçakta seks

5- Oral seks

6- Tecavüz

7- Açık havada seks

8- Komşuyla seks

9- Ünlü biriyle seks

10- Partnerle birlikte seks yapan birilerini izlemek

11- Striptiz seyretmek

12- Grup seks

13- Partnere istemediği bir cinsel eylemi zorla yaptırmak

14- Erkekler için Slav ırkından, kadınlar için zenci biriyle seks

15- Web kamerasıyla internet üzerinden karşılıklı striptiz ve kendini tatmin.

Evet yukarıda yer alan seçeneklerden hangisi sizin numaranız?
Türklerin 15 seks fantazisi bilimsel anket