Bu kadar süreden sonra siz olsaydınız, ne yapardınız?

Uzun bır süre bır kızla çıkıyorsunuz , kız arkadaşını ailenle , eş dost herkesle tanıştırdın ? ve aşıksın kıza ama ne olduysa bunca yıl kızın sana söylemediği bir konu ortaya çıktı , meğersem kız bakire değil geçmişte bir ilişki yaşamış ? bu kadar süreden sonra siz olsaydınız ne yapardınız ? bunu duyan erkek ne hisseder ? bir daha başka kızlara güvenebilir mi , tekrar aşık olur mu?

Not: Bu kız ben değilim. ona göre yazın

0|0
2|29

En İyi Erkek Görüşü

• Ben direkt buna benzer bir olay yasayan bir arkadasima veriyorum klavyeyi 1. Agizdan o anlatsin. :)

Merhaba!

Oncelikle bekaret sacmaliginin benim hic umrumda degildir.

Bi kiz arkadasim vardi. Hic cinsel iliskiye girmedik. Fakat ben bakire olmadigini anlamistim zaten.

Ama boyle hafiften agzini yokladigimda her zaman renk vermemeyi tercih etti. Senkilerden bir ust seviyeye goturmustuk biz. Istemeydi, soz du, nişandi derken is bayaa ciddiydi yani. Neyse nisandan 1 gun sonra da bana bakire olmadigini soyledi. Eeee ben hic takmayan biriyim ve sen bunu biliyosun. O kadar sormusum da soylememissin. Olay bekaret olayini asip yalan dolana yani guvensizlige gitti.

Kanki soylemeyi unutmus :(Iliski direkt bundan bitmedi ama buna bagli guven karmasasindan dolayi bitti.)

1|0
    0|0
    • yanı ınsan güvenemez ki bır daha kız hatalı davranmış

• Yok yok guveniyo :) daha sonra daha tecrubeli olmus oluyosun ve yarari cok oluyor :)

• vt aslında kötü tecrübeden sonra insan doğru kişiyi bulabılıyor.

Erkekler Ne Diyor 28

• Merhaba arkadaşım,

Evleneceğim kadın mümkünse bakire olmasın... Ama soruna cevap verecek olursam böyle bir durumu sorgulamayacağım için sorun yok, kendi durup dururken açıklarsa, "Bunca zaman neden söylemedin lan, en azından sevişirdik" derdim :D

0|0
    0|0
  • olmaz kardeş olmaz bu kadar süre ne diye saklarsın ayrılırım

0|0
    0|0
  • Ben kadınıma bir zar yüzünden değer verenlerden değilim ben onun kendisine değer veririm zarına değil...

1|0
    0|0
  • Benden önceki hayatını yargılamak benim haddime düşmez nice insanları gördük bakire aldıkları kızların sonradan neler yaptıklarını

0|0
    0|0
  • Ben üniversite yıllarında birine aşık olmuştum ama elini bile tutamadım kabul etmedi, ha kabul etseydi ben sevmişim bir kere gerisi salla gitsin, O da beni seviyorsa sıkıntı edecek kim var?!

0|0
    0|0
  • Bakire olmadığı için değil benden birşey sakladığı için çok kızardım ve güvenim sarsılırdı.

0|0
    0|0
  • kızın söylemediği bir gerçek ile söyleyemediği bir gerçek arasında dağlar kadar fark var. söylemez de bu gerçek evlendikten sonra ortaya çıkarsa iş değişir kimi erkeğe göre. ama gidip de sıkıla sıkıla söyluyorsa o gece affedilebilir.

0|0
    0|0
    • ohhh o kadar sene çık söyleme oğlanı kendine bağla bu hoşmu şimdi

• ben de onu diyorum ya, söylemek ve söyleyememek arasındaki fark bu. benim şahsen önem verdiğim bir şey değildir bu. göreceli bir durum.

• pardon. söylememek ve söyleyememek.

• Eğer yeni tanıştığımda söylerse bir şey değil fakat çok uzun bir süre söylemezse ben istemem şahsen o kızı

0|0
    0|0
  • bence bu onuyu başkadına aşık olduğunu başka erkeğe verdiğini değil , kazayla kendi kendine olduğunu söylesin

0|0
    0|0
  • konu orda kapanır deli gibi aşık olsamda umrumda olmaz

0|0
    0|0
  • Eger cinsel anlamda bende biseyler yasadiysam bakirligimi kaybettiysem onun da bakire olmama gibi bir durumda sogumaya hakkim yok ! Ask kizlik zari uzerine degil sevgi,guven,sadakat uzerine kuruludur

0|0
    0|0
    • bakalım başına gelince bunu dıyebılecek misin , sen hangı ülkede ve hangı kültür yapısında yaşladığının farkında değilsin , takmam dersin ilerde takarsın . aşk gelip geçici unutma bunu

• Basima gekince diyemiycek olsam burda dusuncemi paylasmazdim

• usuncenı burda paylaşmakla balına gelıp burda paylaşmak arasında dağlar kadar fark var

• Ayrılırdım asla öyle yalanlara tahammül edemem, sonrasında güvenebileceğim kız çıkarsa aşık olurum, her insana her kıza erkeğe güvenilmez zaman yaşanmışlıklar gösterir...

0|0
    0|0
  • güvenmez baştan söylese olurdu ama sonra söylemesi kötü başka kızlara güvenirim herkes böyle olmaya bilir

0|0
    0|0
  • Bakire olmadığı için değil gizlediği için ilişkimi bştirirdim sonuçta kural şu tanıştıran yapmıyacaksın yaptıysan utanmayacaksın

0|0
    0|0
  • Hiç olmadıki zaten ama bu yüzden ayrılmadım hiç

0|0
    0|0
  • O kadar ciddileştikten sonra bu mevzu konuşulmuştur.

0|0
    0|0
  • ben düzer geçerim yazıklaaa

0|0
    1|0
  • Ayrılırım.

Güvenebilirim, aşık olabilirim.

0|0
    0|0
  • Daha önce sordumu ya da ima ettimi erkek sen bakiremisin diye?

0|0
    0|0
    • o kadarını bilmem

• Daha önce sorduysa kızda bakireyim dediyse ya da ima ettiyse şu aşamadan sonra ayrılırım çünkü bana yalan söylemiş biriyle bir ömür paylaşamazdım ben..

• nayır kabul etmem.

çünkü bir beraberlikte dürüst olmak lazım.

0|0
    0|0
  • bu durum bende olsa ben onu kızı bırakırım!

bakire olmamasın dan değil kimse yanlış anlamazın, işten ben ona nasıl herşeyi anlatimsa hakkımda ona güvendiğim için ama o bana doğruyu demedi sürece onla evlenmem bile.

0|0
    0|0
  • gözümde biter...çok üzülürüm..bakire olmadığı için değil...bunu benimle paylaşmadığı için biter...

0|0
    0|0
    • Her erkek sevglisine soyluyomu bakir deglim diye?

• hangi kız soruyor sen bakir misin diye? kızlarda suç.

• ben, ama o erkek diye ayrım yapacak zihniyette bir insan değilim...ama bazı gerçekleri de göz ardı etmemek gerekir..Kızın bakire olmaması somut bişey...yani farkındalıkla belli olup,soruna dönüşebilecek bir olay..o nedenle aksi bir durumun açıklanması gerekir...erkeğin daha önce ilişki yaşayıp yaşamadığını da kız arkadaşı tabi ki sorabilir...

NOT: İlla da bakire olsun demiyorum, değilse bunu paylaşmalıdır diyorum..

• erkek den erkeğe değişir benim için sorun gayet doğal bişi olabilir

sorun etmem mevuzusu açmaya deymez

0|0
    0|0
  • Bekarete önem veren biriyim.İlk soracağım şey şuana kadar neden söylemedin olur.Normalde terk etmem gerekir ama aşk olunca herşey değişiyor.Aşkık olmak çok farklı birşey

0|0
    0|0
    • valla aşkta gelıp geçici , evlenip ona sahip olduktan sonra onun başka huylarını görünce zamanla azalıyor ve yerını sevgi ve saygıya dönüştürüyor , aşk demek bır sürelik bilinç kaybı demektir.

• Aşkın 3 seneden uzun sürmediğini duymuştum.Bence saygı ve sevgi de bir tür aşk.Düşünsene onlarca insan varken yanlızca onun gülüşü anlamlı

• aynısı başıma geldi aradan 2 sene sonra tam sevişeceğmiz sırada bakire dğlm dedi içimden koy gtne gtsin dedim sevdiğim halde soktum hala daha 5 sene oldu kayıyom buna ben seviyom zanıo zalak evlencem diom:)o bana gecirdi bende ona

0|0
    2|3
    • yanı kızın bakıre olmadığını böyle mi anladın , yanı onca sene yalan söyleyen kişi nasıl anlaşılır ki

• evet ben cok sormuştum hep bakireyim demişti tabi zevki alıp boşaldıktan sonra heem kavgasını yaptım hemde hergece agladım şimdi bende onu kullanıyorum intikam alıyorum duzenli seks hayatımız var bulunmaz nimet bence benim için seksten başka işe yaramaz zaten ona guvenimde yok

• ailemle tanıştırmadan evvel bu konuları konuşmuş olurum ve ilişkiye ona gre yön veririm zaten.

0|0
    0|0
    • yaw demekki kız yalan söylemiş anlatamamaış

• anlamanın çeşitli yolları var ama bunu anlatmam burada doğru olmaz.

• kaderime küserim...

0|0
    0|0
  • Bu zamana kadar söylemediği için kızardım ama ayrılmazdım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• güvenilmicek bir insan olsa aileye yakınlaşmaz birçok kişiyle ilişkisi olsa aman tanık çıkar falan der deemekki gençlik hatası yapmış ayrılmaya deymezzz

1|0
    1|0
    • kız o kadar yıl saklamış hem kenine bağlamış hemde saklamış, cevabın saçma

• saklar tabi tam emin olmadan bügün çıkmaya başlayıp bir ay sonra soylücekmiydi salak mı kız ondan sonra cümle alem duysun ailesinin kulağına gitsin çevresi bilmemme muhamelesi yapsın tabiki emin olkdukdan sonra söylersin

• o kadar süre saklanır mı böyle bir şey

0|0
    0|0
    • saklamış kız işte uzun süre saklamış , benım arkadaşımın başına geldi

• offf aslında zor unutması lazım

• çok zor bir travma yaşamış. Allah yardımcısı olsun

Yükleniyor...