Türkiye'de cinsellik doğru yaşanıyor mu?

Arkadaşlar bildiğiniz gibi insanların temel ihtiyaçları vardır, zorunli olarak yapması, yaşama devam edebilmesi için gerekli bunlar= susuzluk, açlık ve cinsellik.

Sorum; günümüz Türkiye'si baya değişti. Birçok değişim yaşanıyor buna cinsel yaşam da dahil. Ama Türkiye gibi bir ülkede yaşadığımız için bu konu her yaştan insan için ayıp, saçmalık vb düşüncelerle yaşıyorlar. Doğrusu bu mudur yoksa haberlerde de gördüğümüz gibi bu egolarını yenemeyen kişilerin tecavüz, eşine zorla sahip olma gibi saldırganlıklarını neye bağlamak gerek? Ya da bu konuda eğitilip bu ihtiyaçlarının giderilmesi mi gerekmekte, eğitim mi verilmesi gerekmektedir? ( baya uzun oldu soru yaa ) :)

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Yaşamak için cinsellik ne zamandan beri zorunlu oldu çok merak ediyorum :) .

Cinsellik neden doğru yaşanamıyor sorusunun cevabını vereyim ,cinsellik erkek için olmazsa olmaz kadın için kötü olarak düşünüldüğü sürece cinselliğinı serbest yaşayan kadının fahişe muamelesi gördüğü sürece ve bu bir baskı oldukça değişmez.

Başka bir etken bir erkek ile bir bayan arasında birşeyler yaşandığında erkek bunu diyorsunuz ya zafer kazanmış komutan gibi görüp kimi görürse görsün anlattığı sürece değişmez.

Bir erkek birlikte olduğu kadını herkese reklam etme peşindedir çünkü o erkekti o kadınla ya da herhangi bir kadınla ne yaptığını anlatınca daha bir erkek olur.

Bu şekilde o kadar örnek var ki kadının hep küçümsendiği ya da ikinci sınıf mualeme gördüğü ne zaman bunu aşarız cinsellik de doğru yaşanır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Canım benim, Beyoğlu'nda ikili koltuklar dahi yasaklanmış, yarın arabalardaki ikili koltuklar sökülecek, sen cinsellik diyorsun

1|0
    0|0
    • hanfendi benim derdim cinsellik değil bu sebeblerden dolayı çıkan sorunlar siz ne diyosunuz acaba ?

• Tamam işte ben de diyorum ki güzel insan, günümüz Türkiyesi yasaktan yasaklara koşuyor günbegün. Bak daha dün cafelerde yakınlaşmalara oluyor diye 2li koltuklar yasaklandı, ondan öncesi çıkan seks otobüsü haberi. Yani insanların görüşü daralıyorken, nasıl rahat yaşanabilir?

• baştaki sağolsun o... haklısınız iyice yobazlığa gidiyoruzz

Erkekler Ne Diyor 3

• Kızların bekaret tutumu ve tabular yüzünden uzun süre yalaşarak bir dönem geçiriyorsun.. 18 ile 22 yaş arasında cesur ve korkmayan bir kız bulmak zordu bizim dönemimizde.. Ben şanslıydım terübeli bir lişi tarafından eğitildim.. :)) 22 den sonra kızlar daha çözülebilir bir haldeler düşünceleri değişiyor...

İstisnalar kaideyi bozmaz daha küçükkende yaşayan var.. Aptal çağda herşey olabilir :)

0|0
    0|0
  • kesinlikle bu olay yanlis ve carptirma. bu suna benziyor, tamam karnin actir, ancak corba salata ekmekle doyabilirsin, ve corba ekmek salata ile doydum yetmez diyerek bir insanin etini kesip pisirmezsin değil mi yemek icin? bir insanin kadin bulamadim diyerek birisine tecavuzude ayni sey. yahu elin var git gor isini, hayvanlara yazik olur ona hayvan desem. adam karnini bir sekilde doyurabilir ama gider birisinin etini yemek de ister! bu bildigin yamyamlik, insanlik disi durum.

1|0
    0|0
  • Türk gençliği cinselliği bilinçsizce yaşıyor, bu yadsınamaz bir gerçek maalesef.

0|0
    0|0
Yükleniyor...