Kızlık zarı yırtılırken neler olur?

Yani o an yırtıldığı hissedilir mi acı nerden anlaşılır ve kan sadece o anda mı gelir?

0|0
518

En İyi Erkek Görüşü

• Caaarrrrttt! Ayşe teyze ayşe teyze... aceyle yıkasaydınız olmazdı...

işin şakası tabi, nolur bir ihtimal birazcık kanar, accık acır...heralde

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• Bando mızıka resmi geçit valinin günün anlam ve önemini belirten konuşması havai fişek ve lazer gösterisi olur bilmiyormuydun

1|0
    0|0
  • Kizlik zari yirtildiginda bisey olmaz can acisi falan. O aciyi sadece penisin ilk girdigi anda hissedersin ve yirtilmanin aciwini hissetmezsin, genelde sadece o anda az kan gelir. Ama bazi kizlik zarlarinda o anda olmaz bazilarinda iliski sonrasinda olur...

0|0
    0|0
  • yırtılırken gökgürültülü sağank yağış olur ne olduğunu anlamazsın. Kanlar boşalırcasına akar her tarafı kan götürür yüzme bilmiyosan boğulursn.

2|0
    0|1
  • ilk başta 2-3 santim girdikten sonra penis takılı kalıyor, daha fazla gitmiyor. daha fazla girmesi için, zorlamak gerekiyor, baskı yaptım, zorlayıp girmesini sagladım. ve o anda cart diye yırtıldıgını hissettim. gerçekten de bir kumaş yırtar gibi cart etti ve yırtıldı, benimki de tam olarak girdi içine ama partnerim çok acıdıgını söyledi, acıdan bir saat agladı. ve kanamaya da devam etti.

0|0
    0|0
  • kızlık zarın esnekse yırtılmaz kanda gelmez korkma ...

1|0
    2|0
  • kan gövdeyi götürür...

la nolacak önsevişmeyi adam gibi yapmazsan canın acır... bunun bekaretle de alakası yok. her zaman böyle...

0|0
    0|0
  • yırtılırken caaarrrtttt diye ses geliyormuş ...

1|1
    0|0
  • Önce iğne batar sonra zevki çıkar

0|0
    0|0
  • cıs olur :)

0|0
    0|0
  • yok carrrtttt currttt diye diş gıcıklatıcı bir ses görsen kan gövdeyi götürüyor

1|0
    0|0
    • alex ya sorumu kaldırmıslar neden ki sanırım sıte yonetımı çük konusunda takıntılı,atılırsam artık :(((

• yok canım artık neden kaldırsınlar atsınlar... ama site yönetiminde küçük çüklü varsa üzerine alınabilir yada cinsel becerisi az olan

• egzozu patlak araba gibi ses çıkartır zar yırtılırken yatağı sel basar kanama başlayınca.

1|0
    2|0
  • Acı hissedersin ve ilk 3-4 sex te bişey anlamazsın zaten.

0|0
    0|0
  • eğer karşında bir canavar varsa acıdan inlersin..xx

0|0
    0|0
  • feci şeyler olur..anlatılmaz yaşaman lazım..

0|0
    0|0
  • Bilemedim bunu ben

0|0
    0|0
  • canın yanar

0|0
    0|0
  • canın yanar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kizlik zarin belki kucukken de yirtilmis olabilir ne biliyim kazayla yada spor yaparken haberin bile yoktur. o yuzden kanama olmaya bilir. belki de kizlik zarin esnek de olabilir, kaniyacak diye birsey yok bu yuzden. bu kisiden kisiye degisecek bir olay. herkesde kanama olmuyor...

bekaret kizlik zardan ibaret degil, sadece bir penisin vajinaya girip girmemesi bekareti simgeler. dedigim gibi kizlik zarin daha seks yapmadan once bile zarar gormus olabilir. cunku kizlik zari cok derin bir yerde degil.

bozulabilcegi ihtimaller..bisiklet surerken, ata binerken vs

tip da, regl donemindeyken bakire bir kiz ,tampon kullansa bile bakire'dir cunku penis girmemistir...

3|1
    0|0
    • mesela farkında olmadan yırtıldıysa bunu nasıl kanıtlarız ki karşımızdakıne?

• vajina genişlikleri bekaretle alakası olmayan şeyler diye biliyorum.yapısal ..

• yapisal olabilir,ama hic girilmemis bir yere girsen farkedersin cunku zorlama oluyor.

• hiçbirşey olmaz az bir acı sadece hatta acıda değil de yanlışlıkla elini keserken hafif bir ağrı olur ya oyle bişey.

0|0
    0|0
  • cart diye ses gelir

1|3
    0|0
    • tabiki acımıyo aman aman hanı korkuttukları kadar yok

• kızı seksten soğutacan napıyorsun

• Benim deneyimimde de, şöyle olmuştu. ilk başta 2-3 santim girdikten sonra bir yere takıldı. daha fazla girmesi için, baskı yaptım, zorlayıp girmesini sagladım. ve o anda cart diye yırtıldıgını hissettim. gerçekten de bir kumaş yırtar gibi cart etti ve yırtıldı, benimki de tam olarak girdi içine ama partnerim çok acıdıgını söyledi, acıdan bir saat agladı. ve kanamaya da devam etti.

• Cız oluyormuş öyle diyorlar.

0|0
    0|0
  • baskı hissedilir kanama olur gerginliğine göre kasılmana göre kanama süreside değişir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...