Anüste kızlık zarı olsaydı, Türk kızları acaba ne halt yerdi?

Yani tabi di$kinin çıktığı yerde olması imkansız bir şey ama düşünün ki kızlık zarı bayanlarda hem önde hem arkada olduğunu? sırf vajinal kızlık zarı bozulmasın diye anüsten ilişkiye giren kızlar ne yapardı acaba? hani bekaretini korumak için bu yola baş vuran kızlara soruyorum birde kızlık zarı bozulmasın diye anüsten ilişkiye giren erkeklere yeterki tatmin edilsinler diye, ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Sorum hayal gucu sadece :))) anal seks yaparak bekaretini korumaya calisanlara merak ediyorum. onden koruyorsun ya arkadada bekaret zari olsa ne yapardiniz diye.

ben bakireyim ne onden ne arkadan yaptim. ama yapmak istesem durustce, mertce onden yaparim. benle evlenmek isteyen kisiyide kandirmam. mal budur ister alirsin almazsanda tezgahin onunu kapatma. ama kandirmak yakismaz bana.
Anal seks yapan bayanlara burda bir suru soru var cevaplarinizi bekliyoruz

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• Ya bide dürüst olsunlar demissinde neye yararki hatayi bile bile yapdikdan sora karsina gecip dürüstce anlatmasi ? Sen istermisin sevdigin kisinin sana yapdiklarini üzelerek degilde bi marifetmis gibi anlatmasini ? Bunun dürüstlükle alakasi yok 2012 de yasiyoruz artik insanoglunda onu düsünecek kadar akil yoksa bakirmis degilmis neye yarar ?

0|0
    0|0
    • mertce evet yasadim bunu demesi. ama arkadan yapip da bekaretini koruyorsa ve ortalikta ben bakireyim diye dolaniyorsa bu karaktersizliktir.

• yasayacaksan yasa kimse karisamaz ama kimse kimseyi kandirmasin. madem namusa onem veriliyor ozaman anal danda yaptirma

• Kasar kizlara ne desende akil veremeyiz biz bosuna agzimizi yormayalim veren ön arka tanimiyo veriyo artik

Erkekler Ne Diyor 18

• Kendini mal yerine koymussun ? Hemde bunun dürüstlükle ne alakasi ar ? Hem suclu hem güclü...ozaman senide sadece kullaniyolar kizim ;) bakire olmayan kizlara bakmaz bizim türk erkekleri ;)

0|0
    2|0
  • kasarlardı adları sürtüge cıkardı kimse evlenmezdi falan falan gerci arkadan veren kızlada ben evlenmem onca okumsuum bi kahbeylemi evlenicem cok degisti masalları filan :D bakire ise tam olmalı degilse zaten durustlugu yeter...

0|0
    0|0
    • +1 onemli olan durustluk. madem oyle birsey yasiyorsun arkasinda dur adam gibi adam

• ama yanlısta anlasılmasın her onune gelenle iliski yasayan kızlarıda sevmem hadi 2 yıl cıkmıs onla olmus tamam ama 1 ay onla sonraki ay onla sonra isikini bir idare ediyo bla bla ... ole kızlarıda gordum iste onların sevgililerine bile mesaj atarım derim bu kız bole bole iyi niyetli cocukları kullandırtmam :D

• o zaman orala devam... demokrasilerde çare tükenmez diye bi söz vardı de mi ? :)

0|0
    0|0
  • 3. bir delik açarlardı herhalde ikisinin arasına :D

0|0
    0|0
  • hadım edilmiş it gibi krizlere girip evleneceği günü beklerdi napacak

0|0
    0|0
  • 10 puanlık uzman sorusu :)))

0|0
    0|0
  • Türke zar delik mi dayanır anüs kapalı olsa ağızdan çalışır.Olmadı manuel

0|0
    0|0
  • valla doğru söylüyon lise 3 te sınıftaki kızların yarısna arkadan girdim

0|0
    0|0
  • oral

0|0
    0|0
  • Yani benim icin Anal seks yapan kadin da belli oluyor, yeterki erkek denyimli olsun...

0|0
    0|0
    • nasil belli oluyor peki?

• Valla bana farketmiyor her turlu iblise pabucu ters giydirebilirim :-)

• ozamanda sakso çekerdi :d

0|0
    0|0
  • güzel soru. ama bu onların tercihi suçlama anlamında söylüyosan kimse karışamaz

0|0
    0|0
    • yani seni bakireyim ben kandirsalar?

• eğer evlenmiyceksem bakire olması umrumda bile olmaz ama bakire olmadığı halde bakireyim diye yalan söylerse çok kötü olur

• iste amac da bu. ben yapmadim bakireyim cunku arkadan yapildigini kimse anlamaz. yapicaksan durust ol.

• işleri zor olurdu

0|0
    0|0
  • Bizim türk milleti bulurdu bir yolunu oral yapılırdı.

0|0
    0|0
  • eğer öyle olsaydı sıçarken yırtılırdı. belki vardır sıcarken yırtılmıstır

0|0
    0|0
  • Ya harbiden merak etmişimdir..kadınlar anal seksten zevk alır mı yoksa partnerini kırmamak için zoraki kabul mu eder?

0|0
    0|0
    • zanetmiyorum zevk aldiklarini. tek aldigim zevk lavobada diskimi cikardiktan sonra o hafiflik zevki :D

• Yapan kadın var mı acaba burada varsa cevaplasın...

• guncelliyim gelirler belki onlara sor bir nasil birsey :D

• millet sapıtmış anasını satayım. ordan tatmin olunuyormu yaa. vay amısını:D yapmadım yapmamda. midem kalktı...

0|0
    1|0
  • ozaman onu da yapamazdılar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• O kadar sacma soru sordun ki nasıl açıklayayım sana ?

Vajina sadece bir delikten ibaret değil kızlık zarı vajina girişinde biz bayanların cişimizi yaptımız onun üzeride şimdi dönelim arkaya anüs sadece bayanlarda olan birşey değil .

Erkekte de var ama vajina sadece bayanlarda var vucudumuzdakı hıcbır organ cinsel organlar hariç birbirinden ayrı yaratılmamıştır ,belki kibarca ayıp olmasın diye göğüs diyoruz ama onun adı meme göğüs erkekte olur .

Anüs bizde zar erkekte boş olmaz o zaman erkeklerde de zar mı olacaktı ? üstelik anüsün vazifesi belli bakma bazı kızlar ve erkekler kötü emelleri için kullanıyor dışkının yarattığı basınc o zarı bozardı yoksa anüste vajina gibi kademeli olsaydı :)

Senin algılamaların daha doğrusu kendince eleştirilerin çok cahilce olduğu için saçmalıyorsun diyeyim sadece.

0|1
    0|0
    • iste lafim kotu emellere kullananlara :))) ordada zar olsaydi ne halt yerlerdi

• hahahah bence süper olurdu yüzlerindeki o ifadeyi görmek isterdim:d

0|0
    0|0
  • anal sekse karşıyım...zar olup olmaması önemli değil.

0|2
    0|0
    • bende karsiyim , hani kilif uyduranlar var ya anal seks yapip da hala bakireyim diye gezinenler icin soruyorum. o kilifiniz olmasa ne halt yerdiniz diye

• katılıyorumm+1

• sanane + banane elalemin çubuğundan deliğinden.

1|1
    0|0
    • tabikii bizi ilgilendirmez insanlar ne yapiyor ne ediyor. ama durustce mertce olmalari lazim. sonucta bir suru bekar erkek kuzenim var oturupta oyle bir bayanla evlenmelerini ne onlar ister nede ben. insanlar durust olsunlar gozlerini yagsini yerim valla

• +1 en iyi cevap

• valla benim için farketmez zar olsun olmasın evlenmeden önce ne önden yaparım ne arkadan.!

1|5
    1|0
Yükleniyor...