Ne yapmalı bilmiyorum

İlk öpüşme deneyimimi bir kızla yaşadım. Ondan önce fazlasıyla erkeklerden hoşlanıyodum.ama o olaydan sonra hep kızları düşünmeye başladım ve bu halimden hiç memnun değilim. Sürekli aklımda o ilk öpüştüğüm kız. Lezbiyen olduğumu düşünsem de bunu kimseye itiraf edemiyeceğimu düşünüyorum. Belki ileriki zamanlarda biriyle evlenicem ama aklımda hep o öpüşme kalıcak.ayrıca dini açıdan da uzak kalmaya çalışıyorum ama dayanamıyorum. Şu an tek istediğim beni anlayabilcek birisi.böyle bir durumda olan var mı?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• hacı böyle bir durumda olmadım ama bence şöyle bir durumda olabilir ilk defa yaşadığın şey üzerinde baskı kuruyor olabilir yani belkide ben artık lezbiyenim artık ne yapacak diye düşünmen de sıkıntı olabilir bence olabilir normal bişiy yaşadım demen en azından senin için cok daha fayladalı olabilir. ve herşeyden önemlisi korkularınla yüzleş, ve altında derin anlamlar çıkartma bence ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bir psikologdan yardım isteyebilirsin ya da tercihlerini gözden geçirip ona göre bir karar verebilirsin belki gerçekten hemcinslerinle olmak istiyorsundur biz bilemeyiz uzmandan yardım alman ya da kendi düşüncelerini tartarak bir karar vermen en doğrusu olacaktır

0|0
    0|0
  • valla kendi seks hayatını mahvedersin güzelim.kendine bir lezbiyen bulabilmek için nette aranmaya başlayacaksın çünkü etrafında bulman imkansız gibi ibşey.sonra işler sanalda lezbiyenliğe felan dökülecek derkek tamamen erkelerden soğuyup azgın bir lezbiyen olacaksın.onun için kendine ateşli bir erkek arkadaş bulup bu dönemi öyle atlatmanı tavsiye ederim yoksa kısıtlı,gizli,saklamak zorunda olduğun seks hayatı ile yaşamak zorunda kalabilirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bak kardesim.kimseye soylemeden doktora git horminlarina baktir.her bayanda ve erkekte kiz ve erkek hormonlari var.senin erkek hormonlarin kiz hormonlarindan buyuk ihtimalle fazla bunun tedavisini yaptir.sakin dinimize aykiri kiz veyahut erkeklerle zina yapma..tedavini mutlaka yaptir.kendini kotu durumlara düşürüp hayatini mahvetme

0|0
    0|0
    • Tavsiyen gerçekten çok mantıklı. Fakat ben ne yaptigimdan pismanlik duyuyorum ne de degismek istiyorum. Sıkıntım da bu.

• Bak iste erkeklik hormonlarin kadinlik hormonlarina gore fazla olabilir.bunun tedavisini yaptir sapikca ve zinalara yonelme hayatini mahvetme..bi tanidigim erkegin kadinlik hormonlari fazlaydi.o erkeklere yoneliyodu.ve hayatini mahvetti.20 yasinda bu yollarda iken kaybetti.

• 20 yaşında bu yollarda öldü

• Nası opustun bir kızla yani nası gerceklesti bu

0|0
    0|0
    • Beraber uyuyoduk. Anlayamadim da çok ani oldu çok farkliydi

Yükleniyor...