Kız arkadaşım lezbiyen mi?

yaklaşık bir aydır tanıştığım benden yaşça büyük saygı duyduğum bir insan . fakat bana olan aşırı ilgisi beni bunaltıyor. beni her defasında hediyelere boğuyor. gün içerisinde aşırı sık arıyor bu normal olabilir mi ?

0|0
15|21

En İyi Erkek Görüşü

• Bu durum erkeklerdede oluyor bi tanımlaması vardı bu durumunda unuttum.eşcinsellikle alakası olmayan aşırı sevgiye bağlılığa bağlı bi durum bunaltıcı olabiliyor evet.kurtulmak istiyorsan ona ihanet et yanlış yap aynı oranda düşman kesilebilir.lakin bu durumdada asla ihanet görmeyeceğin gibi sırtını kolaylıkla yaslayabileceğin bir arkadaşın dostun olmuş olur zarar gelmez taaki sen yanlış yapana kadar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• normal değil gibi=)

0|0
    0|0
  • Valla değildir diyebilsem keşke ama pek de normal bir ilgi değil bu. Şüphelerinde haklısın yakında belli eder kendini zaten merak etme.

0|0
    0|0
  • senin anlatmana göre bütün belirtileri var..el temasında bulunuyorsa tenine..yada sana cinsel şakalar yapıyor şaka ile taciz ediyorsa kesin öyle...seni yokluyordur bence

0|0
    0|0
  • belki bu hayata en iyi anlaşabilien sen çıkmışsındır saçmalık bence ama sen bilirsin hemen kötü düşünmemek lazım

0|0
    0|0
  • olsun bide onu görsen nolcak insanlık öldümü

0|0
    0|0
  • Zaman kötü kolla dötü.

1|0
    0|0
  • lezbiyen değil muhtemelen. birinin arkadaşlığına ihtiyacı var sanırım.

0|0
    0|0
  • Dikkat et bi yerde sıkıştırmasın. :)

1|0
    0|0
  • hahahah:D ne güldüm yaaa:D:D

0|0
    0|0
  • Belkide pek arkadaşı yok sende kendine en yakın hissettiği kişisin.. O yüzden öyle davranıyodur..

0|0
    0|0
  • güzel bir ilişki yaşayabilirsiniz ona biraz şevkat göster sev onu buna ihtiyacı var

0|0
    0|0
  • olurmu olur la :)

0|0
    0|0
  • lezbiyen değil de, yalnız.

0|0
    0|0
  • Dokanıyor mu? Geriden geriden yokluyor mu?

0|0
    0|0
  • tecavüz için fırsat kolluyor

0|0
    0|0
  • kendisine sor..?

0|0
    0|0
  • lezbiyen..

0|0
    0|0
  • belki seni değerli görüyordur

0|0
    1|0
  • bencede durum onu gösteriyor

0|0
    0|0
  • tabiki de normal değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• vay beee olabilr tabi neden olmasın

0|0
    0|0
  • Şakayla karışık sorsana "lezbiyeeen misin gızım yea ehehuhe şaka maka çok düşüncelisin lan valla bak" diye böyle. Tepkiyi ölç ölç ölç ölç *.*

1|2
    0|0
  • hoşlandığın çocuktan bahset yoksa da uydur tepkisine bak

0|0
    0|0
  • Çok ilginç.

0|0
    0|0
  • ya alemsiniz.:D:D 1 aydır tanışılam bi insan hediyelere boğarmı sık sık ararmı :D:D şüphelen bence :)

0|0
    0|0
  • belki değer verdiği için böyledir.

0|0
    0|0
  • Hmmm, enteresan.

0|0
    0|0
  • Normaldir bence kızlar hergün arar 1 saat konuşur benim telefonum susmuyor hediyeleri bilemiyorum belki seni çok seviyordur :D yadaa diger seçenegi biliyorsun diger seçenekse bence

onu kullan :D

0|0
    0|0
  • Herkesin kişiliği farklı bacım ya bilemeyizki şimdi ne desek yalan olur gözlemlemeye devam et, hoşnut değilsen mesafe koyarsın

0|0
    0|0
  • kızın tek arkadaşı sen olabilir misin? öyleyse normal bana da öyle takan bir arkadasım vardı

0|0
    0|0
  • o ne ya oyle sevgılı olsa okadar olmaz

0|0
    0|0
  • Pek değil gibi dikkat et:))

0|0
    0|0
  • Normal.

0|0
    0|0

• Kötü düşünme. Belki de seni kendine yakın buluyor.

0|0
    0|0
  • Biri size değer verdiğinde g.tünüz kalkar manitanız bigün aramasa triplere boğarsınız ne biçim düşünce yapınız var ya cinsellikle aşkı birbirine karıştırma istersen olur mu bakarsın manitan denecek kişiden daha samimi biridir...

0|0
    0|0
Yükleniyor...