Yoksa bize öğretilen şeyler yanlış mı?

bizim iş yerinde bir kız var. 32 yaşında. aklı fikri cinsellikte. sürekli konuyu cinselliğe getirip yaşadıklarını anlatıp durur. başlarda attığını düşünüyordum. sonra sevgililerinin ona olan davranışlarını görünce inanmaya başladım. istisnasız terk ettiği bütün sevgilileri peşinde koştu kızın. bunu sadece cinsellik için diye düşünmeyin. bu bahsettiklerimin çoğu kıza evlenme teklif ettiler. aileleriyle tanıştırdılar. şimdi beraber olduğu adam inanılmaz iyi biri ve kızı evlenmeye ikna etmek için yapmadığı kalmıyor. hani bakire olmayan kızla kimse evlenmek istemezdi? hani erkekler eğlendiği kızla evlenmezdi? bu kız yüzünden neredeyse inandığım herşeyin yalan olduğunu düşünmeye başladım

0|0
5|28

En İyi Kız Görüşü

• Bahsettiğinin aynısının tıpkısı birini tanıyorum geçen yıl evlendi.Görseydin evlenene kadar adam pervane oldu kızın g.tünde.Millet atıp tutuyor bakire de bakire diye hiç de öyle değil.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• yaşam tarzın senin seçimin buna sen karar ver öyle olmayı kendine yakıştırıyorsan dene ne kaybedersin ?

0|0
    0|0
  • Eğlendiğin kişiyle evlenirsin zaten, eğlenemediğin kişiyle evlenip napcan?

1|0
    0|0
  • ben her zaman söylüyorum kadının değerini belirleyen bekaret değil duruşudur diye ..anlamıyor ki kalın kafalarınız...

2|0
    1|0
  • herkes kendi hayatını yaşar,belki onun doğruları farklı seninki farklıdır,sen doğru bilğigin prensiplerinde yaşamalısın,başkalarından örnek alma,

0|0
    0|0
  • ya hafız şimdi düşün sen erkeksin ve her kızı ellemek istiyorsun ama ellenmemişi ile evlenmek istiyorsun türkiyede erkeklerin çoğuuuuu bir bölümü bunu tabu edinmiş şimdi anlattığın hatun üzerinden konuşmuyorum; fikirleri yaşam tarzı kişiliğini sevdiğin anlaştığın bir insanla daha önce başka ilişkiler yaşamış diye evlenmemek çok saçma

0|0
    0|0
  • benım evlencegım kız bakire aptal biri olcagına bakire olmayıp akıllı biri olsun yeter... bakireligini 30 yaşına kadar korumuş bir kızın akıl saglını düşünemiyorum.

0|0
    0|0
  • Sen O kızı örnek alma kendine boş ver, herkes layığıyla düşüp kalkar! Ben o kadarını söyliyeyim.

1|0
    0|0
  • Bahsettiğiniz kızda şeytan tüyü ya da üst düzey bir çekicilik olsa gerek.

Ya da malın gözü derler ya ..

Arz talep meselesi. Alan memnun veren memnunsa ve ikisi birbirini bulabilmiş ise kim düşünür gerisini.

0|0
    0|0
  • okut mustur kendısıne garantı ederım

0|0
    0|0
  • işte güzellikle herşey alt üst düşüncelerle olabiliryor ama elde ettikten sonra evlendikten sonra herşey değişir bence zamanla merak ettim bu kızı ama

0|0
    0|0
  • Saglam veriyoo demekkii muamele superr see ben bile takilirimm hehheh

1|0
    0|0
  • Davranış tepkisi bu :))

0|0
    0|0
  • bakirelik o kadar da önemli değil artık

0|0
    0|0
  • kız zengin mi ? :D

0|0
    0|0
  • sen hala bu laflara inanıyo musun ne saf kızlarımız var ya :(

0|0
    0|0
  • kız çokmu güzel nedir

0|0
    0|0
  • sen 30 yaşın üstündemisin gercektenn :)

0|0
    0|0
  • kaçan kovalanır vakası ...

0|0
    0|0
  • Bir erkek, yatakta mutluysa her zaman mutludur. bunu öğrenin artık.

0|0
    0|0
  • bu işin içinde bir bit yeniği var derler ya işte o

0|0
    0|0
  • demeki kız karşısındakini mutu etmeyei beceriyoru

0|0
    0|0
  • elbette önemli olan kişilik ve karşılıklı sevgi saygıdır...

0|0
    0|0
  • :) aşk sevgi insanın gözünü gör eder görmez canım

0|0
    0|0
  • insanlar farklı farklı demek ki dengini bulabiliyo

0|0
    0|0
  • bazı kızlar torpillidir. bunun sebebi hem çok güzel olması hem de yatakta yetenekli olması olabilir.

0|0
    0|1
    • güzel olsa zaten ona yorucam tüm bunları. kız öyle çok güzel flan da değil. normal bir tip. bakımlı, şık, kültürlü bir kız ama valla gzel denebilecek biri değil. sanırım ikinci söylediğin geçerli

• bir o var. bir de sen kız gözüyle erkeklerin beğendiği gibi beğenemezsin. bize güzeldir ama kızlar anlamaz. anlatabildim mi?

• İstisnalar kaideyi bozmaz, onunda erkekleri çeken bir meziyeti vardır. 30 yaşını geçmiş kızlar birazda adım atmasını bilmeli, biolojik saat durmadan çalışıyor ve yumurtalar azalıyor. Bu demek değildir ki erkekleri cinsellikle tavlamaya çalışsın, fakat kendi iyi yönlerini ortaya çıkarmalı ve kendini prenses olarak görmekten vazgeçmeli.

0|0
    0|0
  • evlenmek isteyecek adam ozaman 40 yaşında filandır o adamda 20 yaşında bir kız alamqaz herhalde normal şeyki bu

0|0
    0|0
    • yoooooo genelde kendinden bir kaç yaş küçüklerle takılıyor. 40 yaşlarında olan sevgilisi de oldu. ama çoğu gencecik hali vakti yerinde çocuklardı.

• sen erkek kardeşinin onla bunla yatan bir kızla evlenmesini kabul edermisin:?

• Geçmişinden o adamların kacına bahsetti sence?

hepsine mi?

Bilemiyorum artık bahsetmişse de ilişkilerini anlatmamıştır onunla yattım bununla yattım sunları yaptım dememiştir. o yüzdendir bu

Ha bir de bazıları şanslıdır. Bu kız da sanslı. erkekler sanki tek kız oymuş gibi davranıyor di mi?

ama herkes icin böyle degil.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ha sen diyosun ki sırf koca bulabilmek için bakire kaldım ben? bana haksızlık değil mi? bilseydim ben de yatardım.

0|0
    0|0
  • peşinde koşuyosa hala istediğini alamamış demektir o da koyar bırakır

0|0
    2|0
    • hiçbir sevgilisinin onu bıraktığını duymadım. şu andaki sevgilisiyle beraber oluyorlar zaten. işte ben senin dediklerinin doğru olduğu konusunda şüpheye düştüm. bence bekaret sandığımız kadar önemli değil. erkeği bağlayan başka şeyler var

• evet önemi kalmadı artık benimde var tanıdığım böyle tipler ve aynen peşlerinde koşanlar da eğlence için o iş için koşuyolar evleneni görmedim hiç ztn o tip kızlarda evlilik peşinde olmuyo neyse alan memnun satan memnun ya ben kendime saygımı kaybedemem bakire olmaktan hçbir zman pişman olmadım beni kaygan bir delik olarak göreceklerse hç görmesinler

• bazıları kaşar sever :)

1|1
    3|0
    • kaşar seven çift kaşar daha çok sever :D o evlilikten ne kadar hayır gelirse artık bilemem ...

• bekide kız fazlasıyla güzeldir :D ozaman neymiş yalvaran değil yalvartan olacaksın :)

0|0
    0|0
    • yok yaaa yemin ediyorum öyle güzel müzel bir kıs değil. tamam çok bakımlı, zevkli giyinir, kendine güveni çoktur falan ama yüzü hiç de ahım şahım bir güzelliğe sahip değil

• işte özgüveninin olması yetmezmi zaten bide erkeği kendine baglayp ayrılıyosa oh onalrda peşinden kosuyordur

Yükleniyor...