Evlenmeyi düşündüğünüz kız bakire değilmiş, mastürbasyon yaparken kendi bozmuş..

bır kızdan hoslaniyorsun, o da senden hoslaniyor, cikmaaya basliyorsunuz, kiza cok asiksiniz,evlenme dusunuyorsunuz ve kiz itiraf ediyorki bakire degilim, ama bir erkekle olmadi kendi bozdu mast yaparken, ona inanirmisiniz? kabul edermisiniz onu.

Ben degilim.

0|0
0|22

En İyi Erkek Görüşü

• Namus olgusunu önemsememiz de bir sorun olmadığını düşünüyorum fakat namus anlayışını sadece kadının bekaretine indirgemek hatadır. Erkek geçmişinde yaptığı herşey için gurur duyarken kadınlar çok daha azı için cezalandırılıyor.

Ben bir kızın geçmişi hakkında soru sormamayı tercih ederim. Kendisinin anlatması isterim. Olumlu veya olumsuz şeyler için ise onu yargılamam. Bunları yaşadığı için ona tam tersine daha sarılırım. Herkesi ve herşeyin bir hikayesi vardır. Bu hikayeleri anlamalı ve onu kabul etmeliyiz. Olduğunuz kişi ve geçmişiniz için utanmayın, sıkılmayın, rahatsız olmayın.

4|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 21

• büyük konuşmak istemiyorum yani zaten ne zaman büyük konuştuysam başıma geliyor ama inanmazdım kesinlikle ve kesinlikle inanmazdım ve o kızla evlenmezdim inşallah bunu diyorum başıma gelmez

0|0
    1|0
  • erkeğin bakış açısına bağlı bir durum biz ne desek boş önemli olan bahsi geçen kişinin düşünceleri ve kararları

0|0
    0|0
  • Bu kıza bakire denir zaten. Zar çeşitli sebeplerden yırtılabilir veya doğuştan delik olabilir

0|0
    0|0
  • inanmam da kabul de etmem garantisi yok bunun

0|0
    0|0
  • kızın samimiyetine inanmışsam sorun etmem.

0|0
    1|0
  • insan sevdiği zaman hiç birşeyi gözü görmezki onu mu dert edecek gerçi herkes farklıdır ama...

0|0
    1|0
  • Sevmek değil de zaten onu az çok tanıyorsa insan doğru mu yalan mı olduğunu bilir zaten...

0|0
    0|0
  • inanmam kesinlikle

0|0
    0|0
  • ben sevdiğimi inanırdım

0|0
    0|0
  • Dürüslük ve samimiyet meselesi.

0|0
    0|0
  • ben de mastürbasyon yaparken bekaretimi bozum. sorun değil yani

0|0
    0|0
  • sevdiyisem aşıksam beni mutulu edecegine inanıyorsam inanırım

0|0
    0|0
  • yalan mı söyliyim şimdi inanmazdım ben madem öyle bişey olmuş sözüm ona o kız diktisin bnce

0|0
    0|0
  • gerçekten aşık seversem uyum varsa olur

0|0
    1|0
  • sevdikten sonra cinsel ilişki yaşamış olmasına da aldırmam..

onun geçmişi değil benimle olacak geleceği önemli...

hangi insan hata yapmıyor ve kimin pişmanlıkları yok..

kişinin geçmişi geleceğini karartmamalı..

2|0
    0|1
  • 2 yıl gece gündüz ünide benle yatan vajınalden bıktığım için analada alıştırdığım eski sevgilimi hatırlattın,kendim bozdum demiş nişanlısına :D

1|0
    2|0
  • bu da yeni moda oldu galiba

0|0
    1|0
  • yazık olmuş, bu şekilde bozulduğuna inanmak zor.

0|0
    0|0
  • Kadir inanır.

0|0
    1|1
  • kesinlikle inanirim..sorgulamam bile..peki merak ettim neyle bozdun mahsuru yoksa cok merak ettim

0|0
    1|0
  • inanmam,etmem

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...