Bekareti sorun etmeyen bir kadın ile evliliği düşünür müsünüz?

Çok hoslandigim bir kiz var yurt disindan yeni tasindi Türkiyeye (kendisi de türk) ama hareketleri falan biraz alisilmisin disinda. Biraz fazla rahat ve umursamaz sanki. Evlilik hakkinda konusurken çok merak ettim ve kendimi tutamadim bakire misin diye sordum gayet rahat bir tavirla 'yok hayir degilim' dedi. Nasil yani? dedim tekrar 'ee bakire misin diye sordun, bende degilim diyorum iste' dedi. Hayatimda daha önce bir türk kizindan böyle dürüstlük görmedim bu konuda. 'Anlasilan bekaret konusu senin için önemli degil?' dedim ve bana 'tabii ki degil, bakire olunca daha mi iyi bir insan oluyorsun?' dedi. Ileride evlenecegin zaman sorun olmaz mi sorusuna da 'erkeklerin 99%'u evlenene kadar günlerini gün ediyorlar sonra da evlenmek için el degmemis kiz istiyorlar. yok öyle uyaniklik! beni seven erkek böyle sevsin neysem oyum' dedi. Valla kiz böyle kendinden emin konusunca alnindan öpesim geldi. Siz böyle düsünen bir kiz ile evlenmeyi düsünürmüsünüz?

0|0
9|15

En İyi Erkek Görüşü

• ben evlenirdim ... sonuçta o kadar dobralık medeni cesaret delikanlılık erkeklerde bile yok helal olsun hatuna delikanlı kızmış...

1|1
    2|1

Kızlar Ne Diyor 9

• Ayni seyi ben de erkek arkadasima soyledim ama durust olmam ve ona deger verdigimi bilmesi bu tarz seyleri sorun tapmamasinayetti.sonucta o da biseyler yassdi bekaret bacak arasinda degildir zihniyet onemlu olan

0|0
    0|1
  • alttaki yorumları gördmde erkek gününü gün eder tabiki ne saçma konuşuyorsnz onun kızlıgımı war ya da herkezz bak bunun bakirliği gitmş onunla ewlenmezmym der cins cins yazıyosunz benm bildiğm her genç bikerelik genel ewine gitmiştr ya da bişeyler yaşamıştr eger yaşamıyan warsa helal olsn ama ben şahsn asla bakirliği bozulan bir erkği sorun etmem erkektr snuçta sanki kızmıki kızlılıgnı bozmamak için ewliliğe kadr beklesn.

0|1
    0|0
  • Kaçırma! Erkeklere de ders olsun...Size aferin diyen analarınız kız kardeşlerinizi vurdurtuyor bu ülkede.Kız haklı.

0|0
    0|0
  • erkek olsam kesin evlenirdim

0|0
    0|0
  • En azından dürüst.

0|0
    0|0
  • Ben öyle bir kızla evlenmem. Neden? Lezbiyen değilim , şaka bir yana. Ben bakireyim demi,evet, eşim de olmalı , eğer değilse ,çok ciddi söylüyorum , bekaretimi kendim bozarım , yine ona bozdurmam,öyle girerim gerdeğe. Hak edecek arkadaş,ben yıllarca sakınayım, sevgilim olmasın, ağzım açık bakayım gelen geçen sevgülülere,benim evleneceğm insan sokulmamış delik bırakmayacak,yok öyle !

2|4
    1|1
    • Anonim hatun söylediğin bütün kelimeler anlamlı ve güzel hoşuma gitti.

• iyide bu dediğin biraz saçma bakirelik kızlık zarı değil sen bozsanda bakiresin el değmemişsin ama eşinde her türlü bakire değil bu gerçeği değiştirmiyor...

• he canım he , güle güle.bakirler eklesin.

• kız bir yandan haklı ama. yurt dısından gelmiş yurt dısında yaşayan herkez böyleki yurt dısında namus kmse için önemli değil. eger dogudugundan berı turkıyde yasasaydı. öyle bir rahatlık olmazdı.ama dogruda demiş bir erkek evlenene kadar gunun gun edıyo sonra evlenmek ıcın namuslu kız arıyo sevecekse öyle sevsın aynen :D

0|3
    0|0
    • haklısın +1 ama türkiyede de gerek yok artık ben ne hatunlar gördüm bakire değil millet evlilik için peşinde koşuyor.. bekaretle alakası yok bu işin...

• haklısın :)

• Genelleme yapilmasi dogru degil bence. Bende yurtdisinda yasamaktayim, orada dogudum, yasiyorum ve okuyorum. Bakirim ve 28 yasindayim. Bakire olan kizlarda var, az da degiller. Yurtdisi, yurtici ile alakasi yok bunun. Aile terbiyesi ile alakasi var. Aileniz size dininizi,egitiminizi tam verdi ise.kimse sizi yoldan cikaramaz. Buradaki imkanlar helede bir erkek icin cok fazla. Az ücretle istediginiz kadinla berber olma imkaniniz var. Ama Allah korkusu olan birisi bu hataya düsmez. Irade isi bu

• kendi gibi düşünen birini bulsun

0|2
    0|0
  • onun gıbı rahat olan bı erkek anca ister.yanı durust olamsı guzel bışey tabıkı ama bızım her turk erkeğınınde kaldırabılecegı bışey degıl.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Kısa ve öz bir cevap... Evet...

3|0
    1|0
  • Çoğu kişi beni yadırgayacak ama evliliği kabul edebilirdim sonunda fahişe değil gençliğinde yaptığı bir hata yüzünden bakireliğini yitirmiş olabilir her insan hata yapar. Yeterki bana böyle dürüstçe başından geçeni anlatsın anlayışla karşılarım, geçen de bir arkadaş ile tartıştık neden namus denince akla direk kadınlar geliyor etrafta tonlarca namussuz erkek varken ?

Namus bacak arasından akacak olan iki damla kanda mı ?

Bakire olupta boyutu aşan insanlara karşı böyle insanlara saygım var...

0|0
    0|0
  • Su kuyusuna başka firma pompayı vursun sonra sen gel o kuyuyu sahiplen ve su iç. Mide meselesi, başkasına pompa vurduranla ne işim olur ne de görüşmem. Midem temiz su ister.

0|0
    0|0
  • istemem istemem istemem istemem

1|0
    0|0
  • Hayır düşünmem en fazla sevgili olabilir o da açık kapı zaten giren girmiş diyeama kendi giblerini bulabilir fazla aramasına gerek yok

0|0
    0|0
  • Yalnız seninki de tam bir odunluk yani. Bakire misin diye sormak nedir yani?

0|0
    0|0
  • herkes yediği .oka uygun birini bulsun o zaman

0|1
    0|0
  • senin ne olursa olsun onu istediğini biliyor. onun rahatlığı bu ;)

0|1
    0|0
  • kendisi gibi biriyle evlenebilir ben almayayım

0|0
    0|0
  • Düşünüyorum. Bir kaç sene içerisinde de evlenicez inşallah...

0|0
    0|0
  • anal seks yapıp, ben bakireyim diyen bir yalancıyla evleneceğime, bunun gibi biriyle evlenirim.

0|0
    0|0
  • Geniş yarıda bir erkek bulsun. Eğer çok sever aşık olursa kaybetme korkusu olur ona yalan söyler. Hadi doğruyu söyledi erkek ayrıldı diyelim onca zaman boşa gitti. Yeni sevgili bulmak anlaşmak yine zamanını alacak ve bu kez ister istemez yalan söyleyecektir kaybetmemek için. Ama tabi geniş birini bulursa doğruyu söyler evlenir. Ama Türkiye'de imkansız gibi. Sevgili bulmak anlaşmak mesele zaten bir de onun kabul edenini bulmak büyük mesele. Şahsen başkasının yaptığı kızı istemem.

0|0
    0|0
  • ulan durust olsa gidip erkekle yatmaz usta...

1|0
    1|0
  • Yapıpta kızlık zarına diktirenlere ne demeli Namus ikibacak arasında değildir bunu bilin Kafada Biter Erkeklerde Gece Gündüz Sex düşünürse kızlar napsın Haklı hepsi birşey diyemem ama Eğer Sen öyle düşünüyor ve evlenene kadar yapmamışsan kızında elbette yapmamış olmasını istersin ama sen yapmış gününü gün etmişken kızın da bakire olmasını istemeyin yani...

0|0
    0|0
Yükleniyor...