Türklerin 15 seks fantazisi bilimsel anket

Aile Sağlığı Araştırma Derneği’nin (ASAD) yaptığı bir araştırma Türk toplumunun “fantezi gerçeği”ni ortaya koydu.

--------------------------------------------------------------------------------

2 bin 100 kişinin katıldığı, katılımcıların yüzde 62’sinin erkek, yüzde 38’inin kadın olduğu araştırmanın sonuçlarına göre Türk kadını ve erkeği en çok asansörde seks yapmayı arzuluyor. En sevilen 15 fantezi arasında tecavüz ise 6. sırada yer alıyor.

Avrupa Cinsel Sağlık Birliği Başkanı İrem Hattat, araştırma sonuçlarına göre her iki cinsin de fantezilerini paylaşmakta güçlük çektiğini belirtiyor.

Milliyet’in haberine göre, özellikle kadınların eşlerine özel fantezilerini açamadığını ve bu gizli düşünceleri yüzünden suçluluk hissettiğini söyleyen Hattat, “10 kadından 8’i fantezileri olduğu için suçluluk duyduğunu ifade ediyor.

Her ne kadar fantezileri utanç verici bulsa da çoğunluk en tahrik edici fantezisini partneriyle paylaşmaktan heyecan duyacağını söylüyor. İnsanlar gizli cinsel yaşamını paylaşmak istiyor, ama bundan korkuyor” diyor.

Top 15

1- Asansörde seks

2- Arabada seks

3- Denizde/havuzda seks

4- Uçakta seks

5- Oral seks

6- Tecavüz

7- Açık havada seks

8- Komşuyla seks

9- Ünlü biriyle seks

10- Partnerle birlikte seks yapan birilerini izlemek

11- Striptiz seyretmek

12- Grup seks

13- Partnere istemediği bir cinsel eylemi zorla yaptırmak

14- Erkekler için Slav ırkından, kadınlar için zenci biriyle seks

15- Web kamerasıyla internet üzerinden karşılıklı striptiz ve kendini tatmin.

Evet yukarıda yer alan seçeneklerden hangisi sizin numaranız?

0|1
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• gay seksi unutmuşlar:))))))))))))))))))))türkiyede gay seksi hem merak edenler hem de yapanlar oldukça var...biride benim zaten:)

grup seksi bende sevmem..sex iki kişiliktir üçüncüye sadece b.. yemek düşer...15 numara da anlamsız bişey..sanaldan sex mi olur onun ne zevki var ki..sex dediğin dokunmaktır,okşamaktır:))))))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• 4.6.11 iyiymiş ama hala favorim masör, müşteri fantazisi.

0|0
    0|0
    • Masör olayı harike aloa vera veya papatya özü masajı ile bu fantezi enfes.

• Tecavuz fantezisi nasil bir sey abi ay sen sokmaya calisiyormus gibi yap ben de yirtinayim falan mi? Igrencmisiz fjdhdjd

0|0
    0|0
    • Bilimsel anket böyle bunu ankete katılanlara söyle derim ayrıca adamların zevki zevkler ve renkler tartışılmaz asıl soruya cevap vermedin.

• Tartismadim zaten bana gore igrenc oldugunu dile getirdim.

• sırasıla

3

7

2

1

isterim

0|0
    0|0
  • bu anketş cevaplaynlrn hepsi erkek bence yaa:Dbence striptiz yapark seksi severim onu kudurtark ekstra şeyleride severiz de denemeye cesaretmz yok:D

0|0
    0|0
    • dene bence :D

• ya yeter ama yaa :( canm çekti

• tamam sustum :D

• Bu anketlere katılanlar kesin sapık kimseler...

1|1
    0|0
  • Birkaç tane de ben ekleyeyim, erkekleri göz önünde bulundurarak;

Hemşire seks

Türbanlı seks

Şişman kadınla seks

0|0
    0|0
  • 2-5-7-11-14 ü denedim. 12 yi yapmak isterdim cesaret edebilseydim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• çok uçuk bir fantezim yok. belki benden yaşça büyük kadınlarla sex fantezisi olabilir. milf olayı gibi... bir de grup olabilir.. oral filan bence fantezi değil, bir ilişkide olması gereken şeylerden biri... tecevüz ne ya, sapık mı bu* koduklarım...

0|0
    0|0
  • 12-5-11-2-3 bunlardan bazılarınıda yaptım

1|0
    0|0
  • 10 ve 12 nedir ya ayıp amk

1|0
    0|0
  • 6 ile 13 nedir amk ya

0|0
    0|0
  • arkadaş bu ne ya ne manyak bir toplum olmuşuz biz. Doğr düzgün evinde sıcacık yatağında aşk dolu bir sex düşünen hiç mi yokmuş...

3|0
    0|0
  • eşcinsel seks unutmuşsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...